הספורטאים של כפר-סבא קוטפים מדליות והישגים באולימפיאדת הילדים ה-10
דלג על תפריט ראשי-ספורט
תפריט ראשי-ספורט
דלג על מה חדש?
מה חדש?
עצור

מה חדש?

דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש
לכל אירועי החודש

הספורטאים של כפר-סבא קוטפים מדליות והישגים באולימפיאדת הילדים ה-10

22/05/2017

אולימפיאדת הילדים התקיימה ביום ראשון 14 למאי בסימן המכביה, בעיר נתניה.

אולימפיאדת הילדים היא אחד מאירועי הדגל בספורט לילדים ונוער, רשות הספורט העירונית הינה בין 6 המייסדות של אירוע זה, כפר-סבא לקחה חלק מאולימפיאדה הראשונה עד היום.

 

 

מנהל הספורט, בשיתוף עם מחלקות הספורט ובניהן רשות הספורט העירונית של כפר סבא יזמו, ארגנו ופיתחו ואת הרעיון. השנה השתתפו כ-105 רשויות מקומיות, את כפר-סבא יצגו כ-200 ספורטאים, מספר מכובד מאוד שהיה מהגבוהים באירוע.


הספורטאים השתתפו ב - 17 ענפי ספורט שונים: כדורגל בנים/בנות, כדורסל בנים, כדורעף דשא בנים/בנות, כדורעף חופים בנים/בנות, אתלטיקה קלה, אופניים, ג'ודו, טניס שדה, שחמט והתעמלות אומנותית הספורטאים יצאו בליווי המאמנים.
    
ספורטאי העיר קטפו מדליות ברוב הענפים שבהם השתתפו, וההצטיינות של ספורטאינו בלטה בכל הענפים בהם התחרו. כפר-סבא יכולה להתהדר ולהתגאות בספורטאים שלה המביאים כבוד גדול לעיר.

טבלת ההישגים:

 

קבוצת הכדורעף:

כדורעף דשא - ה-ו בנות – מקום שני
כדורעף דשא – ה-ו בנים – מקום שלישי

 

 

קבוצת כדורעף חופים:

ז-ח בנות – מקום ראשון

התעמלות אומנותית: 
4 בנות גילאי 7-8 תרגיל קבוצתי חופשי – מדליית זהב
4 בנות גילאי 8-9 תרגיל קבוצתי חופשי – מדליית זהב

הג'ודו זכו ב- 6 מדליות

נדב טננבאום – מדליית זהב
אריאל רוטנברג – מדליית כסף
במדליית ארד זכו: נדב עיני, איתי דאום, רונן מזר, אליסה בוטמן

 


 

אתלטיקה קלה:

נעמי דרורי  – קפיצה לרוחק – מקום 1 - זהב
ליאור אלפסי – ריצת 80 מ'  – מקום 2 - כסף
ליהיא דיין –  קפיצה לגובה – מקום 1 - זהב
                  ריצת 80 מ' – מקום 2 - כסף
עילאי דקל – ריצת 80 מ' - מקום 2 - כסף
                  ריצת 600 – מקום 3 - ארד
אופק סורצקי – קפיצה לרוחק – מקום 1 - זהב
רוי אקשטיין -  קפיצה לגובה – מקום 2 - כסף
עידו לוי – קפיצה לגובה – מקום 2 - כסף
מיין משולם – ריצת 600 מ' – מקום 2 - כסף
רותם משולם – ריצת 600 מ' – מקום 3 - ארד

 

קבוצתי:
בנים כיתות ז-ח זכו במקום ה- 2 - כסף
בנות כיתות ז-ח זכו במקום ה- 3 - ארד
בנות כיתות ה-ו זכו במקום ה- 2 - כסף

כדורסל:
בנים כיתות ה-ו – זכו במקום ה-1 גביע

 

 

טניס שדה:
זוגות מעורבים – אלה ירון וזורי כהן – זכו במקום ה-1
זוגות בנים – עמית וואלס וזורי כהן – זכו במקום ה- 1

 

הדפסשלח לחבר
דלג לתוכן העמוד