עיריית כפר סבא משיקה אפליקציה ייחודית שהיא לחצן מצוקה להגברת תחושת המוגנות בקרב עובדי עירייה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא משיקה אפליקציה ייחודית שהיא לחצן מצוקה להגברת תחושת המוגנות בקרב עובדי עירייה

18/02/2019

 

עיריית כפר סבא בהובלת אגף הביטחון החלה להפעיל בימים אלה שירות ייחודי לחיזוק הביטחון האישי והגברת תחושת המוגנות של העובדים הסוציאליים, הפקחים ואנשי החינוך בעיר. מדובר באפליקציה ייחודית, שהופכת את הטלפון הנייד של העובדים ללחצן מצוקה בעת חירום.

 

מסך האפליקציה


את האפליקציה פיתחה חברת Carbyne והיא הופכת את מכשיר הטלפון לכפתור ביטחון ייעודי, אשר מחובר ישירות למוקד החירום של העירייה. באמצעות האפליקציה הייעודית יכולים העובדים לדווח באופן מידי על כל מקרה בו הם חשים פגיעה בתחושת הביטחון באמצעות שידור וידאו חי מבוסס מיקום מדויק, ולהזעיק סיוע וטיפול מהיר על ידי גורמי הביטחון העירוניים. חשוב לציין כי עובדים סוציאליים, פקחים, אנשי חינוך ואפילו רופאים מכל הארץ מעניקים מידי יום סיוע לאוכלוסיות מגוונות בעיר, ולא פעם נתקלים בתגובות נזעמות ולעיתים גם מקרים של אלימות.  האפליקציה הייעודית, שנכנסה בימים אלה לשימוש השירות מהווה שכבת הגנה נוספת, שמחזקת את תחושת המוגנות ומאפשרת לעובדי העירייה לתת שירות מקצועי ובטוח יותר לתושבי העיר.


השירות החדש הינו חלק מתוך מערך האמצעים, שמפעיל האגף לביטחון בעירייה, ביניהם פריסה רחבה של מצלמות במרחב הציבורי ותוכנה חדשנית לניהול ווידאו במוקד העירוני, שמאפשרת קליטת צילום הווידאו ממספר רב של מצלמות והצגתו בצורה חכמה על גבי קיר המסכים. כמו כן, התוכנה מאפשרת לנציגי השירות לקבל התראות על פעילות חריגה בזמן אמת ומאפשרת צפייה מידית באירוע, הפעלת מערכת כריזה ישירות מהמוקד והפעלת כוחות תגובה בצורה חכמה. ראוי להוסיף גם כי הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לקיים הפקות לקחים מניהול האירועים, במטרה לייעל ולשפר את השירות העירוני לטובת התושבים.


רפי סער ראש העיר כפר סבא אמר כי, "עיריית כפר סבא הינה עיר חדשנית ומובילה, שרותמת את הטכנולוגיות החדשות ביותר לרווחת תושביה ועובדיה. כעירייה שמחויבת לשלומם של עובדיה, ביניהם עובדים שמצויים בקשר ישיר עם הציבור ונתקלים לעיתים בתופעות שעשויות לפגוע בביטחונם האישית האפליקציה החדשה תאפשר להם לחוש מוגים ובטוחים יותר ובכך למלא את תפקידם על הצד הטוב ביותר. ובעתיד אף תתרום למיגור תופעות אלימות ותשפר את רמת הביטחון והבטיחות בעיר".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד