ראש העיר כפר סבא מקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידי בית הספר סורקיס והמליץ לכל ההורים כי ילדיהם ייכנסו לבידוד
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר כפר סבא מקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידי בית הספר סורקיס והמליץ לכל ההורים כי ילדיהם ייכנסו לבידוד

24/06/2020

 

ראש העיר רפי סער מקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידות ותלמידי בית הספר סורקיס, בעקבות מספר תלמידים בשכבת ב' בבית הספר שנמצאו מאומתים לנגיף החל מיום שבת האחרון. בנוסף, המליץ ראש העיר להורי התלמידים, כי ילדיהם ייכנסו לבידוד, כנקיטת משנה זהירות.


במסגרת זו, שוחח ראש העיר מספר פעמים עם סגן שר הבריאות, יואב קיש, על מנת לקדם את הנושא בדחיפות האפשרית.


ראש העיר, רפי סער: "אנו נמצאים בקשר שוטף עם משרדי הממשלה והגורמים הרלוונטיים. כבר עם היוודע דבר התלמידה הראשונה שנמצאה מאומתת, סגרנו את בית הספר ועדכנו את כלל ההורים. אנו ממליצים כעת לכלל הורי בית הספר להכניס את ילדיהם לבידוד ולהימנע מלשלוח אותם למסגרות. במקביל, אנו מתגברים את ההסברה האכיפה בנושא, למען הבריאות של כולנו. אנו עוקבים בדאגה אחר העלייה בשיעור ההדבקה בכל הארץ, ובכלל זה בעירנו, ואני מזכיר לכולם כי מוטלת עלינו האחריות לשמור על ההנחיות, ביניהן חובת עטיית מסכת במרחב הציבורי, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה".


יש לציין, כי עד כה, נמצאו שבעה תלמידות ותלמידים מאומתים, כולם משכבת ב', בבית הספר. חלק מהתלמידים נמצאים במסגרות צהרון בבית הספר, שנסגר החל מיום ראשון.


כמו כן, כל המסגרות בהן שהו הילדים עודכנו, ובכולם בוצע אימות של כל מי שבא במגע קרוב עם הילדים המאומתים.


בנוסף, בעקבות העלייה במספר התלמידים המאומתים הוחלט כי כל פעילות שתוכננה בבית הספר, לרבות איסוף ספרים או כל פעילות מנהלתית ו/או אחרת - מבוטלת והכניסה לבית הספר אסורה.

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד