דלג על תפריט ראשי- רווחה
תפריט ראשי- רווחה
דלג על מה חדש?
מה חדש?
עצור

מה חדש?

דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש

טלפונים וקבלת קהל

אגף רווחה
כתובת ראשית של האגף – רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: i-revacha@ksaba.co.il
טלפון: 09-7641111
פקס: 09-7641110
מנהלת האגף: ענת ניסקי

כתובת דואר אלקטרוני: Anatn@ksaba.co.il

 

המחלקה לשרותים חברתיים מרכז:
אזור אחריות: מרחוב הגליל (כולל) מערבה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7640300

פקס: 09-7669217
מנהלת המחלקה: רוזי נוימן

כתובת: רח' תל-חי 68

כתובת דואר אלקטרוני: Rosin@ksaba.co.il

 

המחלקה לשרותים חברתיים מזרח:
אזור אחריות: מרחוב הגליל (לא כולל) מזרחה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים:

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7649090

פקס: 09-7649086
מנהלת המחלקה: רותי זוהר

כתובת: רח' דרך קדומים 17

כתובת דואר אלקטרוני: Rutiz@ksaba.co.il

 

המחלקה לטיפול באוכלוסיה המבוגרת

טלפון: 09-7641111
מזכירות המחלקה: 09-7641131

פקס: 09-7641153
קבלת קהל: בימים א', ב', ד' בין השעות 08:00-13:00
ביום ג' בין השעות 16:00-19:00
מנהלת המחלקה: שוש דרימר

כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: Shoshd@ksaba.co.il

 

המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות

טלפון: 09-7641100, 09-7641107/8/9
מנהלת המחלקה: סימה בן שמואל

כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: Simab@ksaba.co.il

 

המרכז לטיפול במשפחה - ייעוץ פרטני, זוגי ומשפחתי

קבלת קהל:

ימים א',ב',ד' בין השעות 16:00-20:00,

יום ו' בין השעות 08:00-12:00

* הגעה בתיאום מראש

מנהלת - חני בן שטרית
טלפון: 09-7641151
כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: Hanib@ksaba.co.il


שי"ל - שירות יעוץ לאזרח
כתובת: בן גוריון 19 כפר סבא
טלפון: 09-7669393
פקס: 09-7676830
דואר אלקטרוני:  shil2@ksaba.co.il
קבלת קהל:
ימים א'-ה' בין השעות 12:00-9:00,
ימים א',ג',ה' גם בין השעות 18:30-16:30 אחה"צ
מנהלת: חדוה רון

המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
טלפון: 09-7640320

מנהלת - מלי קליין
טלפון: 09-7640322

כתובת דואר אלקטרוני: Malik@ksaba.co.il


היחידה לטיפול בהתמכרויות
טלפון: 09-7677093

רכזת היחידה – מרגנית כרמי מדינה – עו"ס

כתובת דואר אלקטרוני: Marganitk@ksaba.co.il

 

תחום חוק הנוער טיפול והשגחה
רכזת תחום- שרית צרפתי – עו"ס
טלפון: 09-7649062

כתובת דואר אלקטרוני: Sarits@ksaba.co.il

 

תחום חוק לעניין סדרי דין
רכזת תחום – אלינור שבירו – עו"ס
טלפון: 09-7640316

כתובת דואר אלקטרוני: Elinors@ksaba.co.il

 

תחום נערות
רכזת תחום - רונית בן עמי - עו"ס
טלפון: 09-7640311

כתובת דואר אלקטרוני: Ronitb@ksaba.co.il

 

תחום טיפול באנשים עם צרכים מיוחדים
רכזת תחום - אהובה גונן - עו"ס
טלפון: 09-7640314

כתובת דואר אלקטרוני: Ahuvag@ksaba.co.il

 

מועדוני גמלאים
אחראית - מורן שפיר עו"ס
טלפון: 09-7641130

כתובת דואר אלקטרוני: Morans@ksaba.co.il

 

תחום חוק הגנה על חוסים
אחראית - דורית סמואל - עו"ס
טלפון: 09-7641138

כתובת דואר אלקטרוני: Doritsamuel@ksaba.co.il

 

תחם חוק סיעוד
רכזת נושא - דליה אהרון - עו"ס
טלפון: 09-7641135

כתובת דואר אלקטרוני: Daliya@ksaba.co.il
רכזת נושא - ג'ני גוטפריד - עו"ס
טלפון: 09-7641136

כתובת דואר אלקטרוני: Jenny@ksaba.co.il

 

מחלקת מנהל ותקצוב
מנהלת - תקוה לוי
טלפון: 09-7641103

כתובת דואר אלקטרוני: Tikval@ksaba.co.il

 

מנהל וזכאות
מרכזת - זיוה יהושע
טלפון: 09-7641105

כתובת דואר אלקטרוני: Zivay@ksaba.co.il

 

מחשוב אגפי
אחראית - אפרת לאור
טלפון: 09-7641106

כתובת דואר אלקטרוני: Efratl@ksaba.co.il

הדפסשלח לחבר
האפליקציה של עיריית כפר-סבא
לוח מרקט כפר-סבא
דלג לתוכן העמוד