פרטי התקשרות וקבלת קהל
דלג על תפריט ראשי- רווחה
תפריט ראשי- רווחה
דלג על מה חדש?
מה חדש?
עצור

מה חדש?

דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש
לכל אירועי החודש

פרטי התקשרות וקבלת קהל

 

מנהלת אגף קהילה רווחה ונוער: שירה כץ דקל

כתובת ראשית של האגף – רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני : i-revacha@ksaba.co.il
טלפון: 09-7641111
פקס: 09-7641110

ימים ושעות קבלת קהל:

א'-ה' בין השעות 8.00-13.00

יום ג' גם בין 16.00-19.00

 

מנהלת שירותי הרווחה: רוזי נוימן

כתובת דואר אלקטרוני: Rosin@ksaba.co.il

 

המחלקה לשרותים חברתיים מרכז:
אזור אחריות: מרחוב הגליל (כולל) מערבה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7640300

פקס: 09-7669217
מנהלת המחלקה: איילת רודריגז

כתובת: רח' תל-חי 68

כתובת דואר אלקטרוני: ayeletr@ksaba.co.il

 

המחלקה לשרותים חברתיים מזרח:
אזור אחריות: מרחוב הגליל (לא כולל) מזרחה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים:

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7649090

פקס: 09-7649086
מנהלת המחלקה: רותי זוהר

כתובת: רח' דרך קדומים 17

כתובת דואר אלקטרוני: Rutiz@ksaba.co.il

 

המחלקה לטיפול באוכלוסיה המבוגרת

טלפון: 09-7641111
מזכירות המחלקה: 09-7641131

פקס: 09-7641153
קבלת קהל: בימים א', ב', ד' בין השעות 08:00-13:00
ביום ג' בין השעות 16:00-19:00
מנהלת המחלקה: שוש דרימר

כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: Shoshd@ksaba.co.il

 

המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות

טלפון: 09-7641100, 09-7641107/8/9
מנהלת המחלקה – אופירה מור
טלפון 09-7641100
ofiram@ksaba.co.il
רכזת התנדבות – שגית לוק פדרמן
טלפון: 09-7641109
sagitl@ksaba.co.il

ימים ושעות קבלת קהל:

א'-ה' בין השעות 8.00-13.00

יום ג' גם בין 16.00-19.00 

 

המחלקה לעבודה קהילתית
טלפון: 09-7641147
פקס: 09-7641110
כתובת: רחוב הכרמל 43
מנהלת מחלקה: סילביה בקר
מייל: silviab@ksaba.co.il
קבלת קהל:

ימים א-ה' 8.00-13.00
יום ג' 16.00-19.00

 

המרכז לטיפול במשפחה - ייעוץ פרטני, זוגי ומשפחתי

קבלת קהל:

ימים א',ב',ד' בין השעות 16:00-20:00,

יום ו' בין השעות 08:00-12:00

* הגעה בתיאום מראש

מנהלת - חני בן שטרית
טלפון: 09-7641151
כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת דואר אלקטרוני: Hanib@ksaba.co.il


שי"ל - שירות יעוץ לאזרח
כתובת: בן גוריון 19 כפר סבא
טלפון: 09-7669393
פקס: 09-7676830
דואר אלקטרוני:  shil2@ksaba.co.il
קבלת קהל:
ימים א'-ה' בין השעות 12:00-9:00,
ימים א',ג',ה' גם בין השעות 18:30-16:30 אחה"צ
מנהלת: חדוה רון

המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
טלפון: 09-7640320

מנהלת - מלי קליין
טלפון: 09-7640322

כתובת דואר אלקטרוני: Malik@ksaba.co.il

קבלת קהל- בתאום מראש

המרכז פתוח:
בימים א', ב', ג', ה' 8.00-13.00
יום ג' 16.00-19.00
יש לתאם פגישה מראש

השרות ניתן ל:
יישובי מועצה אזורית דרום השרון, כוכב יאיר, צור יגאל, אלפי מנשה, קרני שומרון וקדומים


היחידה לטיפול בהתמכרויות
טלפון: 09-7677093

רכזת היחידה – מרגנית כרמי מדינה – עו"ס

כתובת דואר אלקטרוני: Marganitk@ksaba.co.il

קבלת קהל- בתאום מראש

 

תחום חוק הנוער טיפול והשגחה
רכזת תחום- רונית קנר בן עמי – עו"ס
טלפון: 09-7640311

כתובת דואר אלקטרוני: Ronitb@ksaba.co.il

 

תחום חוק לעניין סדרי דין
רכזת תחום – אלינור שבירו – עו"ס
טלפון: 09-7640316

כתובת דואר אלקטרוני: Elinors@ksaba.co.il

 

תחום נערות
רכזת תחום - רונית בן עמי - עו"ס
טלפון: 09-7640311

כתובת דואר אלקטרוני: Ronitb@ksaba.co.il

 

תחום טיפול באנשים עם מוגבלות
רכזת תחום - קרן ציוני - עו"ס
טלפון: 09-7640314

כתובת דואר אלקטרוני: kerent@ksaba.co.il

 

מועדוני גמלאים
אחראית - מורן שפיר עו"ס
טלפון: 09-7641130

כתובת דואר אלקטרוני: Morans@ksaba.co.il

 

תחום חוק הגנה על חוסים
אחראית - דורית סמואל - עו"ס
טלפון: 09-7641138

כתובת דואר אלקטרוני: Doritsamuel@ksaba.co.il

 

תחם חוק סיעוד
רכזת נושא - דליה אהרון - עו"ס
טלפון: 09-7641135

כתובת דואר אלקטרוני: Daliya@ksaba.co.il
רכזת נושא - ג'ני גוטפריד - עו"ס
טלפון: 09-7641136

כתובת דואר אלקטרוני: Jenny@ksaba.co.il

 

מחלקת כספים ומינהל
מנהל - יאיר שלום
טלפון: 09-7641103

כתובת דואר אלקטרוני: yairs@ksaba.co.il

 

מנהל וזכאות
מרכזת - זיוה יהושע
טלפון: 09-7641105

כתובת דואר אלקטרוני: Zivay@ksaba.co.il

 

מחשוב אגפי
אחראית - אפרת לאור
טלפון: 09-7641106

כתובת דואר אלקטרוני: Efratl@ksaba.co.il

 

חדר מצב-מוקד קבלת דיווחים על קטינים בסיכון
המוקד פועל בשעות 08:00-14:00 בימי א'-ה'

חדר מצב מחלקת הדרים:

קטינים המתגוררים מרח' הגליל מזרחה

שרה קדם בימים א' ב' ג'

טלפון: 09-7649072

פקס: 09-7649086

קרן ברק ינאי בימים ד',ה'

טלפון: 09-7649090 

פקס:  09-7649086 

חדר מצב מחלקת השרון:

קטינים המתגוררים מרח' הגליל מערבה

מעיין כהן בימים א' ג'

טלפון: 09-7641140

פקס: 09-7641153

רינה חן בימים ב' ד' ה'

טלפון: 09-7640301

פקס: 09-7669217

הדפסשלח לחבר
לוח מרקט כפר-סבא
דלג לתוכן העמוד