ראש העיר רפי סער החל בסדרת סיורים בבתי הספר בעיר
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר רפי סער החל בסדרת סיורים בבתי הספר בעיר

9/01/2019

במטרה לגבש תכנית שיפוצים רב שנתית

 

ראש העיר, רפי סער, סייר בבתי הספר בעיר יחד עם חברת המועצה, ד"ר אסנת ספורטה, ונציגים מאגפי החינוך וההנדסה, וזאת כחלק מסדרת סיורים שמטרתה גיבוש תכנית שיפוצים רב שנתית למוסדות החינוך בעיר. במהלך הביקור התקיימה פגישה עם מנהלות בתי הספר, עם הצוותים החינוכיים וכמובן עם התלמידים שהתרגשו מאוד לנוכח הביקור.

 

רפי סער ואסנת ספורטה מסיירים בבתי ספר

רפי סער ואסנת ספורטה מסיירים בבתי ספר


במסגרת זו, עתיד ראש העיר לסייר בכלל מוסדות החינוך העירוניים, בתי הספר היסודיים והעל יסודיים ובגני הילדים. המשותף לכל המוסדות הוא שהמבנים בהם הם פועלים דורשים עבודות שיפוץ ושדרוג. כאמור, הסיורים מתבצעים לצורכי מיפוי הליקויים במוסדות החינוך, לקראת הכנת תוכנית שיפוצים מפורטת.


זאת כחלק ממדיניות ראש העיר למצוינות החינוך העירוני מתוך האמונה כי עתידה של העיר טמון בהצלחת הדור הצעיר בה. ועל כן יש לדאוג לא רק לתוכניות חדשניות כי אם גם למבנים נוחים ואיכותיים שיאפשרו למידה מיטבית.


רפי סער, ראש העיר, "כפי שהצגתי לאורך הדרך אוביל את מערכת החינוך העירונית למצוינות, באמצעות הגדלת התקציב המושקע לתחום זה. במקביל ניישם מודלים פדגוגיים חדשניים ונביא את מיטב התוכניות והפרויקטים הפדגוגיים. סביבת לימודים מיטביים כוללת גם, ובעיקר, שדרוג התשתיות הפיזיות, המבנים והחצרות בהם התלמידים עושים שימוש יומיומי. סביבה נקייה, חדשנית וללא ליקויים תאפשר לכל אחד מהתלמידים להגיע להישגים גבוהים".   

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד