בימים אלה עיריית כפר סבא מתקינה מצלמות חדשות במרחב העירוני
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בימים אלה עיריית כפר סבא מתקינה מצלמות חדשות במרחב העירוני

11/02/2019

 

מטרת המהלך, ניהול וטיפול מיטבי בפניות התושבים למוקד העירוני לצד השמירה על הסדר הציבורי


עיריית כפר סבא, בהובלת אגף הביטחון, הבטיחות ושירותי החירום, אגף השירות וההסברה והמוקד העירוני 106 החלה בימים אלה בהתקנתן של 52 מצלמות חדשות במרחב העירוני. מדובר על מהלך חדש שעתיד לייעל ולשדרג את המוקד העירוני ואת עבודת נציגי השירות במוקד העירוני ובמוקד הביטחון. מטרות המהלך החדש- ניהול  נכון ומקצועי של מערך הביטחון העירוני, שמירה על הסדר הציבורי והענקת שירות איכותי ומיטבי לתושבים בטיפול בפנייתם אל המוקד.

 

איתן צנעני

עו"ד איתן צנעני, סגן ומ"מ ראש העיר

 


מדובר בתכנית לרישות אזורים ברחבי העיר, והיא כוללת התקנת מצלמות ומערכות נוספות באחד עשר אתרים אשר יתווספו לאתרים בהם כבר ממוקמות מצלמות. בשלב הראשון של הפרויקט הותקנה תוכנה חדשה וחכמה לניהול הווידאו במוקד העירוני, והיא מאפשרת קליטת צילום הווידאו ממספר רב של מצלמות והצגתו בצורה חכמה על גבי קיר המסכים. התוכנה מנהלת את הצילום מרחוק באמצעות מטריצה המאפשרת לנציגי השירות במוקד העירוני ובמוקד הביטחון להתמקד ברגע נתון במספר רב של מצלמות או באירועים נבחרים על פי הצרכים.


כמו כן, התוכנה מאפשר לנציגי השירות לקבל התראות על פעילות חריגה בזמן אמת ומאפשרת צפייה מידית באירוע, הפעלת מערכת כריזה ישירות מהמוקד והפעלת כוחות תגובה בצורה חכמה. מערכת המצלמות החדשה והמתקדמת מאפשרת לנהל את ניהול גורמי המקצוע ומערך הביטחון העירוני באופן מיטבי וחכם, שכן היא מאפשרת ניתוב הכוחות באופן יעיל בהתאם לאירועים המתנהלים בשטח. זאת על מנת להעניק שירות טוב, מהיר ומדויק יותר.  ראוי להוסיף גם כי הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לקיים הפקות לקחים מניהול האירועים, במטרה לייעל ולשפר את השירות העירוני לטובת התושבים.


ראש העיר, רפי סער, "השמירה על הסדר הציבורי וביטחון תושבי העיר, הינם נושאים חשובים ביותר שכן הם מאפשרים לחברה יציבה ובריאה לצמוח. כפי שהצגתי בתכנית העבודה, הפיקוח על ביטחונם האישי של התושבים נמצא בראש סדר העדיפויות, ואנו נפעל במלוא המרץ על מנת שכל תשובי העיר ירגישו בטוחים ורגועים במרחב הציבורי. במסגרת זו, אנו מרשתים את העיר במצלמות אבטחה, כולל בפארקים ובמתחמי ציבור, ובכך מביאים לניהול חכם של האירועים בשטח".


עו"ד איתן צנעני, סגן ומ"מ ראש העיר, "מטרת התקנתן של המצלמות היא להעניק לנציגי השירות שליטה במרחב ולגורמי לגורמי המקצוע תמונת מצב עדכנית על המתרחש בשטח בהתאם לכך לנווט את הצוותים למוקדי האירועים. מדובר על מהלך שנועד לשמור על ביטחון התושבים, לצד שימוש חכם במשאבים העירוניים. זאת באמצעות טכנולוגיה חדישה, כחלק מחזון העיר החכמה". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ השכונתיות
כפרסבאים קונים בכפרסבאים
דלג לתוכן העמוד