תכנית "ותיקים בתנועה" זוכה להצלחה גדולה בקרב תושבי העיר
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תכנית "ותיקים בתנועה" זוכה להצלחה גדולה בקרב תושבי העיר

2/01/2019

 

מדובר בפעילות ספורטיבית מגוונת ללא תשלום שהחלה לפני מספר חודשים בהובלת רשות הספורט העירונית

 

משתתפים בתכנית "ותיקים בתנועה"

 

התוכנית "ותיקים בתנועה" של רשות הספורט בעיריית כפר סבא זוכה להצלחה רבה בקרב תושבי העיר הוותיקים. גם באיגוד הספורט העממי בישראל התרשמו לטובה מהפרויקט המוצלח וביקשו להפיצו לערים נוספות. נזכיר כי מדובר בפעילויות ספורטיביות מגוונות, שמיועדת לבני הגיל השלישי. הפעילויות מתקיימות  מידי יום רביעי בשעה 08:00 ברחבת בית ספיר ללא רישום מוקדם וללא התחייבות. המשתתפים יכולים לבחור ממגוון רחב של פעילויות כגון: שיעורי טאי צי, ריקודי עם, יוגה, הליכה, פטאנק ועוד. כל הפעילויות מתקיימות באוויר הצח, באווירה הפסטורלית והירוקה של בית ספיר. 


בעיר כפר סבא חל בשנים האחרונות גידול משמעותי באוכלוסיית האזרחים הוותיקים, והם מהווים למעלה מ-20% מכלל תושבי העיר. המשמעות היא שבכפר סבא, מתגוררים כיום למעלה מ-20 אלף בני 65+. תושבים אלה הינם בעלי צרכים ייחודיים בכל מה שקשור לפעילות פנאי וספורט.  לכן, הוכנה תכנית אב לספורט לאזרחים ותיקים בעיר תוך תפיסה של "עיר ידידות גיל", שמטרתה שיפור הסביבה החברתית הפיסית ועידוד לפעילות.


לאחר מיפוי והערכת צרכים תוך התייחסות לקידום אורח בריא ודאגה לקהילה חברה ופנאי. הוחלט  ליזום את הפרויקט " ותיקים בתנועה", שמציע לתושבים המבוגרים מגוון רחב של פעילויות ספורט באוויר הצח. 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד