הקתדרה החדשה בכפר סבא מחדשת את פנייה ומציגה סדרת הרצאות מרתקת הכוללת מרצים מהשורה הראשונה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הקתדרה החדשה בכפר סבא מחדשת את פנייה ומציגה סדרת הרצאות מרתקת הכוללת מרצים מהשורה הראשונה

9/08/2017

בין המרצים: חוקרים, אנשי אקדמיה, רופאים, עיתונאים, סופרים, אנשי רוח ורבים נוספים.

 מדובר על תכנית חדשה בעיר שתפעל באודיטוריום קריית ספיר, ומחיר כרטיס יומי הכולל שתי הרצאות יעמוד על 40 ₪.

 

 


השקת התכנית תתקיים ב- 10.9 בשתי הרצאות: הסופרת יוכי ברנדס על דמות הפאם פאטאל בתרבות התנכ"ית ובתרבות בת זמננו, ויו"ר הכנסת והסוכנות היהודית לשעבר- אברום בורג, שיציג ניתוח מבריק ויצרתי על משבריה של החברה הישראלית.


הקתדרה החדשה בכפר סבא תהווה במה ומרכז ללימוד ולהעשרה בתחומים שונים ומגוונים, לצד פעילות פנאי ותרבות קהילתיים. כמו כן, יתקיימו סדנאות, טיולים, סיורים, תערוכות אמנות ומופעי תרבות. בראש הקתדרה עומדת נילי ליבר בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בתחומי התרבות והפנאי, ושימשה עד לאחרונה כמנהלת "יד לבנים" ברעננה. סדרת ההרצאות היא הפרויקט הראשון עליו ליבר מנצחת בתפקידה החדש.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא משקיעה משאבים רבים בקידום התרבות והספורט ועושה ככל שביכולתה על מנת לספק לתושביה ולגם לבאים אליה רפרטואר עשיר של אירועי תרבות לכל הגילאים ומגוון רחב של תחומים. העיר כפר סבא היא פנינת תרבות בלב השרון ואין ספק כי מינויה של נילי ליבר והתחלת פעילות הקתדרה יחזק את צביונה זה". 


ממה שיינפיין, חבר מועצת העיר ויוזם הקתדרה החדשה, "אני משוכנע כי העונה החדשה של הקתדרה תביא קהל רב של שוחרי ידע ותרבות המצויים בכפר סבא לאלפיהם. כל מטרתנו בהקמת הקתדרה הייתה לתת מענה לקהל זה בכפר סבא ולא לרעות בשדות זרים. העובדה שנילי ליבר הגיעה אלינו מראה את תחילתו של השינוי במגמה זו".  

 

נילי ליבר, מנהלת הקתדרה החדשה, "מטרת התכנית לחשוף את ציבור השומעים לכמה עולמות ידע, לספק חומר למחשבה ולהעשיר את עולמם התרבותי. הקונספט החדש של הקתרה מציע שפע ומגוון של נושאים, כך שכל תושב יוכל למצוא תחת קורת גג אחת כמה שיותר תחומי עניין הקולעים לטעמו ולסקרנותו".   

 

לתוכנית ההרצאות סמסטר סתיו

 

להרשמה באתר המנויים

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד