יוזמה ירוקה של עיריית כפר סבא: פרסומי ושלטי הבחירות בעיר יהפכו לתיק, קלמר, מפה רב פעמית, ריהוט גן ומוצרים בשימוש חוזר
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יוזמה ירוקה של עיריית כפר סבא: פרסומי ושלטי הבחירות בעיר יהפכו לתיק, קלמר, מפה רב פעמית, ריהוט גן ומוצרים בשימוש חוזר

4/11/2018

הקריאה לשימוש חוזר של כל שלטי הבחירות הינה בהתאם לחזון הירוק והמקיים של העיר כפר סבא ובהתאם מגמת "אפס פסולת", אותה מקדמת העירייה בשנתיים האחרונות


בתמונה ילדי גן "דליה" בהובלת הגננת רחל צוקרמן הפכו את אחד השלטים ללוח בחצר

בתמונה: ילדי גן "דליה" בהובלת הגננת רחל צוקרמן הפכו את אחד השלטים ללוח בחצר

 

עיריית כפר סבא בהובלת אגף קיימות וחדשנות ואגף איכות הסביבה יצאה בקריאה לכל המועמדים לבחירות והפעילים שלהם לאסוף את כל שלטי הבחירות התלויים בכל רחבי העיר, להעבירם באופן מסודר למחסני העיריה, שם יעשו בהם שימוש חוזר, ייצרו מהם תיקים, קלמרים, מפות רב פעמיות, ריהוט גינה, שטיחי חיפוי לגינות הציבוריות למניעת עשבייה ושאר מוצרים לפעילות קהילתית.

 

הקריאה לשימוש חוזר של כל שלטי הבחירות הינה בהתאם לחזון הירוק והמקיים של העיר כפר סבא ובהתאם למגמת "אפס פסולת" אותה מקדמת העירייה בשנתיים האחרונות.  כפר סבא היא עיר ירוקה השואפת להפחית את כמויות הפסולת המועברת להטמנה ועל כן קוראת לכל התושבים לקחת חלק באתגר העירוני ולהפוך את השלטים, הפלריגים והבאנרים של קמפיין הבחירות לחומר גלם לשימוש חוזר וזאת כחלק מהשמירה העירונית על איכות הסביבה.

 

את כל השלטים, הבאנרים יש להעביר באופן מסודר למחסני העיריה ברחוב גרץ, משם הם ישלחו למפעלים, שיעשו בהם שימוש חוזר ויחזרו אותם לקהילה כחומרי גלם.


עיריית כפר סבא פועלת לכל אורך השנה על מנת לקדם את נושא השימוש החוזר בפסולת ומקיימת מגוון רחב של פעילות במרכז הקיימות העירוני "קיפוד" וכן בבתי הספר בעיר.


מנכ"ל העירייה איתי צחר, אמר כי, "העיר כפר סבא הינה עיר ששמה דגש על איכות הסביבה ורווחת חיי תושביה. על כן אנו יוצאים בקריאה לכל המועמדים ותושבי העיר לקחת חלק  ביוזמה העירונית הירוקה. אין כל טעם שהשלטים שכבר אין בהם שימוש יזרקו לפחים ויועברו להטמנה ויזהמו את הסביבה. אנו גלו אחריות חברתית וקהילתית". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד