אליפות הכדורסל של בתי הספר היסודיים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אליפות הכדורסל של בתי הספר היסודיים

6/03/2019

כמדי שנה מארגנת רשות הספורט העירונית בעיריית כפר סבא בשיתוף עם מועדון הכדורסל הפועל כפר-סבא את אליפות בתי הספר בכדורסל, בשבוע שעבר נערכו מוקדמות לאליפות כדורסל של בתי הספר היסודיים לבנים ובנות.

 

תלמידות גולדה ואוסישקין גמר כדורסל בנות

תלמידות גולדה ואוסישקין גמר כדורסל בנות

 

הטקס התקיים במעמד: ראש העיר רפי סער , דני הרוש סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, ד"ר אסנת ספורטה המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ושאול מיטלברג מנהל רשות הספורט, מנהלי בתי ספר ומורים לחינוך גופני.

בתחרות השתתפו כ-24 נבחרות בנות ובנים מבתי ספר יסודיים בכפר-סבא. למשחקיי הגמר שנערכו ביום רביעי באולם הספורט בר-לב עלו הנבחרות מגולדה ואוסישקין  בנות , ושי עגנון דבורה עמר בנים. האולם התמלא בילדים מורים והורים שהגיעו לעודד את הקבוצות תופים חצוצרות דגלים ובלונים צבעו את האולם האווירה הייתה ספורטיבית וטובה.

משחק הגמר של הבנות נערך בין קבוצות גולדה ואוסישקין , היה שקול בתחילת המשחק ובהמשך בנות אוסישקין העבירו להילוך גבוה ניצחו את בנות גולדה ולקחו את האליפות השנה. לשחקנית  המצטיינת של הטורניר נבחרה מאיה זילברשלג  .

 

משחק הגמר של הבנים היה מעניין בית ספר דבורה עומר התעלו על עצמם והובילו את בית ספרם לניצחון עלשי עגנון. כשחקן המצטיין של הטורניר נבחר יואב צמח.

 

במהלך הגמר התקיימה תחרות זריקות עונשין בין המכובדים בה ניצח ראש העיר רפי סער.

 

דבורה עומר מקום 1 כדורסל

תלמידי דבורה עומר מקום 1 כדורסל

 

שי עגנון בנים מקום 2 כדורסל

תלמידי שי עגנון בנים מקום 2 כדורסל


הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד