אלופות מקומיות – קבוצת הכדורסל של תיכון רבין בכפר סבא זכתה בתואר ההגינות של ליגת התיכונים. שחר גרנות זכתה בתואר תגלית השנה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אלופות מקומיות – קבוצת הכדורסל של תיכון רבין בכפר סבא זכתה בתואר ההגינות של ליגת התיכונים. שחר גרנות זכתה בתואר תגלית השנה

8/01/2020

נבחרת הכדורסל של תיכון רבין כפר סבא זכתה בסוף השבוע האחרון בתואר ההגינות לבתי ספר במשחקי כדורסל תלמידות לשנת הלימודים תש"ף – פרס מטעם הפיקוח הארצי על החינוך הגופני והתאחדות הספורט לבתי ספר בישראל.


חברת הנבחרת ותלמידת כיתה י' בתיכון, שחר גרנות, הוכתרה באותו מעמד כתגלית השנה.

 

בנות הקבוצה

בנות הקבוצה (צילומים: אדם פרידמן)


ראש העיר, רפי סער: "אני גאה בכל שחקניות הקבוצה, בסגל המקצועי ובצוות בית הספר, על ההישגים המרשימים. אני מברך על שחר גרנות על הכתרתה כתגלית השנה וסמוך ובטוח כי עוד נשמע עליה בעתיד. העיר כפר סבא מובילה בארץ בתחומים רבים, ביניהן בתחום הספורט, ומקדמת פעילות גופנית ואורח חיים בריא בקרב כל תושביה. אני סמוך ובטוח כי קבוצת הכדורסל של התיכון תגיע לעוד הישגים רבים בעתיד ואני מאחל הצלחה לכל השחקניות במשחקים הבאים. יישר כוח".

 

שחר גרנות

שחר גרנות


נבחרת התלמידות של תיכון רבין סיימה השנה את העונה השלישית והשנייה ברציפות בסך הכל, והובילה בקהל הגדול שהגיע לצפות ולעודד את הבנות בכל משחקי הבית ומשחקי החוץ בליגת העל של בתי הספר התיכונים, כמו גם במקצועיות התלמידות, הסגל המקצועי ובהתגייסות צוות בית הספר כולו.


גביע ההגינות הוענק למנהלת בית הספר אפרת חומסקי, המורה לחינוך גופני שרון רוקמן ושחקנית הקבוצה ותלמידת כיתה י"ב נויה משען.


המסורת של תיכון רבין בליגת העל לתיכונים החלה לפני שש שנים, לאחר שהתיכון זכה באליפות הארצית והעפיל לליגת העל וניצחון היסטורי על קבוצת מקיף עמק חרוד, בתוצאה 73-74.

 

סגל הקבוצה, אותה מאמן ומנהל איתמר לוי, מונה כיום 18 שחקניות, כאשר בחודש מרץ הקרוב צפויה הנבחרת לצאת ולייצג את העיר בברצלונה.


מאמן הקבוצה והמנהל המקצועי איתמר לוי: "אני שמח שבנות הקבוצה, שחלקן מסיימות את לימודיהן בתיכון, משאירות אחריהן חותם, ששם את תיכון רבין על המפה. שחקניות הקבוצה הן בנות מדהימות, על המגרש ומחוצה לו, ואני מאחל להן הצלחה רבה בהמשך הדרך. זו רק ההתחלה, וההתחלה מדהימה עם סגל בית ספר ותלמידים מדהימים שמגיעים לכל משחק".


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד