דבר ראש העיר רפי סער
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

דבר ראש העיר רפי סער


תושבות ותושבים יקרים,רפי סער

 


חודש אירועי הלאום, שבפתחם אנו עומדים, מסמל יותר מכל את היסטוריה של עם ישראל לאורך הדורות- משואה לתקומה. כך גם קו התפר המרגש, הקשה והלא פשוט שחוצה בין אירועי יום הזיכרון לשואה הגבורה, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולאחר מכן חגיגות ה- 71 לעצמאותנו.

 

ביום הזיכרון לשואה ולגבורה וביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, נרכין את ראשנו לזכרם של אלה שאינם כאן איתנו. אלה שבזכותם אנו חיים במדינה עצמאית, חופשית ודמוקרטית.

 

אני מזמין אתכם להשתתף בטקסים המכובדים וכן במצעד הזיכרון המסורתי, שיתקיים לאורכו של רחוב וייצמן ועד בית הקברות הצבאי בו לוקחים חלק ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. בתום הטקסים יונף הדגל לראש התורן ויחד נחגוג את עצמאותנו.

 

השנה נחגוג את יום העצמאות באירועים חגיגיים שלא נראו בתולדות העיר ובמגוון רחב של במות והופעות, על מנת להעניק מענה מלא וחווייתי לכל תושבי העיר.

 

השנה לאחר שנים רבות תחזור הבמה המרכזית לכיכר העיר ושם יופיעו חנן בן ארי ולהקת אתניקס. בבמה המרכזית ברחוב רוטשילד יופיעו עברי לידר ומייקל הרפז . בחצר השוק תוצב במה מיוחדת לצעירים, ובמה נוספת לבני הגיל השלישי תוצב בהיכל התרבות, ובה יופיעו האחים אסנר שיארחו את ורדינה כהן, אילנה אביטל ועוד ועוד.

 

השנה לא הזנחנו גם את בני הנוער ובשיתוף פעולה מלא איתם הקמנו עבורם במה מיוחדת בפארק העירוני, שם יופיעו עדן חסון ונופר סלמאן.  הילדים שבחבורה יזכו אף הם לפעילויות מגוונות, הופעות, מתנפחים וכמובן זיקוקין שבלעדיהם החג לא מושלם. השנה הנגשנו מתחם מיוחד לילדים קטנים עם צרכים מיוחדים על מנת לאפשר גם להם ליהנות באופן שווה משמחת החג.

 

וזה עוד לא הכל... למחרת, יתקיימו אירועי יום העצמאות בשכונות בחגיגה עליזה ומקפיצה לבני כל הגילאים. החגיגות יתקיימו במגרשי הכדורגל בשכונת עלייה ובשכונות המזרחיות ובהן יופיעו מאור אדרי, ציון גולן , מור קריטי, בועז טביב סמולקין וליזה ועוד ועוד. 

 

אני מזמין אתכם באופן אישי לקחת חלק באירועי יום העצמאות, שיהיו השנה עשירים ומשמחים במיוחד.

 

מוזמנים להתעדכן בכל האירועים הקרובים בחוברת זמן איכות, באתר האינטרנט העירוני, בפייסבוק, ובאינסטגרם.

 

נתראה בכיכר העיר, בפארק ובשכונות

מצפה לראותכם.


רפי סער,
ראש העיר

 

הדפסשלח לחבר
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים דרונט בניית אתרים
דלג לתוכן העמוד