זריקת עידוד: חניות "אקספרס פלוס" נוספות ברחבי העיר
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

זריקת עידוד: חניות "אקספרס פלוס" נוספות ברחבי העיר

13/05/2020

 

עיריית כפר סבא מוסיפה בימים אלה כ-40 חניות אקספרס חדשות בעיר, בהן ניתן לחנות למשך 60 דקות ללא הפעלת כל אמצעי תשלום.

 

רחוב ויצמן

רחוב ויצמן (צילומים: עיריית כפר סבא)


צעד זה מתווסף לצעדים נוספים בהם נקטה העירייה בשבועות האחרונים לעידוד המסחר בעיר וכחלק מתמיכתה בבעלות ובבעלי העסקים המקומיים, בהם דחיית תשלום אגרות השילוט וזיכוי מתשלום מס ארנונה לשלושה חודשים.


חניות האקספרס החדשות יתווספו לעשרות חניות אקספרס (המסומנות בכתום-לבן), שהוקמו בעיר לפני מספר חודשים לאורך רחוב ויצמן.


ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא מקדמת ומעודדת את המסחר בעיר ופועלת כל העת על מנת לסייע לבעלות ולבעלי העסקים המקומיים, שנקלעו למצוקה עקב הימים הלא פשוטים העוברים על מדינת ישראל כולה עקב התפשטות נגיף הקורונה בישראל. פיילוט חניות 'אקספרס פלוס' שהשקנו לפני מספר חודשים, נחל הצלחה אדירה ובעקבותיו הגיעו בקשות של סוחרים רבים בעיר להרחבת המיזם, מה שיסייע להם רבות בתקופה זו. אני מאחל לכולנו שנחזור בהקדם לשגרה בטוחה וטובה".

 

במסגרת הרחבת פרויקט חניות "אקספרס פלוס", יוקמו כאמור עוד עשרות חניות כתום-לבן לאורך רחוב ויצמן וברחובות רוטשילד, ירושלים, בוסל והתעש.

 

שילוט חנייה אקספרס

 חניית אקספרס פלוס


סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, עילאי הרסגור-הנדין: "תגובות תושבי כפר סבא ובעלי העסקים לפיילוט חניות האקספרס היו נהדרות. קיבלנו בקשות רבות להרחיב את הפרויקט, ואנחנו שמחים לעשות זאת עכשיו. בנוסף, אנחנו נמצאים בתנופת הרחבה של רשת שבילי האופניים ברחוב משה סנה, בשביל התוכנה, בקרוב על רחוב ויצמן בחלקו המזרחי. כל אלה יהפכו את ההגעה למרכז העיר לקלה, לטובת תושבי כפר סבא והעסקים, שכה זקוקים להם כעת".


יש לציין עוד, כי כבר לפני מספר שבועות פתחה העירייה בקמפיין ייחודי לעידוד העסקים והקנייה בעסקים מקומיים בעיר, ובהמשך דחתה כאמור את תשלומי אגרת השילוט לעסקים ואת מס הארנונה.


בנוסף, לפני כשבועיים הודיעה עיריית כפר סבא על זיכוי מתשלום הארנונה לעסקים לשלושה חודשים, בהתאם להנחיות משרד הפנים, פרסמה את כל המרכולים המבצעים משלוחים בעיר ובשבוע שעבר פתחה פורטל עסקים עירוני, בשיתוף מרכז השלטון המקומי, בו יכולים כלל העסקים המקומיים להעלות את פרטיהם ולפרסם את בית העסק - כל זאת כחלק ממדיניות עירונית אותה מוביל ראש העיר לעידוד העסקים בעיר כפר סבא.

 

כפרסבאים למען כפרסבאים

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ השכונתיות
כפרסבאים קונים בכפרסבאים
דלג לתוכן העמוד