אולפני כפר סבא – קריית התקשורת יוצאת לדרך
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אולפני כפר סבא – קריית התקשורת יוצאת לדרך

28/11/2019


ועדת המשנה המחוזית להתנגדויות אישרה למתן תוקף את תוכנית קריית התקשורת בצפון מערב העיר כפר סבא. התוכנית משלבת את בית הספר ללימודי התקשורת, שטחי  משרדים ומסחר נלווה.

 

ראש העיר רפי סער: "מדובר בבשורה אמיתית לעיר כפר סבא"

 

הדמייה קריית התקשורת מבט חוץ

קריית התקשורת. הדמיה: "סקורקא אדריכלים"

 

עכשיו זה סופי: חברת "תיא תקשורת" תקים מרכז ישראלי לקולנוע ולטלוויזיה בצפון מערב העיר כפר סבא, לאחר שוועדת המשנה המחוזית להתנגדויות של לשכת התכנון מחוז מרכז אישרה למתן תוקף את התוכנית, במסגרתה יועברו אולפני הרצליה ממיקומם הישן לעיר כפר סבא וזאת בהמשך להתערבותו של ראש העיר רפי סער, שקידם את התוכנית מאז היבחרו.


מדובר בתוכנית, שקודמה באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, המשתרעת על פני שטח של כ-8.5 דונם, בהם ייבנו בין היתר אולפני צילום והפקה ובית ספר למקצועות התקשורת  משרדים לאולפנים ומסחר נלווה, כאשר המבנה תוכנן על ידי "סקורקא אדריכלים".

 

הדמייה קריית התקשורת מבט פנים

קריית התקשורת. הדמיה: "סקורקא אדריכלים"

 

יש לציין, כי מדובר בתוכנית שפורסמה להפקדה כבר בשנת 2017 אך בשל הליך התנגדויות ממושך, עוכבה הוצאתה לפועל. עם כניסתו לתפקיד, פעל ראש העיר רפי סער לקידום התוכנית, ובחודש ינואר האחרון התקיים דיון בוועדת המשנה להתנגדויות, שהוביל כעת להחלטה החשובה שמשמעותה – מתן אפשרות להוצאת היתר בנייה לתוכנית והתחלת עבודות בזמן הקרוב.


ראש העיר רפי סער: "מדובר בהזדמנות חשובה והיסטורית, ובבשורה אמיתית לעיר כפר סבא, אשר תתרום רבות לכלכלת העיר, למיתוגה של העיר  ולתושביה. העיר כפר סבא מקדמת ומעודדת השכלה גבוהה וכן תרבות וקולנוע ישראלי ואף קיימה אך לפני חודשים ספורים את פסטיבל הקולנוע הישראלי הראשון בעיר, שהתקיים לראשונה לצד קיום טקס פרסי אופיר – האוסקר הישראלי. בנוסף, כחלק מקידום העסקים בעיר בכלל, ותחום הקולנוע והטלוויזיה בפרט, צולמו והופקו בעיר עשרות הפקות שונות. אני סמוך ובטוח כי הקמת קריית התקשורת בכפר סבא תשרת את תושבות ותושבי העיר, כמו גם את תושבות ותושבי האזור כולו".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד