רות לזר, מנהלת התיכון ע"ש יצחק רבין בכפר סבא פורשת לגמלאות לאחר 20 שנות ניהול
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

רות לזר, מנהלת התיכון ע"ש יצחק רבין בכפר סבא פורשת לגמלאות לאחר 20 שנות ניהול

6/06/2019

 

רות לזר קידמה אין-ספור תוכניות וחדשנות בבית הספר, והייתה אחראית בין היתר על הקמת מגמות הקולנוע, הרפואה והנדסת התוכנה, ועל הקמת מרכז למידה חדשני

 

ביום שני השבוע התקיים בתיכון ע"ש יצחק רבין בכפר סבא טקס פרידה מרגש ממנהלת התיכון ב-20 השנה האחרונות, רות לזר, במעמד ראש העיר רפי סער, מנהל המחלקת לחינוך העל היסודי יהורם לוי, מנהל אגף החינוך לשעבר דב רקוביץ', מפקחת מתאמת על החינוך העל יסודי במחוז המרכז של משרד החינוך פנינה שומרון, יו"ר ועד ההורים הבית ספרי דנה מודריק, מורים וצוות הנהלת בית הספר, בני משפחה וחברים.

 

רפי סער עם רות לזר בטקס הפרידה

ראש העיר רפי סער נפרד מרות לזר בטקס המרגש


רות לזר, הפורשת לגמלאות, ניהלה את התיכון מאז שנתו השלישית ונוסף על כך לימדה ספרות לאורך כל תקופה זו.  מהלך שנות ניהולה, קידמה רות לזר אין-ספור תוכניות לימוד ייחודיות וחדשנות, בין היתר: תוכנית קרן אביחי ופרויקטים בנושא יהדות.


בנוסף, הייתה רות לזר יוזמת ומקימת מגמות הקולנוע הייחודיות של בית הספר, ואחראית על פתיחת מגמות רפואה, קרימינולוגיה, מינהל עסקים, הנדסת תוכנה וסייבר. כמו כן, הייתה אחראית על הקמת כיתות מדעים וכיתות מחוננים בתיכון, פיתחה את נושא משלחות התלמידים לחו"ל, פיתחה את פרויקט אבני נגף במסגרתו פועלים התלמידים עם תלמידים בפולין להנצחת היהודים שנרצחו בשואה וקידמה חילופי משלחות עם תלמידים מגרמניה ומהולנד.


עוד הייתה לזר אחראית על הקמת בית מדרש ישראלי בבית הספר, על הפעלת תוכנית תיקון ליל שבועות עירוני, מסע ישראלי, שילוב סטודנטים מתוכנית אופקים המלמדים בבית הספר מחשבת ישראל, הפעלת חממה בתיכון לסטודנטים להוראה ממכללת בית ברל ופרויקט כיתת ותיקים.


ראש העיר, רפי סער: "אני מודה לרות לזר על שנות הניהול הארוכות שלה בתיכון רבין בכפר סבא. רות הביאה רוח של חדשנות לבית הספר, חשבה ופעלה כל העת כיצד לקדם את התלמידים ויצרה עבור התלמידים והתלמידות סביבת לימודים חמה ומשפחתית. דרכי החשיבה והיצירתיות שלה ניכרות בכל פינה בבית הספר. אני מאחל לרות הצלחה רבה בהמשך דרכה".


מנהל המחלקה לחינוך על יסודי בעירייה, יהורם לוי: "אני מודה לרותי על תרומתה הגדולה בעשרים שנות ניהולה למערכת החינוך בעיר בכלל ולתיכון רבין בפרט. רותי הובילה פרויקטים רבים בתחום החדשנות הפדגוגית, ודאגה למרחבי למידה המאפשרים למידה חדשנית ומיטבית לתלמידים ולמורים. רותי משאירה מאחוריה מורשת ארוכה, שתמשיך עוד הרבה שנים. בשם מנהלי העל יסודי בעיר אני מאחל לרותי הצלחה ואת כל הטוב".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד