יום ההליכה העולמי בפארק
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יום ההליכה העולמי בפארק


כפר סבא הולכת על זה:

 

במסגרת יום ההליכה העולמי, ייצאו תלמידי שלושה בתי ספר להליכה מאורגנת לפארק כפר סבא.  במקביל, תתקיים הליכה נורדית מודרכת בתוך הפארק.

 

יום ההליכה בכפר סבא

 

מדוע חשוב להתחיל ללכת ברגל

 

כל דקה נחשבת: העיר כפר סבא בהובלת רשות הספורט העירונית מצטרפת ליום ההליכה העולמי, בשני אירועים, לתלמידי בתי הספר והליכה נורדית וספורטיבית בפארק העירוני.

 
יום ההליכה העולמי יתקיים השנה ביום ו' 25.10.2019 , בשיתוף משרד התרבות והספורט ומשרד הבריאות, במסגרת חברותה של מדינת ישראל בארגון הבריאות העולמי.


במסגרת זו, יצאו תלמידי בתי הספר היסודיים רמז, דבורה עומר ויצחק שדה, להליכה מאורגנת לפארק העירוני, בליווי ובהדרכה של המורים לחינוך גופני. התלמידים יצעדו במשך כשעה וייפגשו ליד הבריכה האקולוגית שבפארק, שם ייהנו מהרקדת זומבה ומהופעה של קרקס ריו.


במקביל, ייערך מפגש בשעות הבוקר ליד הבריכה האקולוגית עבור תושבים המעוניינים להצטרף להליכה נורדית (הליכה עם מקלות) והליכה ספורטיבית למשך כשעה, בליווי מדריך מוסמך. בסיום ההליכה יוכלו הצועדים ליהנות מהרצאה מרתקת בנושא אורח חיים בריא ופעיל בגיל השלישי שמארגנת היחידה לקידום בריאות. נפגשים בפארק העירוני ליד הבריכה האקולוגית בשעה 8:30.

 

» למפת הפארק לחצו כאן

 

מטרת יום ההליכה העולמי היא לקדם את מודעות האזרחים ולהעלות על סדר היום הציבורי את נושא חשיבות הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא.

 

ההליכה היא פעילות אירובית מתונה, המפעילה את הגוף בתנועה מאוזנת והרמונית המשפיעה לטובה על מערכות הגוף והנפש, מתאימה לכל גיל, מין ומשקל, ליחיד, לקבוצה ולמשפחה.  

 

הליכה היא הספורט הרווח ביותר בקרב האוכלוסייה הבוגרת, והיא אפשרית לכולם. ביום ההליכה, מצפים להשתתפותם של כמיליון הולכים ברחבי הארץ.

 

פארק כפר סבא

פארק כפר סבא 


*להתאמות נגישות פרטניות ניתן לפנות לטל' 09-7640857 או למייל reutu@ksaba.co.il

*להסדרי נגישות בפארק לחצו כאן

 

יום ההליכה העולמי (WORD)  יום ההליכה העולמי (WORD)

תאריך 25/10/2019 08:30
הדפסשלח לחבר

אירועים נוספים

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
מרוץ כפר סבא
פלא של עדלאידע בכפר סבא 06.03.2020
דלג לתוכן העמוד