אליפות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בטניס 2019
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אליפות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בטניס 2019

6/05/2019

 

גמר אליפות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בטניס

 

ביום שישי האחרון הסתיימה אליפות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בטניס בכפר סבא.

 

משחקי הגמר וטקס הסיום נערכו במרכז הטניס כפ"ס ע"ש קלמן מינוסקין בנוכחות רפי סער ראש העיר, דני הרוש סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט חברת מועצת העיר עדי לוי סקופ  ושאול מיטלברג מנהל רשות הספורט (בתמונה), וכ-250 ילדים שבאו לעודד את חבריהם.

 

התחרות מתקיימת זו השנה ה-19 ברציפות. השנה השתתפו כ- 80 ילדים ובני נוער מ-  18 בתי ספר,  והתחרו ב- 16 קטגוריות מכיתה ב' ועד כיתה ט'.


מעבר לערך הספורטיבי באה התחרות להנציח את שמם של ניר שרייבמן ז"ל שהיה שחקן פעיל במועדון הטניס כפר סבא ונפל באסון המסוקים,  ותומר גינת ז"ל הבן של מאמן הטניס יורם גינת שהיה פעיל בזמנו במועדון הטניס קאנטרי קלאב כפר סבא ונפטר ממחלה בטרם עת .

 

למפעל חשוב זה שותפים רשות הספורט בעיריית כפר סבא והעומד בראשה שאול מיטלברג ושתי עמותות הטניס בעיר – עמותת מועדון הטניס גלי השרון בניהול דוד שוורצברד ומועדון הטניס קאנטרי קלאב בכפר סבא בניהול אושרי הירש .

 

תוצאות התחרות:

 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ב':

מקום 1-  קלי נעמי מאופירה נבון, מקום 2- צמרי עמית משמעון פרס, מקום 3- כהנא נועה מבן גוריון.

 

בנות יסודי ב'-ג' דרג א':

מקום 1- מיקה שוסטר משמעון פרס, מקום 2- מיה דובינסקי מסורקיס, מקום 3- נגה ליבר מסורקיס. 

 

בנים יסודי כיתות ה'-ו' דרג א':

מקום 1- יהב רפאל מרסה מברנר, ליאל ציונית מגולדה, מקום 3 - תומר זרקו משמעון פרס, מקום 4 - נועה מור מרמז.

 

חטיבות דרג א' בנים:

מקום 1- איל טולדנו משז"ר, מקום 2- עמית וולס מאלון, מקום 3- רון קזקביץ' משז"ר, מקום 4 - טל פלד מאילן רמון.

 

חטיבות בנים דרג ב':

מקום 1- רותם תדהר מבר לב, מקום 2- רועי שטרנברג מבר לב, מקום 3- דניאל שמושקיס מאילן רמון, מקום 4- מתן אקשטיין ממדרשת נועם.

 

בנים יסודי ה'-ו' דרג ב':

מקום 1- יונתן שמש מהדמוקרטי, מקום 2 - אופק כרמי מדבורה עומר, מקום 3- אלון שוורץ מברנר, מקום 4 - עידו מור משי עגנון.

 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ג':

מקום 1- מיה כהן משי עגנון, מקום 2- זוהר טל משי עגנון, מקום 3- נעמי הרלינג מאופירה נבון.

 

בנות יסודי ב'-ג' דרג ב':

מקום 1- ירון נטע מש"י עגנון, מקום 2- ליה כאלו מלאה גולדברג, מקום 3- אופיר פיטוסי מבר אילן, מקום 4- תמר גרוכר מלאה גולדברג.

 

חטיבות בנות דרג א':

מקום 1- מיכל זברובסקי מברלב, מקום 2- סיון גולדמן מברלב, מקום 3- נועה רוטמן מבר לב.

 

בנות יסודי ד'-ו' דרג א':

מקום 1- שחר בלאייר מאוסישקין, מקום 2- ניקול יונטוב מיצחק שדה, מקום 3- עופרי קיחלר מאופירה נבון.

 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ב' 25%:

מקום 1- צ'וצ'קו קטיה מגולדה מאיר, מקום 2-  שירי יעקב משי עגנון, מקום 3- עדן רוס משמעון פרס.

 

בנים כיתות ב'-ד' דרג א':

מקום 1- אלעד אלנר מסורקיס, מקום 2-  דן ברנד מלאה גולדברג, מקום 3-  נדב טל, מקום 4- חנקין רפאל מדבורה עומר.

 

זוגות דרג ב':

מקום 1- מיקה וטל שוסטר משמעון פרס, מקום 2-  נטע ירון ויונתן נתיב מש"י עגנון

 

זוגות יסודי דרג א':

מקום 1 -ארנון הגלילי ותומר זרקו משמעון פרס, מקום 2- אמיתי פרייס ורותם כהן מש"י עגנון.

 

בנים כיתות ב'-ד' דרג ב:

מקום 1- שוסטר טל משמעון פרס, מקום 2- עידו רקוביצקי מלאה גולדברג, מקום 3- יונתן ברלס מלאה גולדברג, מקום 4 - יובל מרסה מברנר.

 

בנים ב'-ד' דרג ג' (25%):

מקום 1- גל בן יהודה מלאה גולדברג, מקום 2- עומרי גלפר מלאה גולדברג, מקום 3- עידן אלדור מברנר, מקום 4- שחר ענבר מסורקיס.
 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד