לראשונה בארץ - שתי קטגוריות תחרותיות ייחודיות במרוץ כפר סבא: לקויי ראייה ופראלימפי open
תפריט ראשי-ספורט
דלג על תפריט ראשי-ספורט
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

לראשונה בארץ - שתי קטגוריות תחרותיות ייחודיות במרוץ כפר סבא: לקויי ראייה ופראלימפי open

2/02/2020

 

מרוץ כפר סבא 2019.

מרוץ כפר סבא 2019. (צילום: עופרי מור-שקד)

 

לראשונה בארץ: במרוץ כפר סבא ה-30 שיתקיים בחודש מרץ הקרוב נפתחו שתי קטגוריות במקצה 10 ק"מ תחרותי: קטגוריית לקויי ראייה וקטגוריית פראלימפי open. 


המתחרים במקצים אלו יהיו חלק מ-18 קטגוריות נוספות במרוץ כפר סבא ה-30 ע"ש רס"ל זיו בלאלי.


ראש העיר, רפי סער: "אני גאה כי העיר כפר סבא פורצת דרך גם בתחום זה ותהיה הראשונה בארץ שתקיים מרוץ ענק, בו יתקיימו מקצים תחרותיים לאנשים עם מוגבלויות. עיריית כפר סבא מעניקה חשיבות רבה לפעילות מונגשת לכלל הציבור ושמה דגש על העלאת המודעות לנושא זה ואני קורא לכל ראשי הרשויות בארץ ללכת בעקבותינו, על מנת שכל אחת ואחד יוכלו לקחת חלק בפעילויות ספורט וקהילה".


במסגרת קטגוריית לקויי ראייה יוכלו רצים עם לקויות ראיה ליטול חלק במקצה תחרותי ייחודי, בשילוב מלווים.
קטגוריית פראלימפי open מאפשרת השתתפות לרצים קטועי חלק תחתון/עליון. אלו יצטרפו לרצים במקצה אופני ידיים ולאלפי המשתתפים במרוץ השנתי, המושך אליו רצים רבין מרחבי הארץ כולה.


סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש: "העיר כפר סבא מעודדת ומקדמת פעילות ספורט ואורח חיים בריא בקרב כל תושביה ובאיה, ואני שמח כי אנו העיר הראשונה בארץ המנגישה את המרוץ השנתי לכלל האוכלוסייה, בהתאם למדיניות ראש העיר. אני מודה לרשות הספורט העירונית ולכל העוסקים בנושא חשוב זה ומאחל הצלחה רבה לכל משתתפות ומשתתפי המרוץ, שחוגג השנה שלושה עשורים לקיומו".


חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק הנגישות והמודעות לאנשים עם מוגבלויות, לירית שפיר-שמש: "לספורט לכל סוגיו ערך חשוב ביותר לכל אדם העוסק בו, ובוודאי לאנשים עם מוגבלויות. אני שמחה לראות שבעירנו כפר סבא מכירים בחשיבות החיבור בין התחומים ובוודאי במרוץ המושך אליו קהל רב, הן כמשתתפים והן כמעודדים. אני משוכנעת כי קיומם של מסלולי המרוץ הייחודיים הללו יתרום תרומה רבה למודעותו של הציבור לאנשים עם מוגבלויות כאנשים פעילים כשווים בין שווים. אני מאחלת לנו שבכל המירוצים בעתיד, הן בעירנו כפר סבא, והן בערים רבות אחרות, נראה אנשים עם מוגבלויות בקרבנו באופן הטבעי ביותר וכחלק מכלל הפעילות הספורטיבית הנפלאה הזו".

 

לפרטים והרשמה למרוץ כפר-סבא

 

 

הדפסשלח לחבר
דלג לתוכן העמוד