ראש העיר רפי סער: מיזם השאטלים אל אזורי התעשייה יוצא לדרך
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר רפי סער: מיזם השאטלים אל אזורי התעשייה יוצא לדרך

1/07/2019

 

כבר לא צריך לחפש חניה: מערך היסעים אל אזורי התעשייה במזרח כפר-סבא יחל בתחילת חודש יולי. עובדים שמעסיקיהם נרשמו לשירות, יוכלו להשאיר את רכבם בחינם בחניון האצטדיון ולנסוע בהיסעים (שאטלים) למקום עבודתם

 

רכב הסעות we ride

 

עיריית כפר-סבא, באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, תחל בשבוע הבא להפעיל מערך היסעים אל אזורי התעשייה במזרח העיר.


החל מתאריך 01.07.19 יוכלו הנוסעים להשאיר את רכבם בחינם בחניון האצטדיון ולעלות לשאטלים, שיצאו בשעות הבוקר, אל רחוב התעש, ומשם דרך תחנת רכבת נורדאו אל אזור התעשייה עתיר ידע.


השאטלים יצאו כל רבע שעה, בין השעות 7:30 ל-9:30 בבוקר, ויהיו מתואמים עם זמני הגעת הרכבת. אחר הצהריים יצאו השאטלים במסלול ההפוך, החל מ-16:30 ועד 18:30.
עלות הנסיעה היא 5.90 ש"ח והתשלום יתבצע באמצעות אפליקציית We.Ride, בכפוף לרישום מראש ע"י המעסיק. בשלב הראשון יהיה השירות פתוח בפני עובדי החברות הפועלות באזורי התעשייה, ועם הזמן יפתח גם בפני הציבור הרחב.

 

המהלך הוא צעד נוסף במדיניות העירייה לקידום תחבורה חכמה בכפר-סבא ותיעדוף השימוש בתחבורה מקיימת על פני הרכב הפרטי.

במסגרת המדיניות, כבר הוגבלה החניה בחינם לתושבי העיר בחלק מאזור התעשייה לשלוש שעות, על מנת לעודד תחלופה במקומות החניה, שימוש בתחבורה ציבורית ובאופניים.

ראש העירייה, רפי סער: "פרויקט התחבורה הציבורית הוא אחד מני רבים שיוזמת ומפעילה עיריית כפר סבא, על מנת להפחית את השימוש ברכבים פרטיים, יצירת מקומות חניה נוספים והפחתת עומסי התנועה בעיר. לאחרונה יזמנו אף פרויקט חדשני של השכרת חניות פרטיות של תושבים, פתחנו את החניון הרובוטי סמוך לתחנת הרכבת ואנו מקימים שני חניונים נוספים באזור התעשייה. כל אלו יחד יביאו לשינוי מבורך עבור כל תושבי כפר סבא".

סגן ראש העיר ומחזיק תיקי התחבורה, הקיימות והחדשנות עילאי הרסגור-הנדין:  "זוהי תחילתו של השינוי הגדול. כפר סבא עוברת לאמצעי תחבורה מקיימים. פרויקט התחבורה השיתופית הוא צעד משמעותי בדרך להתנתקות מהתלות ברכב הפרטי. במקביל, אנחנו מתקדמים בצעדים מהירים לסלילה משמעותית של שבילי אופניים, מקדמים את נתיבי התחבורה הציבורית ועובדים על שינוי גדול במערך האוטובוסים, בשיתוף משרד התחבורה. ברצוני להודות לחברה הכלכלית ועובדיה המוכשרים, שלא היה אפשר לעשות זאת בלעדיהם. אני קורא למעסיקים באזורי התעשייה להצטרף לפרויקט ולאפשר לעובדיהם תחבורה קלה, מהירה ונוחה".

מנכ"ל החברה הכלכלית אלעד קנדל: "כחלק מהמדיניות שראש העיר הגדיר, פועלת החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא ליצירת פתרונות חדשניים, פורצי דרך בין הרשויות המוניציפליות בארץ, כמו גם ברמת הקדמה העולמית. מערך ההיסעים הוא נדבך נוסף במיזם we.ride, שהוא פרי שיתוף פעולה של עיריית כפר סבא, החברה הכלכלית וחברת ווסטרן דיגיטל ולמעשה מהווה פלטפורמה המרכזת פתרונות תחבורתיים לעסקים הפועלים בעיר. בעתיד הקרוב גם תושבי העיר יוכלו ליהנות מהאפליקציה המתקדמת".


עובדים אשר מעוניינים להירשם, מתבקשים להפנות את המעסיק/בעל החברה לקישור הבא, בכדי להסדיר את הרישום של החברה:

 

 https://www.ksaba-com.co.il/shuttles 

 מפת ההיסעים:

לחצו להגדלה

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד