מוכנים לצה"ל - אלופי הכושר הקרבי בכפר סבא
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מוכנים לצה"ל - אלופי הכושר הקרבי בכפר סבא

9/12/2019

 

 

הנבחרת המנצחת תמונה קבוצתית

אליפות כושר קרבי לתיכונים (צילומים: עיריית כפר סבא)

 

נבחרת תיכון כצנלסון בכפר סבא זכתה באליפות הכושר הקרבי ע"ש סרן טל עומרי, שהתקיימה ביום שישי האחרון, בהשתתפות תלמידות ותלמידי התיכונים בכפר סבא.


מדובר בתחרות אותה יזמו הוריו של סרן עומרי, שלומית ואייל, לזכר בנם שנפל בפעילות מבצעית בחודש יוני 2011 כשהוא בן 23 בלבד.

 

טל עומרי

סרן טל עומרי (תמונה באדיבות המשפחה)


מטרת הפרויקט להדגיש ולקדם ערכים ספורטיביים וערכיים בקרב התיכוניסטים, ולעודד התנדבות ליחידות קרביות ולשירות משמעותי בצה"ל. באליפות השתתפו נבחרות מ- 4 תיכונים בעיר: כצנלסון, גלילי, הרצוג ורבין, שהתחרו בתחנות של כושר קרבי, כאשר הנבחרות היו נבחרות מעורבות של בנות ובנים בשכבות י"א ובשכבות י"ב, כאשר בתחנות השונות נדרשים התלמידות והתלמידים לא רק להפגין כושר גופני גבוה, כי אם גם ערכים של עזרה הדדית ושיתוף פעולה.

 

אליפות כושר קרבי לתיכונים

 


ראש העיר, רפי סער: "טל הפליא בכישורי מנהיגות והיווה דוגמה לכל חייליו ופקודיו. טל הותיר אחריו את חותם אישיותו המיוחדת, והותיר לנו צוואה לא כתובה של הערכים עליהם גדל – ערכי הנתינה, האהבה לארצו והחתירה למצוינות, אותם ספג מהוריו. אליפות הכושר הקרבי לתיכונים, אותה יזמה משפחתו לזכרו ולהנצחתו היא פרויקט מבורך, המקדם ערכים ספורטיביים וערכיים, המעודדים התנדבות ליחידות קרביות ולשירות משמעותי בצה"ל".

 

אליפות כושר קרבי לתיכונים

 

אליפות כושר קרבי לתיכונים

 
סרן טל עומרי גדל והתחנך בעיר כפר סבא, בתיכון למד בבית החינוך ע"ש ברל כצנלסון. לאחר מכן, התגייס לשירות צבאי ביחידת העילית, סיירת מטכ"ל ובהמשך היה לוחם ומפקד ביחידת "מגלן". במהלך חייו עסק טל בספורט כאורח חיים. באצטדיון בו התקיימה האליפות, החל טל את מסעו בשקט ובקסם אישי, כבש את יעדיו בריצה תמידית קדימה, עד שנפל במהלך תרגיל של היחידות המיוחדות.

 

אליפות כושר קרבי לתיכונים


האליפות נפתחה בברכת ראש העיר, רפי סער, והתקיימה בנוכחות הוריו של טל, סגן ראש העיר ומחיזק תיק הספורט דני הרוש, ראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט אבי בנבנישתי, מנהל רשות הספורט העירונית שאול מיטלברג, מנהלות ומנהלי התיכונים ועוד.


בסיום האליפות הוכרזה כאמור נבחרת תיכון כצנלסון כמנצחת, לאחר שדורגה במקום הראשון. אחריה דורגו נבחרות תיכון רבין, תיכון גלילי ותיכון הרצוג.

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד