השיטור והפיקוח העירוני יבצעו מבצעי אכיפה לנהיגה בטוחה באופניים חשמליים בפארק כפר סבא
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש
לכל אירועי החודש

השיטור והפיקוח העירוני יבצעו מבצעי אכיפה לנהיגה בטוחה באופניים חשמליים בפארק כפר סבא

19/04/2017

במהלך החודש הקרוב יבוצעו בפארק העירוני בכפר סבא מבצעי אכיפה מקיפים במטרה להבטיח נהיגה בטיחותית באופניים חשמליים ברחבי הפארק. את המבצע יובילו גורמי האכיפה העירוניים- השיטור והפיקוח העירוני.


מטרתו של מבצע האכיפה הינו להתריע ולהזהיר את רוכבי האופניים ולהבטיח שהם ירכבו על פי כללי הבטיחות.

 

חשוב לציין כי לאחרונה הותקן בפארק העירוני  שלט אזהרה, המחייב את רוכבי האופניים החשמליים לדומם את המנוע על מנת שלא לסכן את העוברים ושבים, משתמשי הדרך בפארק.


בשנתיים האחרונות הולך מתרחב השימוש, שעושים בני נוער רבים באופניים חשמליות ואיתם גדל גם מספר תאונות הדרכים והפציעות הקשות, וזאת כתוצאה משימוש לא הולם בכלי הרכב תוך סיכון עוברי הדרך.


צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר אומר כי, "לאחרונה אנו עדים לתופעה כלל ארצית של תאונות שנגרמות מנהיגה לא בטוחה ובניגוד לכללי הבטיחות על אופניים חשמליים.  לכן, אני מברך על היוזמה של מנהל הפארק העירוני יחד עם השיטור המשולב והפיקוח העירוני לבצע פעולות אכיפה ומנע ברחב הפארק על מנת לשמור על בטיחות הולכי הרגל וציבור המשתמשים בשירותי הפארק. שימוש נכון ובטוח באופניים עם מנוע חשמלי מהווה פתרון ירוק שיכול לסייע לתנועה נוחה וזמינה במתחם העירוני, עם זאת ישנה חשיבות רבה בהקפדה על כללי הבטיחות למען שלומם של כלל משתמשי הדרך.  כולי תקווה כי כולנו נדע לרכב בזהירות והכי חשוב לשוב הביתה בשלום".

 


הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

לוח מרקט כפר-סבא
דלג לתוכן העמוד