עוד מקומות חניה: נפתח בכפר סבא החניון הרובוטי הראשון מסוגו בישראל
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עוד מקומות חניה: נפתח בכפר סבא החניון הרובוטי הראשון מסוגו בישראל

19/06/2019


המתקן כולל 9 מקומות חניה נוספים, בסמוך לתחנת הרכבת נורדאו


ביום רביעי 19.6.19 נפתח בכפר סבא מתקן החניה הרובוטי הראשון מסוגו בישראל, שהוקם על ידי Lift Parking – השלוחה הישראלית של חברת TOPP, החברה היצרנית הגדולה בעולם למערכות חניה רובוטיות.


מדובר בחניון שהוקם בסמוך לתחנת הרכבת נורדאו, בשיתוף עיריית כפר סבא והחברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא. המתקן החדיש כולל 9 מקומות חניה נוספים בארבעה מפלסים.


מאז נוסדה חברת TOPP בראשית שנות ה-2000 היא ייצרה והרכיבה 750 אלף מקומות חניה בסין, רוסיה, יפן, הונג קונג, קולומביה, אל סלבדור, מלזיה, וייטנאם, קליפורניה ואוסטרליה. כעת היא מגיעה גם לישראל באמצעות חברת Lift Parking, שנמצאת בשליטת היזם ואיש העסקים בנג'מין רטיג.


יתרונותיה היחסיים של מערכת החניה של חברת Lift Parking היא בהיותה מותאמת ספציפית לצורכי הלקוח. מדובר במערכת חניה מודולרית, חסכונית וירוקה, שעלות הקמתה זולה למעלה מ-65 אחוז לעומת חניון קונבנציונאלי.
כעת, ייפתח החניון לתושבי העיר ולבאי הרכבת, במטרה להקל על מצוקת החניה באזור. במקום תתבצע הכוונה על ידי נציג החברה.


שעות פתיחת החניון יהיו בין השעות 08:00-17:00 למשך חודש.


יש לציין, כי פתיחתו של החניון התעכבה חודשים ארוכים וזאת בשל העובדה שהליך אישור הדגם הייחודי על ידי גורמי המדינה, ארך זמן רב מהצפוי.


אלעד קנדל, מנכ"ל החברה הכלכלית: "החברה מקדמת הפעלה והטמעת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בנושא חניה ותחבורה ברחבי העיר. נמשיך לפעול להביא פתרונות חניה לרווחת תושבי העיר".

 

מתקן החניה בנורדאו

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד