מאות תושבים לקחו חלק במפגש הפתיחה של שבתרבות כפר סבא
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מאות תושבים לקחו חלק במפגש הפתיחה של שבתרבות כפר סבא

11/02/2019

 

במפגש התארחו: יו"ר מפלגת העבודה- אבי גבאי, ח"כ יואב קיש, ח"כ מירב מיכאלי, ח"כ רועי פולקמן והסופרת חנה יבלונקה


המפגש הראשון זכה להצלחה גדולה בקרב התושבים, והכרטיסים נחטפו תוך זמן קצר

 

ראש העיר רפי סער, העיתונאית רינה מצליח, ד"ר אסנת ספורטה, עילאי הרסגור הנדין, עו"ד עדי לוי סקופ ושולה שפייזמן

ראש העיר רפי סער, העיתונאית רינה מצליח, ד"ר אסנת ספורטה, עילאי הרסגור הנדין, עו"ד עדי לוי סקופ ושולה שפייזמן


מאות תושבים ותושבות לקחו חלק במפגש הפתיחה המוצלח של סדרת הראיונות "שבתרבות" בהנחייתה של העיתונאית רינה מצליח, בו התארח יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי. נזכיר כי רק לאחרונה יזם ראש העיר, רפי סער, את השבתה של התכנית הראיונות והאקטואליה זאת לאחר הפסקה של שנתיים. התכנית, שהחלה בסוף השבוע האחרון הורחבה לשמונה מפגשים שיעסקו במגוון רחב של תחומים, ביניהם: עיתונות, תרבות, אקטואליה, פוליטיקה, אמנות, צבא וביטחון, תיאטרון ועוד. חשוב להדגיש כי המפגש הראשון זכה להצלחה גדולה בקרב התושבים, והכרטיסים נחטפו תוך זמן קצר.


במפגש ביום שבת האחרון, שהתקיים במעמד ראש העיר, השתתפו: אבי גבאי- יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ יואב קיש- יש עתיד, ח"כ מירב מיכאלי- מפלגת העבודה, ח"כ רועי פולקמן- יו"ר סיעת כולנו וחנה יבלונקה- מחברת רב המכר "ילדים בסדר גמור". 


במהלך המפגש הראשון אמר יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי, "אני מאמין שהתוצאות של הבחירות ייראו מאוד שונות ממה שאנחנו רואים כרגע בסקרים. אני רואה את המצב, מודע למצב אבל אני יודע שאנחנו בסוג של הייפ והדברים האלה מתיישרים ומתאזנים. אני מאוד שמח שנפתח צוהר שמראה שאפשר להחליף את נתניהו – זה הסיפור הכי גדול והוא גדול ממני וממפלגת העבודה – להחליף את נתניהו".


לגבי המצב במפלגה אמר גבאי כי "אני בכל דרך ובכל צומת שצריך לקבל החלטה, הדבר היחידי שעומד לי מול העיניים הוא מה עומד ביכולת שלנו ביכולת להחליף את נתניהו. יש לנו את הנבחרת הכי טובה בכנסת". כמו כן, לגבי החיבור עם מרץ הוסיף כי " יש פערים אידיאולוגיים לא קטנים בינינו, אני לא עוסק בחיבורים בכיוון הזה, אלא רק בחיבורים שיכולים לגרום להחלפת שלטון. חיבור עם מרצ לא מקדם את זה ולכן אני לא רואה את זה קורה".


במפגש הבא בסדרה צפויים להשתתף: שר הביטחון לשעבר- אביגדור ליברמן, ח"כ דוד ביטן, ח"כ עפר שלח וד"ר מינה צמח, כשפרטים מלאים ומעודכנים יפורסמו בהמשך באתר העירוני. יש להדגיש כי עלות כל מפגש תעמוד על מחיר סמלי של 20 ₪ בלבד.


ראש העיר, רפי סער, שנכח במפגש אמר כי "שבתרבות היא סדרת מפגשים מצליחה שמעוררת דיון משמעותי על ההיבטים המרכזיים בחברה הישראלית, ולכן היה חשוב להשיבה אל כפר סבא. אני שמח לראות את האולם מלא בתושבים ובתושבות סקרניים שהגיעו לשמוע את הריאיון ולהשמיע את שאלותיהם ומבטיח כי זו הי רק ההתחלה. נרחיב את הפעילות התרבותית בעיר לרווחת תושבינו".  


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד