בית ספר "רמז" מחבק את הילדים המאושפזים בבית חולים "מאיר"
דלג על מה חדש?
מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש
לכל אירועי החודש

בית ספר "רמז" מחבק את הילדים המאושפזים בבית חולים "מאיר"

14/03/2017

השבוע ביקרה ועדת הבריאות של בית ספר "רמז" במחלקת הילדים בבית חולים "מאיר" כדי לשמח את הילדים המאושפזים.


התלמידים הגיעו מחופשים מלווים ברכזת ועדת הבריאות סיגל גרינברג ובעטרה אלקלעי סגנית המנהלת, עם משלוח מנות בריא המורכב מכריכים מחייכים וטעימים מעשה ידיהם, יוגורט עם גרנולה, שיפודי ירקות ופירות וחילקו אותם לילדים המאושפזים ולצוות הרפואי בבית החולים, כדי להעלות את המודעות של הילדים המאושפזים וסגל מחלקת הילדים לאכילת מזון בריא.
 
לדברי סיגל גרינברג, רכזת וועדת הבריאות: "ביקור זה הינו חלק מפעילויות רבות הנעשות בין כתלי בית ספר "רמז" למען הקהילה בתחום הבריאות ובכלל. ילדי ועדת הבריאות הכינו תחנות כמו: סחיטת תפוזים והכנת מיץ טבעי, פינת יצירה בה ציירו וצבעו ציורים חגיגיים והכינו מסכות ססגוניות. בבית ספר "רמז" אנו מחנכים את התלמידים לערכים של אחריות ונתינה למען האחר ואין ספק שביקור במחלקת הילדים בבית החולים "מאיר" מאפשר יישום ערכי הלכה למעשה"
 
בסיום הביקור חלקו התלמידים הפתעות למאושפזים. לדברי גלית פרדינרו מנהלת בית הספר:  "היה זה מרגש לראות את פניהם של הילדים המאושפזים מחוייכות , לאפשר להם רגעים בהם יכלו לשכוח את הסיבה לאשפוז ולתת להוריהם רגע של נחת. גם ילדי בית הספר חזרו מסופקים ומאושרים שניתנה להם האפשרות לשמח ולהשכיח מעט מהכאב".
 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

לוח מרקט כפר-סבא
דלג לתוכן העמוד