כמיטב המסורת תחלק עיריית כפר סבא 2,000 כפות תמרים לתושבים לקראת החג
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כמיטב המסורת תחלק עיריית כפר סבא 2,000 כפות תמרים לתושבים לקראת החג

13/09/2018

 

בחג הסוכות, מצווה עלינו לשבת בסוכה כשרה תחת כיפת השמיים. המחלקה לגנים ונוף באגף לאיכות הסביבה בעיריית כפר-סבא תחלק לתושבי העיר כמיטב המסורת סכך לסוכה על מנת שניתן יהיה לקיים את מצוות החג כהלכתה. השנה יחולקו כ- 2,000 כפות תמרים לרווחת התושבים.

 

חלוקת הכפות תתבצע ביום חמישי ה- 20.9.18 ברחוב התוכנה בסמוך לפארק העירוני- שער 26, וזאת בשתי פעימות, הראשונה בשעה 16:00 ולאחר מכן בשעה 18:00. חשוב לציין כי כל בית אב יוכל לקבל עד 12 כפות תמרים, וזאת עד בסיס "כל הקודם זוכה". נוסיף כי, מחלקת גנים ונוף  פונה לתושבים ומבקשת, שייעזרו בשירות הזה ולא יבצעו גיזום בלתי מבוקר של סכך.


ביום זה ייקחו חלק מחלקות נוספות בעירייה, בין היתר: ניקיון העיר, פיקוח ואכיפה, מחלקת רכב, צוות הנהלת הפארק ועוד. יש לציין כי יתבצע ניקיון בנקודת החלוקה ויוצבו סדרנים לשמירה על הסדר והארגון.


עירית מויאל, מנהלת מחלקת גנים ונוף, "הציבור מוזמן להגיע לנקודות החלוקה ולקבל סכך. חל איסור לבצע גיזום עצמאי של ענפי תמרים וזאת על מנת להימנע מפגיעה בטיחותית  ופגיעה מיותרת בעצים. על כן הגזום מתבצע ע"י אנשי מקצוע בלבד. הכמות שמסופקת השנה הינה מוגבלת ומבוססת על גיזום תחזוקתי של עצי העיר ולרווחת התושבים".


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד