בתום שלושה חודשי היכרויות עם כל עובדי העירייה כינס ראש העיר את העובדים על מנת לספר להם על חזונו לפיתוחה של העיר
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בתום שלושה חודשי היכרויות עם כל עובדי העירייה כינס ראש העיר את העובדים על מנת לספר להם על חזונו לפיתוחה של העיר

11/03/2019

 

 

ראש העיר, רפי סער, נפגש עם כלל מנהלי ועובדי עיריית כפר סבא, במטרה להכיר אותם מקרוב, לספר על חזונו ולהציג בפניהם את מדיניות העירייה החדשה. במסגרת זו, סיפר ראש העיר אנקדוטות על ילדותו בכפר סבא, על הדרך המקצועית בה צעד והציג את חזונו העירוני. כל אגף הוזמן בשעה נפרדת, על מנת לאפשר היכרות אישית של ראש העיר עם העובדים ותפקידיהם.

 

ראש העיר רפי סער במפגש עובדים


כל מפגש החל בהצגת חזונו של ראש העיר שהינו: "ליצור חיי יום יום טובים יותר ואיכות חיים לתושבי העיר כפר סבא". לאחר מכן הוצגה מטרת העל שעוסקת במצוינות השירות שניתן לתושבי העיר תוך בדיקה מעת לעת של חווית השירות הניתנת בעירייה. זאת באמצעות מספר ערכים שילוו את העשייה העירונית: אכפתיות, מקצוענות, מצוינות, התלהבות, אחריות, חדשנות, יצירתיות, שותפות ועבודת צוות.


בפן האישי סיפר ראש העיר לעובדים את סיפור חייו ואת דרכו המקצועית עד לבחירתו לראש העיר כפר סבא. רפי סער נולד לפני 50 שנים בכפר סבא, ולמד במוסדות החינוך העירוניים ובתיכון "כצנלסון". הוא נשוי ואב לשלושה ילדים, ומחזיק בתואר שני במנהל עסקים ובתואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה. בעברו כיהן כמנכ"ל עיריית כפר סבא וכראש מנהלת אזור התעשייה הוותיק ו"עתיר ידע" בכפר סבא. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל הוד השרון, והוא מחזיק ברקורד מקצועי עשיר ומרשים בתחום ההתחדשות העירונית.

 

ראש העיר רפי סער ועובדי העירייה


במהלך המפגש אמר ראש העיר, רפי סער: "עירייה של תושבים, אבל לפני הכול היא עירייה שמורכבת מאנשים. עיר שקמה לפני 116 שנים, אשר מייסדיה עלו לישראל מלאי אידאלים בשנות ה- 30 והקימו מושבה. עיריית כפר סבא היא סיפור של שהחל באנשים עם תשוקה לעשייה ואהבה לבני אדם, ומגיע מתוך ההבנה שהעשייה המשותפת היא דרך נהדרת לחבר בין אנשים, אבל מעבר לכל – עיריית כפר סבא היא עירייה שחותרת לשפר את חיי התושבים".


(צלם: רמי זרנגר)

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד