מגדל העסקים השלישי של חברת "אושירה" יוצא לדרך לאחר שראש העיר, רפי סער, חתם על היתר הבנייה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מגדל העסקים השלישי של חברת "אושירה" יוצא לדרך לאחר שראש העיר, רפי סער, חתם על היתר הבנייה

6/03/2019

 

מדובר במגדל השלישי במספר במתחם O-Tech ששוויו כ- 200 מיליון ₪

 

הדמייה מתחם O-Tech


ראש העיר, רפי סער, חתם על היתר בנייה לבניין השלישי במתחם ההיי- טק החדשני O-tech של חברת "אושירה". מבנה זה משתרע על שטח של 17,800 מ"ר וכולל 15 קומות מעל הקרקע בגובה של 62 מטרים ושלוש קומות לחנייה תת קרקעית בשטח של 12,800 מ"ר. קומות החנייה ישמשו את שלושת המגדלים בקומפלקס העסקים. נזכיר כי לאחרונה חתם ראש העיר על היתר הבנייה גם למבנה השני, כשהמבנה הראשון כבר בשלבי סיום. בבניין הראשון בקומפלקס, כבר הבטיחו את מקומן חברות מובילות בארץ ובעולם, ביניהן: סודה סטרים, נקסט אינשורנס וסגמנט טכנולוגיות.


מהלך זה מתכתב עם מדיניות ראש העיר להרחבת אזורי התעסוקה בעיר ובכך לייצר מקומות תעסוקה נוספים לתושבי העיר. כמו כן, למצב את כפר סבא כעיר מרכזית, ולמשוך חברות מהארץ ומהעולם. מיקומה האסטרטגי של כפר סבא, הנמצאת על הצירים הראשיים של מדינת ישראל הינה גורם משמעותי ומכריע בכל הקשור לרצונן של חברות לבחור בעיר.


מתחם ה- O-Tech שנבנה בסמוך כחלק מקמפוס הכולל בתוכו את מרכז בילוי לקניון "אושילנד", צפוי לכלול כ- 3 מבני משרדים ולהציע את כלל השירותים לעסקים במקום אחד: בילוי, אולמות כנסים, פנאי, הסעדה, קניות ועוד. מדובר בקומפלקס שמטרתו להפוך למתחם היי- טק וטכנולוגיה מוביל בישראל, וככזה פונה לחברות מעין אלה. המתחם יתפרש על מעל ל כ- 100 אלף מ"ר, לשני המבנים ולכל אחד מהמבנים יבנה פארק על הגג בגודל של כ- 5,500 מ"ר שישרת את עובדי החברות. המתחם ממוקם במיקום אסטרטגי בעיר, בזכות קרבתו לכביש 6 ולכביש 531 כביש 40 וכביש 5.


ראש העיר, רפי סער: "תמהיל המגורים בכפר סבא מול תמהיל התעסוקה חייב להשתנות. בשונה מערים אחרות בישראל, בכפר סבא קיימים יותר שטחי מגורים מאשר שטחי מסחר ותעסוקה. מסיבה זו ממש ועל מנת לשמור על איתנות העיר, אני מקדם בנחישות פרויקטים עסקיים משמעותיים. קומפלקס העסקים O-Tech ימשוך לעירנו חברות היי טק רבות שיפתחו הזדמנויות תעסוקה רבות לתושבי העיר. עיריית כפר סבא תמשיך לפעול לפיתוחם של אזורי תעסוקה ומסחר נוספים בעיר".


אביב כהן, מנכ"ל חברת "אושירה": "פרויקט O-Tech  הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית וממוקם בסמיכות למתחם "אושילנד", קומפלקס קניות, בילוי, תרבות בנגישות מיוחדת ויוצאת דופן".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד