עיריית כפר סבא למען העסקים הקטנים - פועלת להפחתת תעריף הארנונה למספרות ומכוני יופי
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא למען העסקים הקטנים - פועלת להפחתת תעריף הארנונה למספרות ומכוני יופי

9/02/2020

 

בימים אלו מתכוונת עיריית כפר סבא לפנות למשרד הפנים, בבקשה לבחון מחדש את הבקשות להקלות בצו הארנונה לבעלי עסקים בעיר, כפי שאלו אושרו על ידי מועצת העיר.


ראש העיר, רפי סער: "קביעת סיווג מחדש למספרות ולמכוני יופי בעיר היא תיקון עיוות היסטורי שהיה בצו הארנונה הישן. אישרנו במסגרת סיווג זה תעריף מופחת, שלא התקבל במלואו על ידי משרד הפנים. עיריית כפר סבא עומדת לצד בעלי העסקים הקטנים בעירה ותמשיך לפעול בנחישות למען קבלת התעריף שנקבע על ידינו, למען בעלי העסקים הקטנים המהווים חלק מהרוח החיה של העיר שלנו".

 

רפי סער

ראש העיר רפי סער


כאמור, צו הארנונה החדש שאושר כלל סיווג חדש למספרות ולמכוני יופי בעיר, במטרה לקבוע תעריף ארנונה מופחת. בתשובה שקיבלה העירייה השבוע עולה, כי משרד הפנים נענה לבקשת העירייה אך רק באופן חלקי.


עיריית כפר סבא, המעודדת את המסחר ואת העסקים הקטנים בעיר, תפנה בימים הקרובים למשרד הפנים, בבקשה כי זה יבחן מחדש את צו הארנונה שאושר, בין היתר את התעריף המוזל שאושר למספרות ולמכוני יופי בעיר.


יש לציין, כי משרד הפנים אישר הפחתת תעריפים למבנים מסחריים מעל 10 אלף מ"ר והפחתת תעריף מדורג למשרדים מעל 4,000 מ"ר, בשיעור של כתשעה אחוזים, לטובת עידוד יוזמות וכניסת עסקים חדשים.


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד