אלופים! נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אלופים! נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף

23/05/2019


נבחרת הבנות של חטיבת הביניים "אלון" הגיעה למקום השני

 

נבחרת הבנים בר לב עם הגביע


גאווה כפר סבאית, נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בעיר זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף שהתקיימה אתמול בקריית חיים. התלמידים הכפר סבאים התחרו מול נבחרת הכדורעף מעמק חפר במשחק צמוד, שבסופו ניצחו. במקביל, התחרתה גם נבחרת הבנות מחטיבת הביניים "אלון" שהגיעה למקום השני והמכובד במשחק שהתקיים מול נבחרת בית הספר "נופי הבשור" מקיבוץ מגן.


ראש העיר, רפי סער: "התרגשתי לשמוע על הישגיהם של התלמידים והתלמידות מחטיבות הביניים, ואני חש מלא גאווה שאלו בני הנוער בעירנו. תושבי כפר סבא פעילים במגוון ענפי הספורט ואנו נעצים את פעילויות הספורט בעירנו".


סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש, "התלמידים והתלמידות השתתפו במשחקים שהיו צמודים לאורך כל הדרך, ואני מברך אותם על הישגיהם המשמעותיים. אין ספק כי האימונים הרבים והמחויבות של התלמידים הובילו להישגים אלה".


מנהלת חטיבת הביניים "בר לב", ענת עומר: "אנו גאים בתלמידנו שזכו במקום הראשון, הזכייה היא תוצאה של עבודה קשה ואימונים אינטנסיביים לצד עקביות ומחויבות לתהליך. התלמידים שיחקו באופן מקצועי ויוצא דופן, נלחמו על כל כדור וגרמו לנו לגאווה ענקית. ניכר שלצד המחויבות שלהם כשחקנים, גם איגור המאמן עושה עבודתו באופן מקצועי ולראייה התוצאה".

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד