דבר ראש העיר רפי סער
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

דבר ראש העיר רפי סער


רפי סערתושבות ותושבים יקרים,

 

אנו עומדים בפתחו של חודש דצמבר, סיומה המוצלח והחגיגי של שנה מלאה בעשייה עירונית מיטבית למענכם ובשיח עמכם. חודש נובמבר, אף הוא, היווה פתיח של אקורד סיום מוצלח של השנה שלנו בכפר סבא.

 

במהלך חודש נובמבר קיימנו פעילויות הוקרה שונות לאוכלוסייה המבוגרת בעירנו. זאת ועוד, בנובמבר ציינו את חודש העלאתה של המודעות לאלימות נגד נשים,  במסגרתו קיימנו הרצאות מרתקות, מופע מעורר מחשבה של צופית גרנט והעלינו קמפיין עירוני להגברת התודעה הציבורית לנושא חשוב זה. העיר כפר סבא אומרת לא לאלימות ועומדת לצדן של כל הנשים כל השנה!

 

וכעת, עם הפנים במלוא העוצמה למה שצפוי לנו בחודש דצמבר. את חודש דצמבר נקנח בחג האורים, נתכנס יחד, נדליק חנוכיות ונרבה עוד אור בכל התחומים בעשייתנו המשותפת.

 

חודש דצמבר שלפנינו גדוש בפעילויות שונות ומגוונות, המתאימות לכל התושבות והתושבים בעירנו.

 

בין שלל ההיצע העירוני, תוכלו ליהנות החודש מרפרטואר עשיר של הצגות בהיכל התרבות העירוני, מסדנאות ומחוגים לילדים ולמבוגרים, מפעילויות ספורט שונות ברחבי העיר, ממסיבות חנוכה, מתחרות חדשנות עירונית לבני נוער, מחגיגות העשור למועצת הנשים, מסדרת הרצאות בשיתוף מרכז מורשת בגין ומאינספור אירועים, הרצאות וסדנאות נוספים, שיתקיימו לאורך החודש כולו.

 

מעבר לכך, החודש הזה אנו גאים לציין את חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות בשלל אירועים ברחבי העיר. העיר כפר סבא מחילה מדיניות עירונית שוויונית לצורך הנגשתם של כלל הפעילויות העירוניות והמרחב הציבורי בכפר סבא לכלל תושבות ותושבי העיר.

 

במסגרת זו, תוכלו ליהנות החודש מסדנאות ומהרצאות בבית הקהילתי למשפחות מיוחדות, מפעילויות מונגשות בפארק העירוני, מהרצאות ומפעילויות חווייתיות בבתי הספר, מהצגות, מופעים, משעות סיפור ועוד ועוד.

 

אני רוצה בהזדמנות זו להודות לוותיקי העיר על תרומתם הרבה לפיתוחה של המורשת העירונית ולכל השותפות והשותפים בעשייה המפוארת שלנו.

 

בואו נזכור וגם ניישם לעתיד: מעט מן האור מרחיק הרבה מן החושך. חג אורים שמח!
 

שלכם,

 

רפי סער,
ראש העיר

 

הדפסשלח לחבר
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
דלג לתוכן העמוד