בקרוב בכפר-סבא תוכנית אב עירונית לספורט ולתרבות הפנאי בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בקרוב בכפר-סבא תוכנית אב עירונית לספורט ולתרבות הפנאי בכפר סבא

6/09/2010
בקרוב בכפר-סבא  תוכנית אב עירונית לספורט ולתרבות הפנאי בכפר סבא

בהמשך לקידום ולטיפוח העיר כפר סבא בתחומי חיים שונים, החליטו ראש העיר, יהודה בן–חמו, סגנו, צביקה צרפתי, הממונה על תיק הספורט בעיר ועם וועדת היגוי מרכזית, שמורכבת מאנשי מקצוע ועשייה בתחומי החינוך הגופני והספורט, על הכנת תוכנית אב עירונית לספורט ולתרבות הפנאי בכפר – סבא.

המטרה המרכזית הייתה לגבש תוכנית מקיפה בתחומי הספורט ותרבות הפנאי בעיר, כעיר מחוז מובילה וכעיר של איכות החיים ותרבות הפנאי בשרון ובארץ בכלל. בשבוע שעבר התקיימה ישיבה חגיגית בהשתתפות ראש העיר וסגנו, ביחד עם חברי וועדת ההיגוי המרכזית להתנעת התהליך ולברכת הדרך.

ראש העיר, יהודה בן-חמו:  "בהמשך לקידום תחומים רבים וחשובים בעיר, אנחנו סבורים שיש לקדם ולטפח את הספורט ואת תרבות הפנאי בכפר – סבא. הכול יודעים שהספורט ותרבות הפנאי נחשבים כאחד המדדים החשובים לאיכות החיים, לקידום הבריאות ולאיכות הסביבה.

על מנת להכין תוכנית אב אסטרטגית עירונית, החלטנו להקים וועדת היגוי אשר תחשוב ותפעל ביחד איתנו לגיבוש תוכנית מקצועית ומיוחדת לכפר סבא. בוועדה חברים מתחומי הספורט, הבריאות ותרבות הפנאי. כמו כן חברים בוועדה גם נציגי משרד הספורט, משרד החינוך ונציג ההתאחדות לספורט בתי – הספר.

התוכנית תהיה מקיפה ורב שנתית. בנוסף לכך אנחנו נשתף את התושבים גם בסקר צרכים בנושאי הספורט ותרבות הפנאי שנבצע בעיר במהלך הכנת התוכנית".

בסיום הודה ראש העיר לכל חברי וועדת ההיגוי, לסגנו, צביקה צרפתי, אשר יעמוד בראש הוועדה, למנהל המחלקה לספורט, שאול מיטלברג וליועץ שילווה את הכנת התוכנית ד"ר שוקי דקל, שעד לא מכבר היה ראש מינהל הספורט בארץ, היה יו"ר דירקטוריון מכון וינגייט, דירקטור ויו"ר קרן המתקנים בטוטו – ווינר.

סגן ראש העיר והממונה על תיק הספורט, צביקה צרפתי: "מטרתנו להעמיד על סדר היום שלנו לשנים הקרובות את קידום ופיתוח הספורט ותרבות הפנאי בעיר לרווחת התושבים. אנחנו רואים בטיפוח תרבות הפנאי והספורט חלק חשוב מאיכות החיים. התוכנית תקיף את כל התחומים שבספורט העממי – הקהילתי ובספורט התחרותי - הישגי. החל מגיל הגן ועד כתות י"ב בחינוך הפורמאלי, אל תוך האגודות והמועדונים בתחום הלא פורמאלי, ואל תוך הפעילות הגופנית בקהילה כולה שכוללת את הגיל השלישי".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
לוח מרקט כפר-סבא
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד