בשורה לתושבים ולעסקים: לא יועלה שיעור הארנונה למגורים בשנת 2021. וגם: הפחתה נוספת למספרות ומכוני יופי והגדלת שיעור ההנחה למשפחות חד הוריות
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בשורה לתושבים ולעסקים: לא יועלה שיעור הארנונה למגורים בשנת 2021. וגם: הפחתה נוספת למספרות ומכוני יופי והגדלת שיעור ההנחה למשפחות חד הוריות

15/06/2020

 

העיר כפר סבא צילום אוויר


אתמול (יום א' 14.06.2020) התכנסה ועדת הכספים העירונית כדי לדון בצו הארנונה החדש לשנת 2021.


חברי הוועדה דנו במספר שינויים ועדכונים לצו הארנונה, אותם הוביל ראש העיר ובראשם בשורה לתושבות ותושבי כפר סבא, כמו גם לעסקים: שיעור הארנונה לשנת 2021 לא יעלה, מעבר לשיעור העדכון האוטומטי של משרד הפנים. בנוסף, תגיש העירייה בקשה נוספת למשרד הפנים, להפחתה שנייה בתעריף הארנונה למספרות ומכוני יופי – שנכנסו לסיווג מיוחד בצו הארנונה האחרון, בעקבות הנחיית ראש העיר לתיקון עוול היסטורי בנושא.


ראש העיר, רפי סער: "אנו עומדים עדיין במרכזה של תקופה לא פשוטה ומאתגרת, של משבר כלכלי אולי מהחמורים שידעה מדינת ישראל עקב התפשטות נגיף הקורונה בארץ. משבר זה חייב גם אותנו בכפר סבא להתנהלות שונה ולצמצום, אך למרות זאת החלטנו שלא להעלות את שיעור הארנונה לתושבים ולפעול למען הפחתה נוספת בתעריף הארנונה למספרות ומכוני יופי, כחלק מהמדיניות העירונית לעידוד העסקים הקטנים. ניצבים בפנינו אתגרים רבים ומשמעותיים, ונמשיך לפעול בנחישות למען כלל תושבות ותושבי כפר סבא ורווחתם".


יש לציין עוד כי במסגרת צו הארנונה החדש שאושר בוועדת הכספים, אושר תיקון חשוב נוסף לעדכון מדיניות ההנחות למשפחות שבראשן הורה עצמאי, לפיהן כל אחד מההורים יהיה זכאי להנחה בשיעור של 20 אחוז בתשלומי הארנונה – מה שיגדיל את שיעור ההנחה להורים.


כמו כן, כולל צו הארנונה החדש, שיובא לאישור מועצת העיר ומשרד הפנים, הקלות למשרדים וחברות גדלות – לעידוד כניסתם של עסקים חדשים לעיר.

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד