כולנו רונאל - תיכון כצנלסון, עיריית כפר סבא, עמותת אוהלי קידר ועמותת רחשי לב מתגייסים להצלת חיי התלמידה, רונאל טבדיס
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כולנו רונאל - תיכון כצנלסון, עיריית כפר סבא, עמותת אוהלי קידר ועמותת רחשי לב מתגייסים להצלת חיי התלמידה, רונאל טבדיס

1/02/2018
רונאל טבדיס
רונאל טבדיס

 

ביום שלישי ה- 13.2.18 יתקיים מופע התרמה בהיכל התרבות שכל הכנסותיו יוקדשו לטיפול יקר בארה"ב
במופע ייקחו חלק אמנים רבים


תיכון כצנלסון, עיריית כפר סבא, עמותת אוהלי קידר ועמותת רחשי לב מתגייסים להצלת חיי התלמידה, רונאל טבדיס (15), לכן, יתקיים ערב התרמה ביום שלישי ה- 13.2.18 בהיכל התרבות ובו יופיעו אמנים רבים: אבי נוסבאום, אוהד שרגאי, אילנה יהב, אלון אולארצ'יק, חני דינור, להקת סקפינו, עדי ביטי,פזית ירון ינקובסקי, קוינטה וחצי ושמיניית ווקאל. כל ההכנסות מהמופע יוקדשו למימון הטיפול הייחודי.


רונאל טבדיס, תלמידת תיכון כצנלסון בכפר סבא, מתמודדת כבר שנה וחצי עם סרטן מוח אלים שלא מגיב לטיפולים הקיימים בישראל, ורק טיפול חדשני בארה"ב הוא הסיכוי היחידי שלה לחיות ועלותו קרובה לחצי מיליון ₪. נוסיף כי המשפחה האמיצה מתמודדת גם עם מחלת הסרטן של אביה המטופל גם הוא בתקופה זו. 


טובי רוזנברג, מנהל בית החינוך ע"ש ברל כצנלסון, "כבר בקליטתנו בתחילת השנה את רונאל טבדיס צוות ביה"ס התגייס לסייע לתלמידה להתמודד עם מציאות חיים מורכבת שכוללת התמודדות עם מחלת הסרטן ושמירה על שגרת חיים ככל שאפשר. בחודשים האחרונים אנו נמצאים בקשר הדוק עם המשפחה ולאחר שהבנו מהם, כי רונאל חייבת לצאת לטיפולים בארה"ב, כל צוות המורים בביה"ס התגייס, כולל מורים גמלאים ותלמידים בוגרים. אנו רוצים להודות לעיריית כפר סבא שהעמידה לרשותנו את היכל התרבות ומסייעת לנו בכל הנדרש. אנו מקווים שנצליח לגייס את הסכום הנדרש ובעיקר מתפללים לשלומה ולהחלמתה של רונאל היקרה שלנו".


אופירה מור מזרחי, מנהלת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות , "עיריית כפר סבא, עמותות ותושבי העיר נרתמים בצורה יוצאת דופן לגיוס ממון להצלת חייה של רונאל. בתקופות אלה נמדדת חוזקה של הקהילה הכפר סבאית ושיתוף הפעולה וההירתמות מעוררים התפעלות. ברגעים כאלה אנו עושים את מירב המאמצים לסייע לגיוס כספים לתמיכה בתהליך הנדרש לרונאל".


מחיר כניסה: אולם 100 ₪ יציע 80 ₪


להזמנת כרטיסים: *6775 ובאתר היכל התרבות

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד