עיריית כפר סבא זכתה בפרס מצטייני המחשוב לשנת 2020
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא זכתה בפרס מצטייני המחשוב לשנת 2020

18/02/2020

 

עיריית כפר סבא זכתה בסוף השבוע האחרון באות הצטיינות בתחרות מצטייני המחשוב -  IT Awards 2020- על פרויקט פיתוח מערכת לניהול פניות התושב CRM.

 

טקס מצטייני המחשוב

טקס מצטייני המחשוב לשנת 2020. (צילומים: עיריית כפר סבא)


הפרויקט דורג במקום הראשון בקטגוריית טרנספורמציות דיגיטליות וחדשנות. במסגרת הפרויקט פותחה פלטפורמה חכמה לניהול פניות הלקוח, אשר מאגדת את הפניות של המוקד העירוני 106, עם הצ'אטבוט הדיגיטלי באתר העירוני וכן עם מנגנון טפסים מקוונים אשר בכל אחד מהאגפים השונים.


ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא שמה לעצמה למטרה להגיש שירות מצוין לכל תושבת ותושב בעיר. מערכת ה-CRM –ראשונה מסוגה בארץ – מאפשרת איגוד של כל יחידות העירייה למערכת אחת, ובאמצעותה אנו מייעלים את השירות שאנו נותנים לתושבות ולתושבי העיר, כאשר כל תושבת ותושב יכולים לעקוב אחר פנייתם או בקשתם בכל רגע נתון, תוך שקיפות מלאה של סטטוס הטיפול בפנייתם. אני גאה כי גם בתחום זה מובילה העיר כפר סבא ומהווה דוגמה לרשויות אחרות בארץ".

 

טקס מצטייני המחשוב


אגף המחשוב ומערכות מידע, בשיתוף מוקד 106 ונציגים מכל האגפים נותני השירות בעירייה, העלה לאוויר את המערכת בקיץ האחרון באופן מעורר הערכה ובאופן שקוף לתושב.


במסגרת המערכת החדשה, יכולים נציגי העירייה להתכתב עם התושבים בוואטסאפ, לעקוב אחר סטאטוס הפנייה באזור אישי באתר העירוני, וכן לתעד את הפנייה על ידי תמונות וסרטונים. בטקס השתתפה צמרת תעשיית ה-IT   בישראל – מנמ"רים (מנהלי מערכות מידע), מנכ"לים, ספקים ומצטיינים.


מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע בעירייה, מוטי סרודי: "אני שמח שאחד הפרויקטים המשמעותיים והמאתגרים ביותר זכה להוקרה הראויה לו בטקס מצטייני המחשוב. התרגשות גדולה שעיריית כפר סבא שוב בחזית הטכנולוגיה ומהווה מצפן ודוגמה לרשויות המקומיות בישראל".

 


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד