דבר ראש העיר רפי סער
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

דבר ראש העיר רפי סער


רפי סערתושבות ותושבים יקרים,

 


אנו עומדים בפתחה של שנה אזרחית חדשה, של עשור חדש – שנת 2020 , המסמלת יותר מכל רוח חדשה ורעננה המהווה המשך ישיר למדיניות העירונית ולתוכניות העיר אותן התחלנו בשנת 2019 שזה אך נפרדנו ממנה.


חודש דצמבר, שסגר שנה ראשונה להנהלת העיר החדשה, הוקדש למודעות לאנשים עם מוגבלויות, ופתחנו אותו בישיבת מועצת עיר, במסגרתה התרגשנו כולנו מהופעתם של נועה פורת ודורון לאור, חברי להקת “שווים” הפועלת בחסות הקונסרבטוריון העירוני, בו מתקיימים לימודי מוזיקה לאוכלוסייה
עם מוגבלויות.


בנוסף, קיימנו אירוע מרגש מיוחד, בהשתתפות מקהלת “מעבר לקול” בניצוחו של אורי שחר, בה חברים אנשים עם ובלי מוגבלויות, ועוד אירועים רבים ומגוונים להעלאת המודעות לנושא חשוב זה. העיר כפר סבא מקדמת את נושא הנגישות בכל פעולותיה ופעילותה. בכפר סבא כולם שווים, כולנו קהילה אחת.


במהלך החודש שחלף התבשרנו על זכייתם של תיכון הרצוג וגן רעות בעיר כמוסדות חינוך מצטיינים של המחוז לשנת הלימודים תש”ף. עיריית כפר סבא מעמידה את חינוך ילדיה בראש סדר העדיפויות העירוני ומקצה לצורך כך משאבים רבים. תיכון הרצוג וגן רעות מצטרפים לרשימה מכובדת של עשרה בתי ספר בעיר שהוכרזו השנה כבתי הספר המצטיינים והאפקטיביים לשנת תשע”ט.


כמו כן, חגגנו יחד באירוע הוקרה יוצא דופן למועצת הנשים העירונית ולפעילות הענפה שהיא מעניקה לכל נשות ובנות העיר כפר סבא.


וכעת, עם פתיחתו של עשור חדש, אנו מלאי מרץ וכוחות שלובים למה שעוד נכון לנו בחודש ינואר הקרוב ומלאי ציפייה לקראת עתיד בו נמצב את העיר שלנו כעיר הטובה ביותר בישראל.


במהלך החודש הקרוב תוכלו ליהנות ממגוון רחב של הצגות, סדנאות ופעילויות שונות ומגוונות לכלל הגילים ובכל רחבי העיר, ביניהם הקרנות סרטים לנוער, קונצרט חזנות, פעילויות לגמלאים, תיאטרון סיפור לילדים ועוד ועוד.


אני מזמין אתכם להגיע גם לתחרות הנושפים ה- 5 לנגני כלי נשיפה – תחרות ארצית שתתקיים בין התאריכים 26-31.01.20 בקונסרבטוריון העירוני, ולקונצרט הזוכים שיתקיים בתאריך 01.02.20 בהיכל התרבות העירוני.

 

שלכם,

 

רפי סער,
ראש העיר

 

הדפסשלח לחבר
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד