יצירה ירוקה: תערוכת חוצות בפארק העירוני
תפריט ראשי- פארק כפר סבא
דלג על תפריט ראשי- פארק כפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יצירה ירוקה: תערוכת חוצות בפארק העירוני

10/12/2019

 

יוזמה חדשה בכפר סבא: תערוכת חוצות בפארק העירוני, המציגה את יצירותיהם של אומני עמותת "אומן בעירו" המקומית, שנענו לקול קורא של העירייה, בשיתוף היחידה האזורית לאיכות הסביבה, כחלק מפעילות לשיפור איכות החיים במרחב הציבורי.


ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא מעודדת תרבות ופועלת להנגשתה עבור כלל תושבות ותושבי העיר והקמת תערוכות במקומות אלו יוצרת חוויה שיתופית חדשה, המצליחה לגעת ולרגש קהל שלא בהכרח פוקד גלריות ותערוכות במבנים שונים. אני מברך את האומנים שלנו שנענו לקול הקורא, המאפשר להם לחשוף את יצירותיהם בפני קהל רחב של באי הפארק ומזמין את כל תושבות ותושבי העיר לבוא ולצפות ביצירות היפהפיות המוצגות במרחב הירוק והעירוני במרכז העיר שלנו".

 

התערוכה בפארק

 

התערוכה בפארק

תערוכת החוצות בפארק העירוני. (צילומים: עיריית כפר סבא)


עמותת "אומן בעירו" מונה למעלה מ-60 אומנים תושבי העיר ופועלת למעלה מעשר שנים, כאשר חבריה מקיים תערוכות בבית האומנים, הרצאות וסיורים לקהל הרחב, תוך הנגשת הפעילות לכלל האוכלוסייה. את רעיון "תערוכת חוצות" יזמה יו"ר העמותה צפי בירן, בעזרתם של חיים חג'ג', יוסי רז, גדעון שני ,יעל מרגולין וכמובן כל אומני העמותה.


התערוכה הוצבה בפארק העירוני בסיוע ובתמיכה של מנהל הפארק מוטי מורי ובקרוב תוצג גם בפארק 80 במערב העיר, כאשר מדובר בתערוכה מתחלפת, במסגרתה יוחלפו היצירות מדי חצי שנה בעבודות חדשות של אומני "אומן בעירו".


יש לציין, כי מחקרים רבים מעידים כי סביבה מושקעת ומכבדת מעודדת תושבים לשמירה עליה וטיפוחה. אומני העיר המשתתפים בתערוכה יקיימו "שיח חוצות" על עבודותיהם במרחב התערוכה במטרה להעניק ולחזק את הקשר בין תושבי העיר דרך יצירות האומנות.


 

הדפסשלח לחבר
דלג לתוכן העמוד