עשרות אלפי תושבים לקחו חלק באירוע העדלאידע הססגוני והעליז שחזר לעיר אחרי הפסקה של כ- 25 שנה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עשרות אלפי תושבים לקחו חלק באירוע העדלאידע הססגוני והעליז שחזר לעיר אחרי הפסקה של כ- 25 שנה

24/03/2019

החגיגות התקיימו ביום שישי האחרון כשלאורך רחוב ויצמן צעדו יחד הולכי קביים, להטוטנים, ליצנים, דינוזאורים ענקיים, מתופפים, רקדנים ועוד.

התושבים הביעו שביעות רצון גבוהה מהאירוע וציינו כי כבר שנים רבות לא חגגו כך את פורים בכפר סבא

 

ראש העיר רפי סער עם חוגגים בעדלאידע

ראש העיר רפי סער עם חוגגים בעדלאידע


עשרות אלפי תושבי כפר סבא פקדו ביום שישי האחרון את רחוב  ויצמן וחגגו יחד את חג הפורים בתהלוכת עדלאידע ססגונית ועליזה. יש לציין כי אירוע זה התקיים ביוזמת ראש העיר, רפי סער, לאחר שיתוף ציבור תושבי העיר באמצעות סקר שפורסם בעמוד הפייסבוק, בו הם בחרו לחגוג את חג הפורים בתהלוכה צבעונית. לאחר האירוע הביעו התושבים שביעות רצון גבוהה מהאירוע וציינו כי כבר שנים רבות לא חגגו כך את פורים בכפר סבא.

 

מצעד העדלאידע


נזכיר כי חגיגות העדלאידע חזרו לעיר לאחר כ- 25 שנות הפסקה. התהלוכה החגיגית יצאה מבית העירייה לאורך ויצמן עד לכיכר העיר, שם התקיים הפנינג לכל המשפחה והופעה של כוכבת הילדים רינת גבאי. בתהלוכה לקחו חלק: פסלים אנושיים, מיצגי ענק, מכוניות אספנות, אופנועי הארלי דוידסון, הולכי קביים, להטוטנים, ליצנים, דינוזאורים ענקיים, מתופפים, קבוצות של תלמידים ובני נוער ועוד.

 

מצעד העדלאידע

 


לצד אירוע העדלאידע התקיימו ברחבי העיר מגוון אירועים לכל המשפחה ולכל הגילאים. כמו כן, השנה לראשונה קיימה העירייה ליין מסיבות למבוגרים שזכו להצלחה גדולה וסחפו עשרות רבות של משתתפים שבאו לחגוג יחד.


ראש העיר, רפי סער: "החיוך חזר לעיר באירוע מלא בקסם שלא היה כדוגמתו מעולם, ההתרגשות בכפר סבא הייתה בשיאה. רחוב ויצמן נצבע כולו בצבעים ססגוניים ועליזים ואלפי ילדים, הורים, סבים וסבתות יצאו לרחובות ושמחו יחד בעדלאידע שחזרה לאחר הפסקה ארוכה. גם בתי הקפה והעסקים הקטנים היו מלאים וגדושים. יחד הבאנו שינוי לעירנו היקרה ונמשיך לעשות זאת גם בהמשך".

 

לתמונות נוספות מפורים 2019 לחצו כאן »

 

(צלם: רמי זרנגר)


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד