ועדות העירייה
הודעות לתושב
דלג על הודעות לתושב
עצור

הודעות לתושב

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ועדות העירייה

»  מועדי כינוס ועדות עירייה 2019

רשימת הועדות:

ועדה לדיור ציבורי

 

שם

תפקיד

סיעה /אחר

עילאי הרסגור הנדין יו"ר מרצ
עו"ד קרן חגואל גרשון חברה כפר סבא בראש
תמיר יהודה חבר ליכוד
רענן מור חבר ליכוד
בקי יחזקאל חברה דרך חדשה
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת
אורי מור חבר כפר סבא מתקדמת
יגאל שמש חבר מרצ
יגאל פאר חבר כפר סבא בראש
אמיר עשבי חבר כפר סבא בראש
טלי שקד חברה כפר סבא מתקדמת
קרנית קהן חברה הרשימה שלנו
אריאל חורי חבר דרך חדשה
צילה בן עזרא מזכירת הועדה מזכירת סגן ראש העיר

 

»   פרוטוקולים הועדה לדיור ציבורי

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדה להנצחת נפגעי פעולות הטרור

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

מ"מ

אמיר קולמן

יו"ר

תנופה 

עו"ד איתן צנעני

לירית שפיר שמש 

חברה

מרצ

עילאי הרסגור הנדין

עו"ד יוסי סדבון

חבר

כפר סבא בראש

רו"ח תהילה מימון 

חבר/ה    
ראובן אביסף חבר מנהל מח' ניקיון העיר  
עולמית מדמון מזכירת הועדה מנהלת מח' אירועים  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה להקמת מכללה אקדמית

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ
עו"ד אהוד יובל לוי יו"ר תפו"ח
עו"ד יוסי סדבון  חבר כפר סבא בראש
יולי גת  חברה דרך חדשה
מירון ליבוביץ  חבר דרך חדשה
אלי חיון  חבר דרך חדשה
ירון גנץ  חבר ליכוד
משה פרוטר  חבר הרשימה שלנו
יגאל שמש  חבר מרצ  
אמיר עשבי  חבר כפר סבא בראש  
איילת בנימיני  חברה כפר סבא מתקדמת  
יעל סער  חברה כפר סבא מתקדמת  
אביבה אדלר  חברה תנופה  
תומר חלי מזכיר הועדה מנהל מרכז צעירים  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה למאבק בסמים ואלכוהול

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

 מ"מ
דני הרוש יו"ר דרך חדשה ד"ר אסנת ספורטה
פליאה קטנר חברה מרצ עילאי הרסגור הנדין
עו"ד קרן גרשון חגואל חברה עו"ד קרן גרשון חגואל רו"ח תהילה מימון
אלון רבינוביץ חבר נציג ציבור  
עו"ד דניאל אוטמזגין חבר נציג ציבור  
אורית ליבוביץ חברה מ"מ מנהלת אגף חינוך  
מירב הלפמן חברה מנהלת אגף נוער צעירים וקהילה  
רוזי נוימן חברה מנהלת אגף שירותים חברתיים  
ד"ר אורי ארבל-גנץ חבר מנהל אגף החינוך  
עידו לוי  חבר מנהל חט"ב אילן רימון  
חדווה דנינו  חברה נציגת הרשות החדשה לאלימות סמים ואלכוהול  
שני חן מזכירת הועדה מנהלת הרשות החדשה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה למיגור אלימות

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

 מ"מ
רפי סער יו"ר ראש העיר  
עו"ד עדי לוי סקופ חברה הרשימה שלנו
אמיר סילבר חבר כפר סבא מתקדמת פינחס כהנא
איתי צחר חבר מנכ"ל העירייה  
ד"ר אורי ארבל גנץ  חבר מנהל אגף החינוך  
רוזי נוימן  חברה מנהלת אגף שירותים חברתיים  
מירב הלפמן נציגת עירייה מקצועית מנהלת אגף צעירים נוער וקהילה
שי זייד נציג עירייה מקצועי מנהל אגף בטחון  
מיכל בן הרוש נציגת עירייה מקצועית מנהלת רשות החניה ואכיפה עירונית  
ראובן אביסף נציג עירייה מקצועי מנהל מח' ניקיון העיר  
יורם ברינה חבר מפקד המשטרה  
אפי חרפי חבר נציג המשטרה מפקד העיר  
שני חן כהן מזכירת הועדה מנהלת הרשות החדשה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לענייני ביקורת

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

מ"מ
עו"ד יוסי סדבון יו"ר כפר סבא בראש עו"ד קרן גרשון חגואל
צביקה צרפתי חבר כפר סבא אחת  
אורן כהן חבר ליכוד  
ד"ר אסנת ספורטה חברה דרך חדשה  
פליאה קטנר חברה מרצ מאיר מנדלוביץ
ד"ר רפאל קובי חבר תנופה אמיר קולמן
אברהם ממה שיינפיין חבר תפוח עו"ד אהוד יובל לוי
דוד תורג'מן משתתף אופציונאלי מבקר העירייה  
אריאלה ברנשטיין מזכירת הועדה  מזכירת מבקר העירייה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לקידום הגיוס לצה''ל

 

שם

תפקיד

סיעה /אחר

אמיר קולמן יו"ר תנופה
לירית שפיר שמש חברה מרצ
רו"ח תהילה מימון חברה כפר סבא בראש
עומר גבריאלי חבר כפר סבא בראש  
יוחי שרייבמן חבר כפר סבא בראש
קובי פדווה חבר מרצ
אברי ליאור חבר הרשימה שלנו
נילי אבן ארביב חברה דרך חדשה
רוני סקה חבר תפו"ח
אור לרון חבר כפר סבא מתקדמת
גיא שמואלי חבר כפר סבא מתקדמת
הדר פוגל חברה מרצ
בלה מסיקה חברה תפו"ח
ד"ר דבורה שני חברה כפר סבא אחת
מירב הלפמן מזכירת הועדה

 

» פרוטוקולים הועדה לקידום הגיוס לצה"ל

לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לקידום ילדים בסיכוי

כולל ליקויי למידה וצרכים מיוחדים

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר

ד"ר אוסנת ספורטה

יו"ר

דרך חדשה
לירית שפיר שמש חברה מרצ
אורית ישכיל חברה הרשימה שלנו
מלי ארז חברה הרשימה שלנו
ליאת שרעבי קרט חברה דרך חדשה
מועלם קובי חבר דרך חדשה
סימה שבת חברה תפו"ח
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת 
מישל פליישר כהן חברה כפר סבא מתקדמת
דמיאן האס חברה כפר סבא מתקדמת
רוני מילוא חברה כפר סבא מתקדמת 
שלומי ריעני חבר כפר סבא מתקדמת
רויטל לן כהן חברה כפר סבא מתקדמת
רוני סקה חבר  תפו"ח
אתי אבתר כץ חברה  תפו"ח
סמי ריכטר חבר  כפר סבא בראש
קורנה שרייבמן חברה  כפר סבא בראש
שי פלבר חבר  כפר סבא בראש
נאוה משולם חברה  כפר סבא בראש
שרון דרורי   חברה  הרשימה שלנו
דורי קליין חברה מרצ
נרי מנור מזכירת הועדה  

 

» פרוטוקולים הועדה לקידום ילדים בסיכוי

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לקידום מעמד הילד

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ
אמיר קולמן יו"ר תנופה ד"ר רפאל קובי
לירית שפיר שמש חברה מרצ עילאי הרסגור הנדין
עו"ד אהוד יובל לוי חבר תפוח אברהם ממה שיינפיין
אמיר סילבר חבר כפר סבא מתקדמת הדר לביא
ליאת מנשה חברה נציגת ציבור  
לימור חכם חברה נציגת ציבור  
חנית פסקל חברה נציגת ציבור  
נועם שניר רגב חברה נציגת ציבור  
קובי מועלם חבר נציג ציבור  
ד"ר אורי ארבל גנץ חבר מנהל אגף החינוך  
רוזי נוימן חברה מנהלת אגף שירותים חברתיים  
ליאון עיוואן חברה יו"ר מועצת תלמידים  
סיגל קוצ'מן חברה יו"ר ועד הורים עירוני  
אפי חרפי חבר מפקד העיר נציג המשטרה  
מנהל/ת בית ספר חבר/ה    
נציג ארגון המורים העל יסודיים חבר/ה    
נציג ארגוון מורה אגודת ישראל חבר/ה    
טירה אמורסי משתתפת אופציונאלית מפקחת רשותית מטעם משרד החינוך חברה ונוער  
שני חן כהן נציגת עירייה מקצועית מנהלת הרשות החדשה  
חימנה פרננדה נציגת עירייה מקצועית הרשות לסמים וקהילה  
יוליה קרביץ נציגת עירייה מקצועית אל סם  
חוה הייטי נציגת עירייה מקצועית מנהלת מדור הדרכה ומנהיגות  
שירה חכמון נציגת עירייה מקצועית מנהלת היחידה קידום נוער  
ליאת קליין  נציגת עירייה מקצועית מנהלת מדור בתי נוער וקהילה  
מרינה שיפרין נציגת עירייה מקצועית מנהלת מדור מתנדבים  
תומר חלי נציג עירייה מקצועי מנהל מרכז לצעירים  
יוסי אדינגר נציג עירייה מקצועי מ"מ מנהל מח' נוער  
אורי טל נציג עירייה מקצועי ממונה חירום ובטחון  
אורית ליבוביץ נציגת עירייה מקצועית מנהלת מחלקת יסודי אגף החינוך  
נרי מנור נציגת עירייה מקצועית אגף שירותים חברתיים  
שי זייד נציג עירייה מקצועי מנהל אגף בטחון  
נח חיימסון נציג עירייה מקצועי מפקד שיטור עירוני  
שירה זימנר נציגת עירייה מקצועית עיר ללא אלימות  
שירלי זלצר משתתפת אופציונאלית מנהלת מח' תכנון ופיתוח  
אופירה מור משתתפת אופציונאלית מנהלת מח' שיתופיות ואסטרטגיה  
סיגל שיטרית משתתפת אופציונאלית מנהלת מח' בטיחות בדרכים  
מירב הלפמן מזכירת הועדה מנהלת אגף נוער, צעירים וקהילה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לקידום צעירים

 

שם

תפקיד

סיעה /אחר

פליאה קטנר יו"ר מרצ
אמיר קולמן חבר תנופה
ממה אברהם שיינפיין חבר תפו"ח
פאני רבינוביץ  חברה דרך חדשה
ליאת שרעבי קרט חברה  דרך חדשה
יערה זרד חברה  דרך חדשה
נילי אבן ארביב חברה  דרך חדשה
נועם רגב  חבר ליכוד
הילה דביר  חברה הרשימה שלנו
נאור מיידר  חבר ליכוד
הדר פוגל  חברה מרצ
שחר כהן  חבר כפר סבא מתקדמת
דרור משען חבר כפר סבא מתקדמת
דנה ברק קוסובר חברה כפר סבא מתקדמת
בלה מסיקה  חברה תפו"ח
חבצלת וקנין  חברה כפר סבא בראש
עומר גבריאלי חבר כפר סבא בראש
מירב הלפמן מזכירת הועדה מנהלת אגף נוער צעירים וקהילה

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדה לשורדי שואה

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

אברהם ממה שיינפיין יו"ר תפו"ח
לירית שפיר שמש חברה מרצ
ד"ר אסנת קליין חברה דרך חדשה
יולי גת חברה דרך חדשה
פנחס כהנא חבר כפר סבא מתקדמת
נדב מאור דניאל חבר כפר סבא מתקדמת
אברהם לנדאו חבר כפר סבא מתקדמת
ג'ודי פסטרנק חברה כפר סבא מתקדמת
עינת ליפשיץ חברה הרשימה שלנו
נטע בר יוסף חברה דרך חדשה
בקי יחזקאל חברה מרצ
גולדי אלבז חברה כפר סבא בראש
אפרת לוי חברה ליכוד
נועה אייזן חברה הרשימה שלנו
ד"ר דבורה שני חברה כפר סבא אחת
שוש דרימר מזכירת הועדה  

 

» פרוטוקולים וסדר יום הועדה לשורדי שואה

לראש העמוד לראש העמוד

ועדה משנה לתכנון ובניה

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

מ"מ

רפי סער יו"ר ראש העיר עו"ד אהוד יובל לוי
ד"ר אסנת ספורטה חברה דרך חדשה דני הרוש
עו"ד איתן צנעני חבר תנופה אמיר קולמן
עילאי הרסגור-הנדין חבר מרצ מאיר מנדלוביץ
עו"ד אהוד יובל לוי חבר תפו"ח אברהם ממה שיינפיין
פינחס כהנא חבר כפר סבא מתקדמת הדר לביא
עו"ד יוסי סדבון חבר כפר סבא בראש  תהילה מימון
עליזה זיידלר גרנות מהנדסת הועדה מהנדסת העיר וראש מנהל ההנדסה
מיכל שרייבר גלבנדורף נציגת עירייה מקצועית אדריכלית העיר, מנהלת אגף התכנון  
כנרת תירוש נציגת עירייה מקצועית מנהלת מח' תכנון  
שרית שילאן נציגת עירייה מקצועית מנהלת מח' רישוי בניה  
צבי וכליס נציג עירייה מקצועי מנהל מח' פיקוח על הבניה  
מעיין חיימסון נציגת עירייה מקצועית   מ"מ מנהל תפעול הוועדה
אלון בן זקן נציג עירייה מקצועי יועץ משפטי  
דוד תורג'מן  משקיף - משתתף אופציונאלי מבקר העיירה  
ניר אלעזר חבר נציג כיבוי אש  

 

» פרוטוקולים ועדת תכנון ובניה

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת איכות הסביבה

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

מ"מ

עילאי הרסגור הנדין

יו"ר

מרצ

מאיר מנדלוביץ

דני הרוש

חבר

דרך חדשה

ד"ר אסנת ספורטה
עו"ד עדי לוי סקופ חברה הרשימה שלנו  
פינחס כהנא חבר כפר סבא מתקדמת הדר לביא

אבי מוגרבי

חבר

עמותת אזרחים למען אוויר נקי

 

איציק מנהיימר

חבר

מטה המאבק לבינוי שפוי

 
איל בהק משקיף    
ד"ר אור קרסין משקיפה    
אורן תבור נציג מקצועי מטעם היחידה הסביבתית מנהל היחידה האזורית לאיכות הסביבה  
דוד אשכנזי משקיף ארגון קק"ל הארצי  
אורן וולשטיין חבר ומזכיר הועדה ס/מנהל אגף איכות הסביבה  

 

» פרוטוקולים ועדת איכות הסביבה

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת בטיחות בדרכים

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

מ"מ
רפי סער יו"ר ראש העיר  
עילאי הרסגור הנדין חבר מרצ מאיר מנדלוביץ
צביקה צרפתי חבר כפר סבא אחת  
ירון גנץ חבר נציג ציבור  
סנדרה ברצ'ילון חברה נציגת ציבור  
אלי חיון חבר נציג ציבור  
אד' עליזה זיידלר גרנות חברה מהנדסת העיר  
הילן דהרי חברה מהנדסת תחבורה  
יהלומית ללוש חברה נציגת השר לבטחון פנים (יו"ר משרד התנועה מרחבי שרון)  
פק"ד אפי חרפי  חבר מפקד העיר נציג המשטרה  
אליק יופה חבר נציג לשכת התנועה של המשטרה  

נח חיימסון

חבר מפקד השיטור העירוני  
חנוך בייניש חבר מפקח זה"ב נציג משרד החינוך  
יוסי בלגזדל חבר נציג משרד התחבורה מנהל אזור נציג רלב"ד  
ד"ר אורי ארבל-גנץ חבר מנהל אגף החינוך  
נועה קשת נציגת עירייה מקצועית מנהלת מח' הסעות  
שני חן כהן נציגת עירייה מקצועית מנהלת הרשות החדשה  
זהר מדמון נציג עירייה מקצועי מנהל המח' התפעוליות  
אריה בן זאב נציג עירייה מקצועי מנהל מח' רכב  
מירב הלפמן נציגת עירייה מקצועית מנהלת אגף צעירים נוער וקהילה  
 מיכל בן הרוש נציגת עירייה מקצועית מנהלת רשות החניה ואכיפה עירונית  
רעיה סבירסקי  נציגת עירייה מקצועית ס' מנהל אגף הנדסה לרישוי ופיקוח  
רוזי נוימן  נציגת עירייה מקצועית מנהלת אגף שירותים חברתיים  
שי זייד חבר מנהל אגף בטחון  
סיגל שטרית מזכירת הועדה מנהלת מח' בטיחות בדרכים  
 
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת ביטחון

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

מ"מ 
אורן כהן יו"ר ליכוד  
רו"ח תהילה מימון חברה כפר סבא בראש עו"ד יוסי סדבון
שלומי קעטבי חבר נציג ציבור  
איתי צחר חבר מנכ"ל העירייה  
נח חיימסון חבר מפקד השיטור העירוני  
נציג/ת שר הבטחון חבר/ה  
נציג/ת שר החינוך חבר/ה  
נציג/ת שר בטחון פנים חבר/ה  
שי זייד חבר ומזכיר הועדה מנהל אגף בטחון  

 

» פרוטוקולים ועדת ביטחון

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת הנחות מארנונה

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ
עו"ד איתן צנעני

יו"ר

תנופה 

אמיר קולמן

לירית שפיר שמש

חברה

מרצ 

עילאי הרסגור הנדין

עו"ד קרן גרשון חגואל

חברה

כפר סבא בראש

עו"ד יוסי סדבון
אלון בן זקן חבר יועץ משפטי  
שגיא רוכל חבר גזבר העירייה  
רוזי נוימן חברה מנהלת אגף שירותיים חברתיים קהילתיים  
גלית שניידר מימרן חברה מנהלת אגף הכנסות  
דוד תורגמן משתתף אופציונאלי מבקר העירייה  
יעל קינאר מזכירת הועדה מנהלת תחום הנחות  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת הקצאות

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר  מ"מ

איתי צחר

יו"ר

מנכ"ל העירייה
רעיה סבירסקי חברה    
שגיא רוכל חבר גזבר העירייה  
אלון בן זקן חבר היועץ המשפטי  
אילה זיו חברה מנהלת מח' נכסים  
מיכל כהן מזכירת הועדה ס.מנהלת מח' נכסים  

 

» פרוטוקולים ועדת הקצאות

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת התקשרויות

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר  מ"מ

איתי צחר

יו"ר

מנכ"ל העירייה
עו"ד אילה זיו   נציגת היועמ"ש לעירייה נציגת עירייה מקצועית   
צבי אפרת  נציג הגזברות סגן הגזבר   
רעות סימונס  מזכירת הועדה נציגת עירייה מקצועית  

 

» פרוטוקולים ועדת התקשרויות

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת חינוך

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

מ"מ
רפי סער יו"ר ראש העיר  
ד"ר אסנת ספורטה חברה דרך חדשה  דני הרוש
עו"ד עדי לוי סקופ חברה הרשימה שלנו  
מאיר מנדלוביץ חבר מרצ עילאי הרסגור הנדין
עו"ד אהוד יובל לוי חבר תפוח אברהם ממה שיינפיין
רו"ח תהילה מימון חברה כפר סבא בראש עו"ד קרן גרשון חגואל
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת   אמיר סילבר
סיגל קוצ'מן חברה נציגת ועד הורים עירוני  
ליאון עיוואן חברה יו"ר מועצת תלמידים  
עו"ד איתן צנעני משקיף    
מירי וקסמן חברה מנהלת בית ספר ברנר (יסודי)  
ד"ר טובי רוזנברג חבר מנהל תיכון כצנלסון (על יסודי)  
עידו לביא נציג חינוך מקצועי מנהל חט"ב רמון  
ענת רז נציגה מקצועית נציגת הסתדרות המורים  
יהורם לוי נציג עירייה מקצועי  סגן מנהל חינוך על יסודי  
שלמה גור נציג עירייה מקצועי  מנהל השפ"ח  
שוש קייזר נציגת עירייה מקצועית  מנהלת המתי"א  
אביבה מרודקוביץ נציגת עירייה מקצועית  מנהלת מח' גני ילדים  
נתי ברכר נפתלי נציגת עירייה מקצועית מנהלת חינוך מיוחד  
 חווה הייטי נציגת עירייה מקצועית  מנהלת מועצת נוער עיורנית  
 דריה אלקינד נציגת עירייה מקצועית   חשבת אגף חינוך  
ד"ר אורי ארבל גנץ מ"מ מזכיר הועדה מנהל אגף חינוך  

 
» פרוטוקולים ועדת חינוך

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת כספים

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

 מ"מ
עילאי הרסגור הנדין יו"ר מרצ לירית שפר, דני הרוש
דני הרוש חבר דרך חדשה ד"ר אסנת ספורטה
אמיר קולמן חבר תנופה עו"ד איתן צנעני
אורן כהן חבר ליכוד
עו"ד עדי לוי סקופ חברה הרשימה שלנו
רו"ח תהילה מימון חברה כפר סבא בראש  
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת
שגיא רוכל נציג עירייה מקצועי גזבר העירייה  
צבי אפרת נציג עירייה מקצועי ס/גזבר העירייה
עו"ד אלון בן זקן נציג עירייה מקצועי יועץ משפטי  
איתי צחר נציג עירייה מקצועי מנכ"ל העירייה  
מירי מינוסקין מזכירת הועדה מנהלת לשכת הגזבר  

 

» פרוטוקולים ועדת כספים

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת מכרזים

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר 

 מ"מ
אורן כהן יו"ר ליכוד עילאי הרסגור הנדין
ד"ר אסנת ספורטה חברה דרך חדשה דני הרוש
עו"ד איתן צנעני חבר תנופה אמיר קולמן
עילאי הרסגור הנדין חבר מרצ מאיר מנדלוביץ
עו"ד קרן גרשון חברה כפר סבא בראש עו"ד יוסי סדבון
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת אמיר סילבר
אברהם ממה שיינפיין חבר  תפו"ח עו"ד אהוד יובל לוי
צבי אפרת נציג עירייה מקצועי  ס' גזבר העירייה  
עו"ד אילה זיו יועמ"ש לועדה מנהלת מח' נכסים  
אייל מגיני נציג מבקר העירייה ס' מבקר העירייה  
אביטל חדד מזכירת הועדה מנהלת מח' רכש אורה חסון/אסתי פנירי
 
 
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת מל"ח

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר  מ"מ

רפי סער

יו"ר

מירב הלפמן חברה מנהלת אגף צעירים נוער וקהילה  
שי זייד חבר מנהל אגף בטחון  
איתי צחר חבר מנכ"ל העירייה  
צאלה וקסמן גונן חברה סמנכ"לית שירות והסברה  
צפריר רוזן חבר מנהל אגף משאבי אנוש  
אבי גמליאל חבר נציג עירייה מקצועי  
אבי סנדלר חבר נציג עירייה מקצועי  
ראובן אביסף חבר מנהל מח' ניקיון העיר  
דוד תורגמן חבר מבקר העירייה  
עוזי בוכבינדר חבר מפקד יקל"ר  
רוזי נוימן חברה מנהלת אגף שח"ק  
מיכאל זלדין חבר נציג עירייה מקצועי  
אורן וולשטיין חבר נציג עירייה מקצועי  
אורי טל מזכיר הועדה ממונה חירום ובטחון  

 

»   פרוטוקולים ועדת מל"ח

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת נגישות

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

לירית שפיר שמש יו"ר מרצ
ממה אברהם שייניפיין חבר תפו"ח
יסמין לאווי חברה הרשימה שלנו
רזיה יפה חברה מרצ
איציק קרייזלר חבר דרך חדשה
גולן מוסאי חבר דרך חדשה
אתגר יוגב חברה דרך חדשה
יואב מלאכי חבר דרך חדשה
דוד גבריאלי חבר ליכוד
 איתי צוקרמן חבר  מרצ
 אבי תשובה חבר  כפר סבא אחת
 אמיר סילבר חבר  כפר סבא מתקדמת
 שירה אורן חברה  מרצ
 מיכל לוי חברה  כפר סבא מתקדמת
 עמית כץ חבר  כפר סבא מתקדמת
 תמר דראל פוספלד חברה  כפר סבא מתקדמת
 בלה מסיקה חברה  תפו"ח
 יעקב שרייבמן  חבר  כפר סבא בראש
 נורית פלג קנטי  חברה  כפר סבא בראש
 נאווה משולם  חברה  כפר סבא בראש
 אסתי בן ארצי  חברה  כפר סבא מתקדמת
צילה בן עזרא מזכירת הועדה מזכירת סגן ראש העיר

 

» פרוטוקולים ועדת נגישות

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת ספורט

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

אורן כהן יו"ר ומשנה לראש העיר ליכוד
דני הרוש מ"מ יו"ר דרך חדשה
רועי דיין חבר ליכוד
תמי טל חברה ליכוד
אבי תשובה חבר דרך חדשה
אייל אבנון חבר דרך חדשה
ענת הרשקו חברה דרך חדשה
שאולי דור חבר דרך חדשה
רן כדורי חבר דרך חדשה
עמוס שטרית חבר דרך חדשה
תומר כפיר חבר דרך חדשה
 יואב מלאכי  חבר  דרך חדשה
קובי פדווה חבר מרצ
יגאל שמש חבר מרצ
יובל קדוש חבר תפו"ח
רוני סקה חבר תפו"ח
ליאור ניידיץ חבר הרשימה שלנו
אמיר סילבר חבר כפר סבא מתקדמת
אמיר כהנא חבר כפר סבא מתקדמת
 טלי שקד חברה  כפר סבא מתקדמת
רן אגונר חבר כפר סבא מתקדמת
עמיחי אלפרוביץ חבר כפר סבא בראש
ציבי אלון חבר כפר סבא בראש
שלמה הופמן חבר כפר סבא מתקדמת
טלי איסקוב חברה הרשימה שלנו
עזריאל אונרייך חבר  תנופה
שאול מיטלברג מזכיר הועדה מנהל רשות הספורט

 

» פרוטוקולים ועדת ספורט

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת עסקים קטנים ובינוניים

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

עו"ד אהוד יובל לוי  יו"ר תפו"ח
לירית שפיר שמש חברה מרצ
עו"ד קרן גרשון חגואל חברה כפר סבא בראש
שרי זאבי חברה דרך חדשה
יולי גת חברה דרך חדשה
עמוס שטרית חבר דרך חדשה
מיה קלימי חברה דרך חדשה
לימור חכם חברה דרך חדשה
אושרית בנאי חברה דרך חדשה
גיא פופ חברה דרך חדשה
קובי מועלם חבר דרך חדשה
אסף פרזמה חבר ליכוד
גיא שמואלי חבר כפר סבא מתקדמת
אורית פרי חברה כפר סבא מתקדמת
יונית צוק חברה כפר סבא מתקדמת
רחלי לושי ברקת חברה כפר סבא מתקדמת
הדס אמילי ליברמן חברה כפר סבא מתקדמת
קארין אוחיון חברה כפר סבא מתקדמת
מיה מילר חברה כפר סבא מתקדמת
דינה אונרייך חברה  תנופה
חיים צבי רז חבר  תנופה
נטע בר יוסף חברה  דרך חדשה
רו"ח ברי טל חברה  הרשימה שלנו
דני דפדי חבר  תפו"ח
יגאל פאר חבר  כפר סבא בראש
צביקה קוגלר חבר  כפר סבא בראש
טליה קליין פרז חברה  כפר סבא מתקדמת
עידן חסון מזכיר הועדה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת קליטת עליה

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ
אורן כהן

יו"ר

ליכוד 

ד"ר רפאל קובי

חבר

תנופה 

אמיר קולמן

הדר לביא

חברה

כפר סבא מתקדמת  

פינחס כהנא 
ריטה קורלנד חברה נציג ציבור  
אלעד מהרן  חבר  נציג ציבור  
ילנה לוי חברה ילנה נציג ציבור  
יונה מייקלר חבר נציג ציבור  
סבטלנה דורשנקו מזכירת הועדה נציגת עירייה אחראית קליטה ועליה  
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת קשרי חוץ וערים תאומות

 

שם

תפקיד

סיעה /אחר

פליאה קטנר יו"ר מרצ
מאיר מנדלוביץ' חבר מרצ
ד"ר רפי קובי חבר תנופה
רוני איז"ק חבר ליכוד
דבי אזולאי חברה דרך חדשה
עו"ד דניאל אוטמזגין חבר דרך חדשה
קובי מועלם חבר דרך חדשה
משה קוסובר חבר דרך חדשה
מאיר יידוב חבר הרשימה שלנו
רן כדורי חבר דרך חדשה
דני חן חבר תנופה
אלי חיון חבר דרך חדשה
דני דפדי חבר תפו"ח
אמיר כהנא  חבר כפר סבא מתקדמת
טליה קליין פרז  חברה כפר סבא מתקדמת
דפנה רשמן  חברה כפר סבא מתקדמת
תמר דראל פוספלד  חברה כפר סבא מתקדמת
סער ורדי  חבר כפר סבא בראש
שולה קליין  חברה כפר סבא בראש
גלית דובין  חברה כפר סבא בראש
שי פלבר  חבר כפר סבא בראש
גדי רייך  חבר דרך חדשה
יוחי שרייבמן  חבר כפר סבא בראש
אבי רוקנשטיין  חבר מועצת ארגוני המתנדבים
טלי בן הרוש מזכירת הועדה מנהלת מדיה חברתית ותל"ן בחברה לתרבות הפנאי – כפר סבא

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת רווחה

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

דני הרוש יו"ר דרך חדשה
ממה אברהם שיינפין חבר תפו"ח
אמיר קולמן חבר תנופה
עו"ד קרן גרשון חגואל חברה כפר סבא בראש
עמירם מילר חבר דרך חדשה
לימור חכם חברה דרך חדשה
שלמה ברגר חבר דרך חדשה
רויטל אוטמזגין דחבש חברה תפו"ח
יואב מלאכי חבר דרך חדשה
סנדרה ברצ'ילון  חברה  ליכוד
 איציק שרעבי  חבר  ליכוד
 דן ברק  חבר  מרצ
 יגאל שמש  חבר  מרצ
 עירית לבנון  חברה  מרצ
 יואב גרשון  חבר  הרשימה שלנו
 מיכל סוויד  חברה  תנופה
 הדר לביא  חברה  כפר סבא מתקדמת
 דרור משען  חבר  כפר סבא מתקדמת
 רוני מילוא  חברה  כפר סבא מתקדמת
 גילה בן שלמה  חברה  כפר סבא מתקדמת
 חיים צבי רז  חבר  תנופה
 סמי ריכטר  חבר  כפר סבא בראש
 דליה חרמון  חברה  כפר סבא בראש
 אביבה אברהם  חברה  כפר סבא בראש
 ד"ר ענת קלומל צוייג  חברה  תפו"ח
 מתי פז  חבר  כפר סבא אחת
 נחמה אמונה  חברה  דרך חדשה
 זאב זליג  חבר  מועצת ארגוני המתנדבים
 אפרים אריאלי  חבר  יו"ר ארגון המתנדבים
 רוזי נוימן  מזכירת והעדה  מנהלת אגף שח"ק
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת שימור אתרים

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ

רפי סער

יו"ר

ראש העיר

אברהם ממה שיינפיין חבר תפוח עו"ד אהוד יובל לוי
עילאי הרסגור הנדין חבר מרצ פליאה קטנר
פינחס כהנא חבר כפר סבא מתקדמת אמיר סילבר
מהנדס/ת העיר חבר/ה  
ירדנה ויזנברג מייעצת מקצועית ומזכירת הועדה מנהלת המוזיאון  

 

» פרוטוקולים ועדת שימור

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת שמות

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר
עו"ד איתן צנעני יו"ר תנופה
ממה אברהם שיינפיין חבר תפו"ח
עילאי הרסגור הנדין חבר מרצ
לירית שפיר שמש חברה מרצ
אסף מגן חבר ליכוד
עמירם מילר חבר דרך חדשה
ד"ר צבי קליין חבר דרך חדשה
עמוס שטרית חבר דרך חדשה
אלי חיון חבר ליכוד
רו"ח אבישי שלי חבר הרשימה שלנו
יעל שרר חברה כפר סבא מתקדמת
אלי בן שלמה חבר כפר סבא מתקדמת
משה קוסובר חבר דרך חדשה
סער ורדי חבר כפר סבא בראש
יעקב שרייבמן חבר כפר סבא בראש
נעם כשר חבר מרצ
שמשון ממליה מזכיר הועדה מנהל המחלקה למורשת ישראל
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת שקיפות

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

עו"ד אהוד יובל לוי יו"ר תפו"ח
רו"ח תהילה מימון חברה כפר סבא בראש
ד"ר ענת קלומל חברה תפו"ח
ליאת שרעבי קרט חברה דרך חדשה
אבי תשובה חבר דרך חדשה
ד"ר צבי קליין חבר דרך חדשה
יאיר רדיע חבר ליכוד
הדר לביא חברה כפר סבא מתקדמת
איילת לאונוב חבר כפר סבא מתקדמת
דורית ברק חברה כפר סבא מתקדמת
יובל מישורי חבר כפר סבא מתקדמת
גילה בן שלמה חברה כפר סבא מתקדמת
שרון דרורי חברה הרשימה שלנו
גיא פלאוט חבר מרצ
 חיים צבי רז חבר תנופה
 קורנה שרייבמן חברה כפר סבא בראש
 דליה חרמון חברה כפר סבא בראש
יאנה קרייטמן חברה כפר סבא מתקדמת
ארנון הראל חבר מועצת ארגוני המתנדבים
צאלה וקסמן גונן מזכירת הועדה סמנכ"לית שירות והסברה
לראש העמוד לראש העמוד

ועדת תחבורה

 

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

 מ"מ
עילאי הרסגור הנדין

יו"ר

מרצ 

מאיר מנדלוביץ

דני הרוש

חבר

דרך חדשה 

ד"ר אסנת ספורטה

צביקה צרפתי 

חבר

כפר סבא אחת  

זמר ברשאי חבר נציג סיעות קואליציה  
אלן טנמן חבר  נציג סיעות אופזיציה  
עמירם מילר   חבר נציג סיעות קואליציה  
איל בהק חבר נציג סיעות קואליציה  
קובי פדוה   חבר נציג סיעות קואליציה  
בועז גרוס נציג מקצועי מהנדס תנועה ותחבורה חיצוני  
סיגל שיטרית נציגת עירייה מקצועית מנהלת מח' בטיחות בדרכים  
אליק יופה נציג משטרה מקצועי אגף תנועה משטרת כפר סבא  
רפי וקסלר נציג משטרה מקצועי אגף תנועה משטרת כפר סבא  
מיכל בן הרוש נציגת עירייה מקצועית מנהלת רשות החניה ואכיפה עירונית  
נועה קשת  נציגת עירייה מקצועית מנהלת מח' הסעות  
עו"ד אלון בן זקן נציג עירייה מקצועי  היועץ המשפטי  
עודד דמרי נציג עירייה מקצועי    
זהר מדמון נציג עירייה מקצועי  מנהל המח' התפעוליות  
אמציה גזית נציג מקצועי נציג המועצה הלאומית למניעת תאונות  
אינג' הילן דהרי מזכירת הועדה מהנדסת תחבורה ותנועה  
 

 

 

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת תמיכות

 

שם

תפקיד

 סיעה/אחר מ"מ

איתי צחר

יו"ר

מנכ"ל העירייה  
שגיא רוכל   חבר גזבר העירייה  
אלון בן זקן חבר היועץ המשפטי  
רוחמה וייסמן מזכירת הועדה נציגת עירייה מקצועית  

 

» פרוטוקולים ועדת תמיכות

 

לראש העמוד לראש העמוד

ועדת תרבות

 

שם

תפקיד

סיעה/אחר

עו"ד עדי לוי סקופ יו"ר הרשימה שלנו
עו"ד קרן גרשון חגואל חברה כפר סבא בראש
יעל לוגסי חברה הרשימה שלנו
רמי סובעי חבר דרך חדשה
יעל תמרין חברה דרך חדשה
עמוס שטרית חבר דרך חדשה
אורית ישכיל חברה הרשימה שלנו
ירמי קדושי חבר ליכוד
ציפי בירן חברה מרצ
דורי קליין חבר מרצ
בת שבע האס חברה מרצ
מיטל ון בורן חברה כפר סבא מתקדמת
דורית ברק חברה כפר סבא מתקדמת
גלי שפיר חברה כפר סבא מתקדמת
לורו שוויד חבר כפר סבא מתקדמת
משה קורצוייל חבר  תנופה
מיכל סוויד חברה  תנופה
גלית דובין חברה כפר סבא בראש
עמיחי אלפרוביץ חבר כפר סבא בראש
נועה אייזן חברה הרשימה שלנו
טלי איסקוב חברה  הרשימה שלנו
אלי חיון  חבר ליכוד
אתי בוים חברה כפר סבא אחת
שירן לירן חברה כפר סבא מתקדמת
לירית שפיר שמש חברה  מרצ
אופק הלפרין חבר  דרך חדשה
ענת הרשקו חברה  דרך חדשה
ערן ורנר חבר תפו"ח
אסף גולן מזכיר הועדה  מנהל מדור תאום ובקרה

 

»   פרוטוקולים וסדר יום ועדת תרבות

לראש העמוד לראש העמוד

מינהלת גימלאים

  

שם

תפקיד

סיעה/אחר

אברהם ממה שיינפיין

יו"ר

תפו"ח

לירית שפיר שמש

חברה

מרצ 

עמירם מילר 

חבר

דרך חדשה

יולי גת חברה דרך חדשה
זיוה לוין חברה מרצ
יעקב חן חבר דרך חדשה
ברכה מורי חברה תנופה
תמי מליחי חברה תנופה
עדנה שטרן חברה ליכוד
ניצה דוידוב חברה הרשימה שלנו
משה פרוטר חבר הרשימה שלנו
אתי רז חברה כפר סבא מתקדמת
חנה כהנא חברה כפר סבא מתקדמת
חבצלת וקנין  חברה כפר סבא בראש
דודי גולדגלס חבר כפר סבא בראש
אביבה אברהם חברה כפר סבא בראש
חזי כהן חבר ליכוד
 רונית מור חברה כפר סבא מתקדמת
דורית ברק חברה כפר סבא מתקדמת
שאולי דור בר דרך חדשה
מורן שפיר מזכירת הועדה עו"ס קהילתית אחראית פרויקטים ומועדנים לאוכלוסיה המבוגרים שח"ק

 

»   פרוטוקולים וסדר יום ועדת מנהלת גמלאים

לראש העמוד לראש העמוד
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד