זוכרים את אלי ולד
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

זוכרים את אלי ולד

7/10/2019


מוזאון כפר סבא יקיים בחול המועד סוכות אירוע לכל המשפחה – "בעקבות האדם הראשון" – לזכר אלי ולד ז"ל, בנו של ראש העיר לשעבר יצחק ולד

 

אלי ולד

אלי ולד ז"ל (באדיבות מוזאון כפר סבא) 

 

מוזאון כפר סבא יקיים ביום רביעי, 16.10.19, אירוע לכל המשפחה –"בעקבות האדם הראשון" לזכרו של אלי ולד ז"ל.


אלי ולד ז"ל, בנם של ראש העיר לשעבר יצחק ולד והאם ורדה, שקד וחקר רבות נושא האדם הקדמון. זו השנה הרביעית שאירוע זה מתקיים להנצחתו, תוך שימת דגש על תולדות האנושות וחקר האדם הראשון.


אלי ולד ז"ל היה בנם הבכור של יצחק וורדה ולד, ונהרג בהיותו בן 23 בלבד במהלך טיול לפפואה-גינאה החדשה, לאחר שנפל ממצוק. הוא הותיר אחריו במותו את זוג ההורים ואת אחיו, תומר.

 

אלי ולד

אלי ולד ז"ל (באדיבות מוזאון כפר סבא) 


האירוע יתקיים בשעה 16:30 והוא כולל תערוכה המתארת את פרקי חייו של אלי, בין היתר תחומי העשייה שלו והחוויה בחקר ובלמידה של האדם הראשון, הן בהיבט הארכיאולוגי והן בהיבט האנתרופולוגי. את התמונות ילוו ציטוטים מתוך יומנו של אלי. התצוגה תוצג מיום חמישי 26.9 באכסדרת בית ספיר.


כחלק מפתיחת התערוכה, יתקיים טקס מקדים, כאשר הפעילויות יחלו בשעה 17:00 ומיועדות להורים ולילדים בגילאים שונים. הפעילויות השונות יכללו סדנאות שונות ומזמינות באמצעות יצירה והתנסות, ביניהן מסכות אפריקאיות, ציורי מערות התנסות בהדלקת אש, עמדת תחפושות וצילום על מגנטים, שחזור כלי האדם הקדמון, צבע מהטבע, הצגה צ'יצה אגדת הקצב, פירמידת המזון וסדנת ממותות.


האירוע כולו מתקיים באדיבות משפחת ולד וההשתתפות בו בהרשמה מראש וללא תשלום.

 

לחצו כאן להרשמה באתר המוזאון

 

בעקבות האדם הראשון

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד