ראש העיר כפר סבא רפי סער הציע סיוע לתושבי העיר התאומה ג'ינאן שבסין
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר כפר סבא רפי סער הציע סיוע לתושבי העיר התאומה ג'ינאן שבסין

13/02/2020

 

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, פנה בשבוע שעבר ל ד"ר סאן שאטאו, ראש העיר התאומה ג'ינאן שבסין, בעקבות התפרצות מגפת הקורונה במזרח הרחוק, והציע את עזרתו לתושבים.


במכתבו, כתב ראש העיר: "מחשבותינו עם תושבי העיר ג'ינאן. אני מקווה כי תושבי העיר בריאים ובטוחים. שמירת בריאות הציבור בעתיד הקרוב הוא אחד התאגרים בפניהם יעמדו רשויות הבריאות. קשרי החברות האמיצים בינינו מהווים מקור לעזרה, במיוחד בעתות מצוקה. נשמח לעזור ולעמוד לרשות תושבי העיר הנפלאה ג'ינאן בכל דרך שנוכל".

 

חברי משלחת מהעיר ג'ינאן בביקורם בקיץ האחרון בכפר סבא

חברי משלחת מהעיר ג'ינאן בביקורם בקיץ האחרון בכפר סבא


במכתב התשובה שהתקבלה בעירייה, עולה המצוקה ממנה סובלים התושבים בסין והמגבלות המוטלות עליהם.

 

"כפי שאתה בטח יודע, התפשטות המגפה בסין חמורה ", כתב מנהל קשרי החוץ של העיר ג'ינאן, האן שויה. "בכדי לשמור את כולם בטוחים, נקטנו במספר צעדים, במטרה למנוע את המשך התפשטות המחלה, כולל סגירתם של כל מוסדות הציבור, דחיית פתיחת שנת הלימודים בבתי הספר ודחיית פתיחת מקומות העבודה. בימים אלו אנו עובדים מבתינו ונאסר עלינו להסתובב באופן חופשי. נתבקשנו להישאר בבתינו עם בני המשפחה ולדווח על מצבנו הבריאותי למשרד הבריאות מדי יום. אנחנו לא יודעים מתי המגפה תחלוף ונוכל לחזור לעבודה ולחיינו כפי שהיו. אנחנו מאמינים במדינה ובצעדים הננקטים ומודים לך מקרב לב על הדאגה שהבעת כלפי העיר שלנו".


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד