נשים לזה סוף: עיריית כפר סבא תומכת במחאת הנשים ויוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נשים לזה סוף: עיריית כפר סבא תומכת במחאת הנשים ויוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף

2/12/2018

העירייה תאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן

 

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, הודיע כי הוא תומך במחאת הנשים הארצית למיגור האלימות  שתתקיים ביום שלישי הקרוב. בין היתר, תחל העירייה בקמפיין עירוני נרחב ותאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן.

נדגיש כי השביתה אינה כוללת את מוסדות החינוך, ובכללם: גני ילדים, צהרונים וקייטנות אשר עובדים כרגיל.

עיריית כפר סבא תומכת במחאת הנשים ויוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף

חשוב לציין כי עיריית כפר סבא פועלת למיגור האלימות כלפי נערות ונשים באמצעות תכניות הסברה בבתי הספר של תכנית 'עיר ללא אלימות והרשות למאבק בסמים ובאלכוהול, קבוצות מנהיגות של נערות מובילות שינוי של אגף הנוער, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה והחברה הסוכנותית ע"ש שושנה ופנחס ספיר ז"ל. טיפול אישי ומשפחתי במרכז לשלום המשפחה באגף שח"ק בשותפות היחידה לאלימות במשפחה במשטרת כפר-סבא.


כמו כן, במשך השנה מתבצעים פרויקטים קהילתיים למען נשים במעגל האלימות בשותפות עם המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות ועיר ללא אלימות. וניתן מענה קהילתי ע"י משמרת לילה סיירת ההורים העירונית וגופי האכיפה והביטחון.

 

רפי סער, ראש העיר כפר סבא, "העיר כפר סבא כולה, גברים ונשים כאחד מתגייסים למאבק הציבורי למיגור האלימות בכלל ונגד נשים בפרט. לא יתכן שבחברה נאורה ומתקדמת כשלנו לא יוכלו נשים להרגיש בטוחות. אני קורא לממשלה ולגורמי האכיפה להתגייס למאבק ולקדם חקיקה מחמירה בנושא".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד