דבר ראש העיר רפי סער
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

דבר ראש העיר רפי סער


רפי סערתושבות ותושבים יקרים,

 

הקיץ כבר החל ותלמידות ותלמידי העיר יצאו לחופש הגדול. זהו בדיוק הזמן לנצל את הימים המתארכים ואת המרחבים הציבוריים ולפתוח את אירועי הקיץ שלנו – והכנו עבורכם לא מעט כאלה.


הקיץ תוכלו ליהנות מאינספור חגיגות, הופעות, פסטיבלים, הצגות, אירועי ספורט, הקרנת סרטים ועוד שלל פעילויות קיציות ומהנות במיוחד, שיתקיימו ברחבי העיר ומותאמים לכלל האוכלוסייה. בין היתר, תוכלו ליהנות ממסיבות מיוחדות לבני הנוער, מהרצאות וסדנאות לאזרחים ותיקים, מפסטיבל חוף ים בכיכר העיר, מפסטיבל ילדים עם הכוכבים שהם אוהבים, מהרקדות לכלל האוכלוסייה, ממופע יווני, מערב בניחוח מוסקבה, ממרוץ משפחתי, מאירוע שנות ה-80, מהקרנת סרטים ללא עלות במסגרת מועדון הסרט הירוק, מחוויית התעמלות אתגרית, מהליכה נורדית ויוגה לוותיקים שבינינו, מיריד יד שנייה, מאירועי מים לכל המשפחה ואירועי גינות מנגנות ועוד.


העיר כפר סבא היא עיר שוחרת תרבות, עיר בה כולם יכולים ליהנות ולבלות, ואנו פועלים כל העת על מנת להגשים את החזון של חיי קהילה משותפים ולהרחיב את ההיצע התרבותי והקהילתי לתושבי כפר סבא כולה.


אני מזמין אתכם, כל תושבי כפר סבא היקרים, לקחת חלק בשלל הפסטיבלים והאירועים המרהיבים והססגוניים שהכנו עבורכם. גם אני אהיה שם איתכם.


מצפה לראותכם.


שלכם,

 

רפי סער,
ראש העיר

 

הדפסשלח לחבר
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים דרונט בניית אתרים
דלג לתוכן העמוד