מתחם ה- Shape Park פותח את עונת האימונים ומזמין את הציבור הרחב להיכנס לכושר ללא עלות
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מתחם ה- Shape Park פותח את עונת האימונים ומזמין את הציבור הרחב להיכנס לכושר ללא עלות

13/09/2018

מתחם ה- Shape Park הושק לפני מספר שנים ומכיל את מסלול הכושר הגופני, פארקור, הראשון בישראל

 

מתעמלים במתחם השייפארק

 

עיריית כפר סבא, בהובלת רשות הספורט העירונית, בשיתוף משפחת קארגר התורמים וגדעון גוט, הוגה ויוזם פרויקט הפארק ותושב העיר, פותחים את עונת האימונים ב- Shape Park מסלול כושר אתגרי באוויר הפתוח וזאת לטובת הציבור הרחב. מדובר באימונים קבוצתיים במהלך ספטמבר ואוקטובר, ללא תשלום בליווי של מאמנים מקצועיים. כאשר נקודת המפגש והזינוק הינה מול רחוב אנגל 45.  


מתחם ה- Shape Park, שנמצא בשכונה הירוקה, מציע מסלול מעגלי של 2.5 ק"מ, 15 תחנות אימון, ריצה על מצע רך ועוד. כמו כן, ניתן לבצע בו פעילות גופנית שעובדת על סיבולת לב ריאה, אימוני כוח וגמישות. המקום פתוח בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה. כמו כן, כל תחנת פעילות מלווה בשלט הסבר מפורט על אופן השימוש המיטבי במתקן על מנת להגביר את האפקטיביות של התרגיל. הפרקור הוכשר על גבי מצע רך ומיוחד על מנת לשמור על בריאות הגוף בזמן הריצה ולא לגרום לנזקים גופניים מיותרים.

 

מתעמלים במתחם השייפארק


ה- Shape Park כולל פארקור, מסלול כושר גופני ייחודי בחיק הטבע, שנבנה בהתאם לקונספט הקיים באתרים רבים באירופה. מסלול הכושר הגופני הישראלי הראשון תוכנן ונבנה לפי הקונספט של מסלולי "ויטה פרקור" בשווייץ, לרבות שלטי ההדרכה ומכשירי האימון. המסלול הובא לארץ ביוזמתו של גדעון גוט אשר גדל והתחנך בשווייץ וכיום הנו מנכ"ל חברת איסטרא טריידלינק בע"מ בכפר סבא. בהקמת המסלול הוא מבקש להנציח את זכרו של חברו הטוב סטיבן קרגר ז"ל, שמשפחתו אף תרמה את המתקנים במסלול. על ביצוע הפרויקט המיוחד אחראית החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא.


מסלול הכושר מושתת על הידע המעודכן ביותר במדעי הספורט ובקידום הבריאות. יש בו חמש עשרה תחנות אימון, המציעות ארבעים ושלושה תרגילי כושר שונים, והן פזורות במסלול מעגלי שאורכו שני קילומטרים וחצי. התרגילים מתאימים הן למקצוענים והן לחובבי ספורט בכל הרמות. המכשירים מתקנים בגבהים שונים ולכן מתאימים גם לאימון של ילדים ונוער או לאנשים עם מוגבלויות.

 

לפרטים נוספים ולו"ז אימונים »

 

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד