"שישיתרבות"- שבתרבות מתרחבת ועוברת גם ליום שישי
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

"שישיתרבות"- שבתרבות מתרחבת ועוברת גם ליום שישי

13/02/2019

בעקבות פניות של תושבים החליט ראש העיר, רפי סער, לקיים את תכנית האקטואליה והתרבות המוצלחת גם בימי שישי

 

ראש העיר, רפי סער, שהחליט לאחרונה על החזרתה של התוכנית "שבתרבות" לעיר לאחר פגרה של שנתיים, הודיע כי הוא מתחיל מיזם חדש שיזכה לשם "שישיתרבות". זאת לאור פניות רבות של תושבים שלא יכולים להגיע לאירוע בשבת ועל מנת לאשר לפלח גדול יותר של אוכלוסייה לקחת חלק באירוע. בימים אלה עמל צוות היכל התרבות העירוני על בניית התכנית, שעל פיה יתקיימו המפגשים אחת לחודש ולסירוגין בשבת ובשישי. נזכיר כי רק לפני כשבועיים התקיים המפגש הראשון שזכה להצלחה מסחררת ומאות תושבים לקחו בו חלק, והכרטיסים לאירוע ממשיכים להיחטף.

 

ראש העיר רפי סער, העיתונאית רינה מצליח, ד"ר אסנת ספורטה, עילאי הרסגור הנדין, עו"ד עדי לוי סקופ ושולה שפייזמן

תמונה ממפגש הפתיחה של שבתרבות: ראש העיר רפי סער, העיתונאית רינה מצליח, ד"ר אסנת ספורטה, עילאי הרסגור הנדין, עו"ד עדי לוי סקופ ושולה שפייזמן


מדובר במתכונת זהה לאירוע שבתרבות המוכר ועל פי התוכנית יתקיימו המפגשים פעם בחודש, פעם בשבת ופעם בשישי לסירוגין. מדובר על תכנית אקטואליה ותרבות בהנחיית העיתונאית רינה מצליח, שמתקיימת בשעה 11:00 באודיטוריום בית ספיר במתכונת של ראיון אחד על אחד או פאנל קבוצתי, כשכל מפגש מתפרש על פני שעה וחצי ומלווה באתנחתא מוסיקלית בין הראיונות.


המפגש הבא יתקיים ביום שישי ה- 8.3 באודיטוריום בית ספיר בשעה 11:00, פרטים וכרטיסים בקופת היכל התרבות טל' 6775* . ביום זה יצוין יום האישה הבינלאומי, ונושא זה אף צפוי לעלות לדיון במסגרת הפאנל בהנחייתה של העיתונאית רינה מצליח. יש להדגיש כי עלות המפגש עומדת על מחיר סמלי של 20 ₪ בלבד.


ראש העיר, רפי סער, "סדרת האקטואליה 'שבתרבות' היא סדרת ראיונות מצוינת שקובעת את סדר היום הציבורי הארצי. בסדרה נוכחים פוליטיקאים ואנשי רוח, ומן הראוי שכל אחד מתושבי כפר סבא יוכל לקחת בה חלק. לכן, החלטתי על קיומה של הסדרה לסירוגין, פעם בשבת ופעם בשישי, על מנת להגיע לקהל גדול יותר ולהיענות לפניות התושבים".

 

להלן מועדי האירועים הבאים:

  • שבתרבות: 6.4, 1.6, 7.9, 2.11
  • שישיתרבות: 8.3, 3.5, 5.7, 4.10, 6.12
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד