יש לכם רעיון למיזם סביבתי קהילתי חדש? לנו יש מימון...
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יש לכם רעיון למיזם סביבתי קהילתי חדש? לנו יש מימון...

31/10/2018

עיריית כפר סבא והמשרד להגנת הסביבה מזמינים קבוצות תושבים להגיש מועמדות לקבלת תקציב בסך 20,000 ₪ לפעילות שמטרתה שיפור איכות החיים והמרחב הציבורי

 

עיריית כפר סבא והמשרד להגנת הסביבה יוצאים יחד בקול קורא, שמטרתו לעודד פעילות תושבים במרחב הציבורי לשיפור איכות החיים והסביבה. 


חמש קבוצות מאורגנות של תושבים שיעמדו באמות מידה, שנקבעו מראש, יוכלו לקבל תקצוב של 20,000 ₪ וליווי מקצועי של בעלי תפקידים שונים מטעם העירייה.


קול קורא זה  פונה לקבוצות תושבים הפועלות לפחות שנתיים ברשות ומוכרות לעיריית כפר סבא
בין תנאי הסף להגשת הקול הקורא-  היוזמה המוגשת  צריכה להיות יוזמה חדשה שלא נתמכה בעבר, הפעילות של הקבוצות תכלול היבט פיזי תשתיתי והיבט קהילתי חברתי ועוד. בתהליך הבחירה כמה שלבים וההצעות הרלוונטיות יובאו לצוות שופטים שיכלול נציגים מהעירייה ומהמשרד להגנת הסביבה. בסיום יוכרזו חמשת הקבוצות הזוכות.


אלה דנון מנהלת אגף קיימות וחדשנות מוסיפה כי , "בעיר כפר סבא ישנו מספר גדול של תושבים בעלי מודעות סביבתית וחברתית גבוהה והעיר ידועה גם ביוזמות ההתנדבותיות של תושביה במגוון רחב של תחומי עשייה. אנו פונים לתושבים ומזמינים אותם לקחת חלק בקול הקורא ולקבל מימון לתוכניות חברתית שלהם". 


לפרטים והבהרות נוספות בנוגע לקול קורא זה יש לפנות לקרן שטרית באלי, רכזת קהילה באגף קיימות וחדשנות במייל  kerensb@ksaba.co.il

 

לפרטי הקול הקורא לחצו כאן »

 

פוסטר פרסום קול קורא

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד