חדש בעיר – המחסן הקהילתי השיתופי של כפר סבא
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חדש בעיר – המחסן הקהילתי השיתופי של כפר סבא

21/02/2020


עיריית כפר סבא, באמצעות החברה לתרבות ופנאי ופארק כפר סבא, מקימים בימים אלו מחסן קהילתי להשאלת ציוד בחינם.

 

פארק כפר סבא

פארק כפר סבא (צילום: בן ניקסון, עיריית כפר סבא)

 

הרעיון שעומד מאחורי המיזם הקהילתי החדש מבטא ערך של דאגה לסביבה בהתאם למדיניות העירונית אותה מוביל ראש העיר רפי סער, ומתן שירות נוסף לתושבים שמגיעים ליהנות מהפארק העירוני.

 

ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא חרטה על דגלה את עיקרון קידום ערכי הסביבה והשמירה על כדור הארץ, ומאופיינת בקהילה תורמת ומתנדבת. אני מברך על המיזם החדש, במסגרתו אנו מעודדים שימוש חוזר של צעצועים, משחקים וציוד, ממנו יכולים ליהנות אחרים, וקורא לתושבות ותושבי העיר למסור ציוד ישן שאינם נזקקים לו".

 

במסגרת המיזם, פרסמה החברה לתרבות ופנאי העירונית קול קורא לתושבות ולתושבי העיר, לאיסוף ציוד דוגמת בימבות, צעצועים, כדורים, מחצלות ועוד, כאשר הציוד אותו תורמים התושבים ייאסף בשש נקודות שונות ברחבי העיר, ביניהן המינהל הקהילתי בשכונות הירוקות, מרכז גלר בשכונת הדרים, מרכז ארט קיימא ומרכז קהילה ונוער עציון שבמרכז העיר ומרכז קהילה קפלן במזרח העיר.

 

לאחר שהציוד ייאסף הוא יועבר למחסן שבפארק העירוני, ותושבות ותושבים המגיעים לפארק יוכלו להשאיל אותו בחינם, וליהנות משירות נוסף להעצמת חוויית הבילוי במקום.

 

חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות, עו"ד עדי לוי-סקופ: "אני מברכת על היוזמה המקסימה שמשקפת את החזון המשותף שלנו הרואה ערך רב בחיזוק וטיפוח הקהילתיות, השותפות, הקיימות והערבות ההדדית. אני מודה לשרון פז מנכ"לית החברה לתרבות הפנאי ואגף תרבות ולאלמוג אייזמן יוזם הפרויקט המקסים, למנהל הפארק ולכל מי שמסייע בפרויקט זה ומזמינה את כל תושבי ותושבות העיר לקחת בו חלק".

 

מנהלת החברה לתרבות ופנאי, שרון פז: "החברה לתרבות הפנאי פועלת כל העת, ברחבי העיר, על מנת לקדם ערכים של שמירה על הסביבה ולערב תושבים בפרויקטים.  פרויקט זה הינו נדבך נוסף בפעילות רחבת היקף ומבורכת שאנו מקיימים יחד עם תושבות ותושבי העיר ואני מודה לכל הצוות המקצועי, המוביל פרויקט חשוב זה ופרויקטים נוספים דומים".

 

מנהל הפארק העירוני, מוטי מורי: "פארק כפר סבא מעמיד לרשות באי המקום שירותים רבים. היוזמה החדשה תאפשר העצמה נוספת של חוויית הבילוי במקום, תוך קידום ערכי השמירה על הסביבה, מיחזור ושימוש חוזר. אני מזמין את כולם לבוא וליהנות ממתקני הפארק השונים, ביניהם מתקני כושר גופני, גן משחקים נגיש, מבוך השיחים, פינת החי, הבריכה האקולוגית, גינה טיפולית, סקייטפארק, תינוקיית הצבים, מגרשי שחמט, מצפור ועוד".

 

תושבים המעוניינים לתרום חפצים וציוד יכולים לפנות למרכזים:

  • מינהל קהילתי – רח' סשה ארגוב 13, ימים א'-ה', בין השעות 8:00-15:00
  • מרכז גלר, רח' מור 4 שכונת הדרים, ימים א'-ה' בין השעות 16:30-20:00
  • מרכז ארט קיימא, רח' אז"ר 45, ימים א'-ה' 8:00-13:00 ובימים א',ב',ה' בין 17:30-20:00
  • מרכז עציון, רח' הרב גולד 14, ימים א'-ה', בין 16:00-19:00
  • מרכז קפלן, רח' ירמיהו 6, ימים א'-ה' בין השעות 16:00-19:00

פארק כפר סבא

פארק כפר סבא (צילום: בן ניקסון, עיריית כפר סבא)

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד