עיריית כפר סבא קיימה כנס הוקרה לגננות ולמורים מאמנים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא קיימה כנס הוקרה לגננות ולמורים מאמנים

10/06/2018

מנטורים לחיים

אגף החינוך בשיתוף מכללת "בית ברל" מקיימים תכנית חניכה לסטודנטים לחינוך


עיריית כפר סבא, בהובלת אגף החינוך ובשיתוף המכללה האקדמית "בית ברל", קיימה כנס הוקרה ל- 140 גננות ומורים שמאמנים סטודנטים לחינוך במוסדות העירוניים. כנס זה נערך זו השנה השנייה בכפר סבא, ומטרתו להוקיר ולהעריך את ההשקעה הרבה של המורים המאמנים בסטודנטים לחינוך - פרחי ההוראה במוסדות החינוך השונים בכפר סבא.

 

 עובדי מחלקת חינוך יסודי בהובלתה של אורית ליבוביץ.

בתמונה: עובדי מחלקת חינוך יסודי בהובלתה של אורית ליבוביץ


הכנס, שהתקיים במעמד ראש העיר- צביקה צרפתי, נפתח בביצוע של רביעיית קלרינטים מתיכון כצנלסון בשירי מרדכי זעירא, וחמישיית כלי עץ נגנו מחרוזת משירי נעמי שמר להנעמת זמן המשתתפים. לסיום, התקיימה הרצאתו של שוקה דינור- מרצה, מאמן ואיש רדיו, שהרצה על "סיפורים ככלי להצפת ערכים".


בהקשר זה, נוסיף כי הגננות והמורים המאמנים קיבלו תעודה כאות הוקרה לפעילותם המבורכת וכן עציץ פורח המסמל את תהליך ההשקעה והטיפוח על מנת שנוכל לראות את הפריחה והלבלוב. למעשה, כל גננת או מורה שמשתתפים בפרויקט מאמצים סטודנט להוראה, מלמדים אותו את רזי המקצוע ומלווים אותו בדרכו הראשונית במערכת החינוך. מדובר על צעד חשוב ומשמעותי שמסייע לסטודנטים במוכנותם לשוק העבודה.


צביקה צרפתי, ראש העיר, "משימת המנטורינג לא פשוטה, אך יחד עם זאת מהווה חוויה מאתגרת להוביל את המורה או הגננת לעתיד, יד ביד, לעבר ההתנסות המעשית כך שזו תהיה משמעותית ותהפוך את הסטודנט למומחה בתחומו. כפר סבא היא עיר שחיה, חושבת ונושמת חינוך. אנחנו נמצאים בתהליכים של צמיחה דמוגרפית ומציאות חינוכית וטכנולוגית משתנה. אני מברך את כל הגננות והמורים המאמנים מכל מוסדות החינוך בכפר סבא ומודה לאגף החינוך שעבדו בשיתוף עם מכללת "בית ברל"".


אורית ליבוביץ, מנהלת מחלקת החינוך היסודי, "כנס זה הוא בוקר של הערכה, הוקרה והבעת תודה לגננות ולמורים המאמנים על השקעה בסטודנטים- עתודת ההוראה מתוך הכרה כי הם ההון האנושי של מערכת החינוך ולמידה משמעותית מתרחשת במפגש האנושי הכל כך חשוב, בחיבור - בקשר שבין המורה לתלמיד."

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד