תלמידי ביה"ס 'אופירה נבון' בכפר סבא ציינו יחד את יום האנגלית ותרגלו את השפה במשחקים ופעילות חווייתית
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי ביה"ס 'אופירה נבון' בכפר סבא ציינו יחד את יום האנגלית ותרגלו את השפה במשחקים ופעילות חווייתית

12/04/2018

המרוץ לאנגלית

 

לימוד אנגלית יכול בהחלט להיות חוויה מעניינת- כך חושבים תלמידי בית הספר 'אופירה נבון' בכפר סבא שלקחו חלק ביום לימודים מיוחד שהוקדש כולו לפעילות חווייתית בשפה האנגלית.


גרפיטי צבעוני ומושקע שהכינו תלמידי בית הספר אופירה נבון ביום האנגלית


את היום יזמו המורות לאנגלית, לילך זדה ונעמה צוויק, והשתתפו בו תלמידי כיתות ג'- ו'. במסגרת יום זה, תרגלו התלמידים את השפה האנגלית באמצעות משחקים, שהכינו בעצמם במהלך השנה על בסיס חומרי הלמידה. תלמידי כיתות ג'-ד' עסקו בפעילות יצירה ושכבת ה' הופעלה ע"י שכבת ו' במשחק "המרוץ לאנגלית". בסיום נפגשו כיתות ג'-ה' למשחק בינגו משותף, ותלמידי כיתות ו' הכינו גרפיטי צבעוני ומושקע. יש לציין כי בבית הספר תחום האנגלית נלמד בדרכים רבות ומגוונות, ביניהן: סרטונים, פעילות בקבוצות, לימוד מהספר, מחשבים ועוד.


חשוב לציין כי בשנים האחרונות אנו עדים למרכזיותה ולחשיבותה של השפה האנגלית בחיי היומיום, וזאת בעקבות המהפכה הטכנולוגית והשימוש הנרחב ברשת האינטרנט. השפה האנגלית הפכה להיות דומיננטית בעולם הגלובלי, ומשתמשים בה במגוון רחב של תחומים, ביניהם: היי טק, התכתבות מיילית, חיפוש אינטרנטי, סרטוני יוטיוב, רשתות חברתיות, מוסיקה ועוד.


לילך ביטי, מנהלת בית הספר, "לשפה האנגלית חשיבות רבה לחיי היומיום של כולנו. כגוף חינוכי עלינו להכין את ילדינו באופן הכי טוב לקראת חייהם הבוגרים, ולהשקיע בלימודי השפה. לכן, הקדשנו יום שלם וחגיגי בבית הספר, לחיזוק השימוש בשפה האנגלית והקשר שבין עולם התכנים הלימודיים של התלמידים וחיי היום יום. התלמידים סיימו את היום בחיוך ובסיפוק וספרו כי נהנו ללמוד ולהעשיר את אוצר המילים באנגלית". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד