יולי שמח בקייטנות: מעל 900 פעילויות שונות התקיימו בקייטנות גני הילדים
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יולי שמח בקייטנות: מעל 900 פעילויות שונות התקיימו בקייטנות גני הילדים

31/07/2019


הפעילויות הועברו על ידי החברה לתרבות הפנאי, מוזאון כפר סבא, הגלריה העירונית, מרכז ארט קיימא והקונסרבטוריון העירוני

במהלך חודש אוגוסט הופעלו בקייטנות גני הילדים בכפר סבא מעל 900 פעילויות שונות, ב-23 ימי הפעילות שהתקיימו ב-150 גנים ברחבי העיר.


הפעילויות התקיימו במסגרת תוכנית "יולי שמח" - תוכנית העשרה תרבותית המתקיימת זו השנה השלישית ברציפות, מנוהלת על ידי החברה לתרבות הפנאי ומבוצעת ברובה על ידי מוזאון כפר סבא, הגלריה העירונית כפר סבא, מרכז ארט קיימא, הקונסרבטוריון העירוני (מפגשי מוזיקה ומפגשי מחול) והצגות של תאטראות חיצוניים.

 

פעילות בקייטנות יולי


בין שלל הפעילויות להן זכו הילדים היו ההצגות "לא סתם סיפור" (המזמינה את הילדים למפגש תיאטרלי עם עולם הספרים והדמיון ומעודדת את הקריאה), "ההצגה "ארץ עוץ שלי", מפגשי הרקדות המבוססים על שירי ילדים מוכרים, מפגשי היכרות עם עולם כלי הנשיפה, פעילות חווייתית והתנסותית הקשורה לעולם האומנות הפלסטית, סדנת "צבעים מן הטבע" (במסגרת הכירו הילדים את תקופת האדם הקדמון) וסדנת תעתועי ראיה – אשליה אופטית.

 

תאטרון סיפור בקייטנות יולי


חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות, עדי לוי-סקופ: "תוכנית 'יולי שמח' מעניקה העשרה תרבותית איכותית ונפלאה לכל ילדי וילדות הגנים בעיר במהלך חופשת הקיץ. שמחתי לבקר השבוע במספר גנים וליהנות ביחד עם הילדים ועם הצוותים החינוכיים מהפעילויות המהנות והמלמדות, אני מבקשת להודות לכל השותפים בהצלחת הפרויקט הזה ואנו אף נבחן הרחבתו בעתיד".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד