חדש: טופס 4 מהבית ומהמשרד
תפריט ראשי- תכנון והנדסה
דלג על תפריט ראשי- תכנון והנדסה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חדש: טופס 4 מהבית ומהמשרד

15/02/2018
חדש: טופס 4 מהבית ומהמשרד

לראשונה בישראל: עיריית כפר סבא פיתחה מערכת חדשה, אינטרנטית וייחודית המאפשרת לתושבים וליזמי בנייה לקבל את האישורים הנדרשים לתעודת הגמר למבנה.


כבר לא מדובר בהליך ארוך ובירוקרטי הכולל גורמים רבים.

 

לכניסה למערכת לחצו כאן


עיריית כפר סבא פיתחה מערכת מקוונת ראשונה מסוגה בישראל למילוי תעודת גמר (טופס 4). המערכת הינה חלק ממהפכת השירות שעוברת העירייה בימים אלה וכעת יוכלו תושבים ויזמי בנייה לבצע את תהליך קבלת הטופס מהבית ובזמן הנוח להם. כמו כן, לייעל את התהליכים אל מול הגורמים הרבים המעורבים. נדגיש כי המערכת פותחה, אופיינה ונבדקה בחודשים האחרונים עד להשקתה בימים אלה וכעת עולה לאוויר לתקופת הרצה, ומהווה קפיצה טכנולוגית משמעותית בעולם תוכן מורכב.


מטרתה של המערכת החדשה הינה לאפשר למשתמש לבצע את תהליך קבלת טופס 4 בצורה מקוונת ויעילה תוך כדי צירוף מסמכים ומעקב אחר סטטוס פנייתו. בפרויקט מעורבים גורמים מהמחלקות השונות בעירייה, והמערכת צפויה לקצר ולייעל את התהליך עבור כ- 100 פרויקטים בממוצע בשנה.  


יתרונותיה של המערכת רבים - ראשית באמצעותה עיריית כפר סבא יכולה להעניק שירות מיטבי לתושבים וליזמי בנייה ולאפשר להם לבצע את העבודה מהבית, לצמצם את כמות הביקורים במשרדי העירייה ולהפוך את התהליך לקל ומהיר. יתרה מזאת, היא מאפשרת יכולת בקרה על גורמי העירייה, תוך כדי עמידה בזמני תקן ושקיפות מלאה אל מול הפונה. שלישית, מאפשרת יצירתו של ארכיון דיגיטאלי המאגד את כלל החומרים והמסמכים במקום ארכיון פיזי ומסורבל.  השימוש במערכת מתאפשר לאחר קבלת היתר הבנייה, ולאחר קבלת שם משתמש, סיסמה ולינק למערכת המקוונת במשרדי העיריה. 

 

 

הדפסשלח לחבר
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד