גאווה מקומית- התלמידה יובל סגל מבית החינוך ע"ש רחל המשוררת" בכפר סבא זכתה בתחרות כתיבה ארצית
דלג על מה חדש?
מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אירועי היום

אבגדהוש
לכל אירועי החודש

גאווה מקומית- התלמידה יובל סגל מבית החינוך ע"ש רחל המשוררת" בכפר סבא זכתה בתחרות כתיבה ארצית

15/06/2017
גאווה מקומית- התלמידה יובל סגל מבית החינוך ע"ש רחל המשוררת" בכפר סבא זכתה בתחרות כתיבה ארצית (הגדל תמונה)

לאחרונה התקיימה תחרות כתיבה ארצית לתלמידי בתי הספר היסודיים, התחרות מתקיימת זו השנה ה- 13 מטעם אגודת הסופרים העבריים, ובניהולה של הסופרת, ריקה ברקוביץ', כשבוועדת השיפוט משתתפים סופרים, משוררים ואנשי חינוך.

 

התלמידה יובל סגל מבית החינוך ע"ש רחל המשוררת" בכפר סבא זכתה בתחרות כתיבה ארצית לתלמידי בתי הספר היסודיים והביאה כבוד לבית הספר והעיר.  תחרות כתיבה ארצית לתלמידי בתי הספר היסודיים, מתקיימת זו השנה ה- 13 מטעם אגודת הסופרים העבריים, ובניהולה של הסופרת, ריקה ברקוביץ', כשבוועדת השיפוט משתתפים סופרים, משוררים ואנשי חינוך.


בכל שנה משתתפים בתחרות אלפי תלמידים מכיתות ג'- ו' שמגישים את יצירותיהם לתחרות הכתיבה, שמספר הזוכים בה הוא כמניין שנות המדינה. הטקס המסכם נערך ברמת גן בהנחייתו של כתב ושדרן קול ישראל, יצחק פרי. ולקחו בו חלק הסופר- צביקה ניר, המפקחת על זכויות הילדים במשרד החינוך- טובה ניר, והסופרת- זוהר אביב.
כאמור, יובל סגל, תלמידת כיתה ג' מבית החינוך ע"ש רחל המשוררת" על יצירתה "עונות מחלפות".


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, ציין כי "בית הספר ע"ש רחל המשוררת מתעתד להתמקצע בתחומי האמנויות. זכייתה של יובל היא סנונית ראשונה בדרך הזו, והיא הביאה גאווה רבה לעיר. אני מאחל לה הרבה הצלחה בהמשך דרכה".


מנהלת בית הספר, מיכל עזרא, אמרה כי "בשנה שעברה, כשעוד היינו בתחילת הדרך, חינכתי את כיתתה של יובל. כבר אז גיליתי אצלה כישרון כתיבה יוצא דופן ומיוחד. אני צופה לה עתיד מזהיר בתחום". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

לוח מרקט כפר-סבא
דלג לתוכן העמוד