כפר סבא לבשה לבן
תפריט ראשי-ספורט
דלג על תפריט ראשי-ספורט
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כפר סבא לבשה לבן


משחקי הגמר של הספורט הלבן בטניס של העיר כפר סבא לחטיבות הביניים ובתי הספר היסודיים
בארגון רשות הספורט בעיריית כפר-סבא ומועדוני הטניס בעיר, ע"ש תומר גינת וניר שרייבמן ז"ל.
באליפות השתתפות מאות ספורטאים ואוהדים, הגיעו לסיומם ביום שישי האחרון במגרשי הטניס
המחודשים בקאנטרי קלאב כפר סבא.
נערכו משחקי הגמר שסגרו שבועיים של תחרויות במגוון קטגוריות גיל מכתה ב' ועד כיתה ט'
מאות תלמידים / שחקנים לקחו חלק באליפות כאשר כל ספורטאי מייצג את עצמו ואת ביה"ס בו הוא לומד.
בטקס הסיום המעמד המרגש כיבדו בנוכחותם והעניקו פרסים לשחקנים המצטיינים מר יהודה בן חמו ראש העיר
ומר שאול מיטלברג מנהל רשות הספורט הבלתי נלאה שתרם רבות להצלחת הטורניר.

לזכרם של שני שחקני טניס מושבעים שהלכו לעולמם בטרם עת

תומר גינת ז"ל שנפטר ממחלת הלוקמיה בהיותו בן 13 בלבד.
וניר שרייבמן חייל בחיל התותחנים לשעבר שנהרג באסון המסוקים בשנת 2000.


לאחר משחקים מותחים ומורטי עצבים להלן  הספורטאים שזכו במקומות הראשונים:
אליפות יחידים:
בנים ה- ו דרג א'   מקום ראשון : קאי עמרמי (מבית הספר בן גוריון)
                         מקום שני :     יוני בידני (מבית הספר ברנר) 
                         מקום שלישי: עומר הירש (מבית הספר רמז)
בנות  דרג א'  מקום ראשון:  שלי צ'רנין (מבית ספר יצחק שדה)
                    מקום שני: שני אוריין  (מבית ספר יצחק שדה)
בנים ה-ו דרג ב'   מקום ראשון : אדריאן קיסר ( מבית ספר ירוק)
                         מקום שני :    עמית ולאס ( מבית ספר אופירה נבון)
                         מקום שלישי: טל פלג ( בית ספר ירוק)
בנות  דרג ב'       מקום ראשון:   אלה ירון (מבית ספר בן גוריון)
                        מקום שני: לינוי כהן (מבית ספר ברנר)
בנים ה–ו דרג ג'       מקום ראשון: רוי קלינגר (מבית ספר סורקיס)  
                             מקום שני :    שלו גימפלביץ (מבית ספר רמז)
                             מקום שלישי: איתי אלמגור (מבית ספר אופירה נבון)   
בנים דרג א' חטיבות מקום ראשון רועי גינת מחטיבת שז"ר)
                            מקום שני: ניר סולן (מחטיבת שז"ר)
בנות דרג א' חטיבות מקום ראשון: איימי ירון (מחטיבת שרת)
                            מקום שני: שירה מוצפי (מחטיבת בר לב)
בנים דרג ב' חטיבות מקום ראשון לירון גרינבאום (מחטיבת שרת)
                            מקום שני: דין שחם (מחטיבת שז"ר)
בנות דרג ב' חטיבות מקום ראשון: ליאורה זברובסקי (מחטיבת שז"ר)
                            מקום שני: מאיה בכר (מחטיבת שז"ר)


באליפות הזוגות זכו :
מקום ראשון: יוני בידני ואיל טולדנו (מבית ספר ברנר)
מקום שני:    אייל שיוביץ וקאי עמרמי (מבית ספר בן גוריון)

מקום ראשון: איתי טולדנו ואדוארדו כהן ( מחטיבת שרת)
מקום שני:    יואב שוורץ וליאור חן (מחטיבת שז"ר)

 

דרג ב' בנות: סיון גולדמן וליטל נווה (כיתה ד' בית ספר דבורה עומר)

 

 

 

הדפסשלח לחבר
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד