אשכול הפיס בכפר סבא בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן קיים כנס לימודי לתלמידי תיכון במגמות המדעיות
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אשכול הפיס בכפר סבא בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן קיים כנס לימודי לתלמידי תיכון במגמות המדעיות

8/02/2018

אשכול הפיס בכפר סבא בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן קיים השבוע כנס לימודי וייחודי לציון יום הסרטן הבינלאומי בו השתתפו כ- 200 תלמידים מהמגמות המדעיות בתיכוני העיר. במהלך היום שמעו התלמידים מגוון הרצאות מרתקות בנושא, בין היתר על דרכי הטיפול החדשניים, נתונים עדכניים, דרכי התמודדות נפשית, ליצנות רפואית ועוד.

 

תלמידי התיכונים בכנס לציון יום הסרטן הבינלאומי

תלמידי התיכונים בכנס


בהמשך היום התחלקו התלמידים לצוותים וכל קבוצה למדה ודנה בשולחנות עגולים אודות סוג סרטן ספציפי. כמו כן, כל קבוצה התבקשה לבנות קמפיין להעלאת המודעות למחלה בקרב בני הנוער בכפר סבא. לאחר מכן, הציגו התלמידים במליאה את התוצרים שהכינו.


חשוב לציין כי מנתוני האגודה למלחמה בסרטן מאובחנים בישראל בכל שנה כ- 30 אלף חולים חדשים. עם זאת, חלה ירידה במקרי המוות כתוצאה ממחלה זו וזאת בשל פעולות הסברה ואבחון מוקדם שמצילים חיים.


רויטל נאמן יהל, מנהלת אשכול הפיס, "התלמידים גילו סקרנות ועניין, שיתפו פעולה ויצרו תוצרים מקסימים. היה כנס מעשיר, וכולי תקווה שכל אחד ואחת מהתלמידים לקח תובנה לחיים, תובנה שאולי תוכל לשנות לו את החיים בעתיד. אני מודה לכל מי שלקח חלק ביום מיוחד זה".


חזי פנט, יו"ר סניף האגודה למלחמה בסרטן בכפר סבא, "שיתוף הפעולה בכנס היה מאוד ערכי וחיובי. יום הלימוד הייחודי נועד במטרה לעורר את המודעות למחלה, לדרכי ההתמודדות עמה, אמצעי המניעה ודרכי הטיפול. כמו כן, ההרצאות הייחודיות נועדו לגרות את החשיבה והסקרנות של התלמידים למחקר בתחום. השיתוף עם הקהילה יצר מודעות גדולה כבר מגיל צעיר לפעילות האגודה בארץ בכלל ובכפר סבא בפרט".

 

צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר בכנס

צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר בכנס

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד